povazskycukor nemá fotku

PovažskýCukor


Gaštanová roláda s kúskami čokolády Gaštanová roláda s kúskami čokolády Vaše

Hľadáte niečo nové, ľahké a zaujímavé na pečenie, čím by ste potešili svojich blízkych či priateľov? Už nehľadajte a vyskúšajte ľahučkú a chutnú gaštanovú roládu s kúskami čokolády. Na tú najlepšiu „piškótu“ je dôležité použiť správny pomer vajec, múky a cukru, vďaka čomu bude cesto krásne nadýchané. Nechajte sa inšpirovať ďalšími nápaditými a lákavými receptami, pri ktorých využijete limitovanú edíciu hrubého kryštálového cukru: http://sweetfamily.sk/repaky/

Špaldové kokosové keksy Špaldové kokosové keksy Vaše

Komerčný recept<br />Vianoce sú o tradíciách a jednou z najobľúbenejších je pečenie vianočných cukroviniek. Príjemná vôňa tiahnuca sa z rúry a spoločná radosť z pečenia, dotvárajú tú pravú atmosféru adventu. Vyskúšajte recept na Špaldové kokosové keksy od blogerky The Story of a Cake, ktorý vám prináša SweetFamily a upečte si spolu chutné Vianoce. Ďalšie vianočné recepty nájdete na <a href="http://www.sweet-family.sk" target="_blank">www.sweet-family.sk</a>.

Dvojfarebné kokosové guľôčky Dvojfarebné kokosové guľôčky Vaše

Komerčný recept
Pečenie sa v našich domácnostiach stáva čoraz populárnejšie. Prináša radosť, o ktorú sa chceme podeliť s rodinou, priateľmi či známymi. Vyskúšajte recept na Dvojfarebné kokosové guľôčky od blogerky Angie bakes, ktorý vám prináša SweetFamily a vychutnajte si spolu krásne Vianoce. Ďalšie vianočné recepty nájdete na www.sweet-family.sk.

Makovo-čokoládový zapletanec Makovo-čokoládový zapletanec Vaše

Komerčný recept
Veľkonočné vajíčka nemusia byť len tie umelé v košíčku! Ak chcete mať na veľkonočnom stole niečo naozaj špeciálne, vyskúšajte makovo-čokoládový zapletanec v tvare vajíčka, ktorý do veľkonočnej blogerskej súťaže SweetFamily pripravili blogerky Stvory z kuchyne.

Domáca ťahaná jablková štrúdľa (videorecept) Domáca ťahaná jablková štrúdľa (videorecept) Video Vaše

Komerčný recept<br /> Vianoce sa blížia a s nimi aj prípravy na pečenie. Medzi tradičné sviatočné dobroty nepochybne patrí aj obľúbená štrúdľa. Viete ako si jednoducho pripraviť domácu ťahanú jablkovú štrúdľu? Postačí vám niekoľko ingrediencií a vianočnú pochúťku si môžete pripraviť aj vy.

Jablkovo-mrkvové muffiny Jablkovo-mrkvové muffiny Vaše

Komerčný recept
Že mrkva nepatrí iba do polievky, je už dávno známe. Vykúzlite si z nej na sviatky jednoduchú a rýchlu pochúťku, ktorá navyše nezaťaží Vaše žalúdky!Inšpirácie z nových receptov
TOPlist