morkapredatorka nemá fotku

morkapredatorka


Ryžové rezance s kuracím mäsom a so zeleninou Ryžové rezance s kuracím mäsom a so zeleninou Vaše

Toto jedlo už robím 100x a zakaždým sa snažím vychytať muchy aby to bolo take, ako si to predstavujem. Už sa k tomu blížim - ešte tam nie som na 100 % ale musím povedať, že tentokrát už to stojí za zverejnenie :) Tak snáď Vás nesklamem. Rozpis surovín bude približný a na zhruba 1 porciu. 100 g ryžových rezancov to presne byť nemusí, možno je to menej, ale odhadom by to malo byť trocha - na jednu porciu.

Špagety s mäsovými guľkami Špagety s mäsovými guľkami Vaše

Jeden z mojich najoblubenejšich receptov, je to veľmi jednoduché, dobré a dá sa to aj zmraziť :)

Čierne rizoto s grilovaným lososom Čierne rizoto s grilovaným lososom Vaše

Na hlbšej panvici rozpálime olivový olej, prihodíme k nemu nadrobno nasekaný cesnak spolu so šalotkou. Restujeme do zlatista.

Gnocchi s mäsovo-zeleninovou omáčkou Gnocchi s mäsovo-zeleninovou omáčkou Vaše

Tento recept som zas jedla prvý krát už dávno.. nepamätám si , len som si spomenula na tú chuť a nejako som tam dala všetko čo sa mi tam hodilo a celkom sa to podobá pôvodnému receptu, málokedy to varím už lebo mám náladu stále vymýšlať niečo nové ale je to uplne super :) hodia sa k tomu najviac gnocchi :) aj domáce ale dobré sú aj tie kupované.. tu dám recept teda len na tú omáčku, ..

Cesnakové slimáčiky Cesnakové slimáčiky Vaše

Tento recept mám od maminy, len som ho o nejaké veci vylepšila, bylinky a tak, je to úžasné a veľmi sýte :) hodia sa pre návštevu, na oslavu, k vínu, alebo len tak :)Inšpirácie z nových receptov
TOPlist