Varenie

Co dnes vaříte? (10)

haji - bez fotkyhaji, 23. augusta 2021

Jak napsala @zolik , jdeme do "Deset stupňů ke zlaté" (název vědomostní soutěže z dob dávných) - tedy 10. díl diskusie Co dnes vaříte? Jsem ráda, že naše sdílení jsou oblíbená a vyhledávaná. Je milé nahlédnout nejen pod pokličku hrnců u vás/nás doma. Letní čas se nám pomalu krátí, tak čerpejme sílu ze všech darů Matky Země, které nám laskavě poskytuje. A také čerpejme sílu lásky a sdílení, pospolitosti se svými blízkými a milými lidmi. Krásný zbytek léta i nadcházející podzim!

@zareaguj


Diskusia k téme

haji
Milá @zolik , už tu máme ten desátý stupeň, tak směle do komentov! Hezký pondělní večer přeji všem!
1x zolik
zolik
@haji (23.8.2021 20:16)
Dakujem ?
Pred par dnami @kimlo vyskusal recept od @nyja na „Zemle s prefermentom“. Velmi sa mi zapacili, tak som skusila z 1/2 davky a su fakt velmi dobre. Vyslo mi 6 kusov o vahe cca 85g. Odfotit som stihla posledne dve.




haji
@zolik (23.8.2021 20:51)
Děkuji za komenty a fotečky. Hmm povedené žemle, buď ráda, že vůbec bylo co fotit. No a šlehačková bábovka musí být super. Už o ní nějakou dobu uvažuji. Díky za připomenutí. Hezký večer k vám. U nás mělo dnes celý den pršet a ani nic. Pršelo v noci.
1x zolik
haji
@sovka62 (23.8.2021 21:51) ¨
Děkuji za koment a fotečku. Krásné žemle, velmi pěkně nakynuté i upečené. Zajímavý recept, potíráš máslem, to mě zaujalo. Prosím, milá @sovka62 , mohla bys nás navigovat k receptu? Děkuji moc.

sovka62
Moja milá @haj , ďakujem. Recept určite pridám, len už zopár týždňov mám akosi nabitý program, našťastie len dobré veci ako promócie najmladších vnučiek, výlet, rodinné chatovanie (to nás čaká tento víkend v Lazoch pod Makytou) a pod. Ale iste si neskôr nájdem čas.
A trošku masla je v ceste, ale aj navrch sa ho kúsok vkladá do toho zárezu.
haji
@sovka62 (24.8.2021 09:35)
Děkuji za koment. Máš pěkně nabitý program, milými věcmi, blahopřeji vnučkám k promocii! Hezky si všechno spolu užijte! Na recept se budeme těšit. Varecha neuteče. Žemle jako malované, teda maslované! Krásný zbytek léta v rodinném kruhu a pozdravení všem!
haji
Lečo je dovařeno, už ochutnávám. Větší část leča s klobásou jsem udělala s vejci. Menší část leča s klobásou se smetanou. Ano, je to jemnější, chutné. Hodně podobné rajské omáčce se smetanou, taková se vařila u nás doma, bo děda žádnou omáčku bez smetany neuznával.
Před hodinou začalo pršet a hezky hustě pršelo víc než půl hodiny. Déšť u nás se moc podle předpovědí, animací nechová. A když, tak nejspíš omylem. Nevadí, hlavně že nejsou žádné hrůzy. Krásné odpoledne i večer!
haji
@kvakac (24.8.2021 18:07)
Děkuji za koment a foto bohaté porce kuřecích prsíček s kuskusem, mně by chutnalo! Vidím, že to vedeš dietně... tedy méně kaloricky, milý @kvakac . Příkladné to je. Letí k vám pozdravení!
1x kvakac
stefanm
...veru bez čerstvého leča nie je leto kompletné!..a som si urobil s klobasou, slaninovymi čipsami a feferonom...je to jednoduché a rýchle...a fajné ??
afataga
@kimlo (25.8.2021 18:33)

My sme nesd nasli hriby zrnitohlubikove, hriby smrekove, velke budu vyprazene a uz rastie aj lievik trubkovity. A na zahrade mame rydziky.
haji
@stefanm (25.8.2021 14:52)
Děkuji za koment a fotečky, pěkně zpracované bohaté letné lečo, velká dobrota! Máš pravdu, léto bez leča není léto.
haji
@siuuu (25.8.2021 17:13)
Děkuji za koment a krásné foto, jako vždy od tebe. Krémové šafránové rizoto ve tvém podání vypadá náramně, milá @siuuu !
1x kvakac
haji
@kimlo (25.8.2021 18:33)
Děkuji za lesní koment a foto, krásná a chutná polievočka, mně by moc chutnalo! 1,5 kg kuriatok, to musí být nádhera.
haji
@afataga (25.8.2021 19:23)
Děkuji za koment, takové houbové nadělení bych si dala líbit, vyprážané hríby miluju. Hubám zdar a hubárom zvlášť! Ať se daří!
1x zolik
haji
@cesminaz (25.8.2021 21:15)
Děkuji za koment a fotečku, kouzelné "honzovky" jsi upiekla a krásnéé! O chuti a vůni tvých buchet, milá Cesmínko, se mi bude v noci zdát hmm
haji
Chystám se na cuketové placičky s hubami podle @afataga. Huby už se vaří, cuketu mám pěknou, volala po zpracování. Každé placičky jsou nebezpečně jednorázové... U nás střídavě prší, je znát ochlazení, i doma. Zapnutá trouba dnes bude dar, placičky bonus. Nebo naopak?!
Krásný den přeji všem.
haji
Musím se zasmát, byla to jen inspirace. Hezky jsem se rozešla z placiček na celý plech. Cukína i s kabátkem, dvě mrkve, dva malé pórky, houby sušené uvařené, mix strouhaného sýra, čtyři vejce, koření a trocha strouhanky dovnitř i nahoru. Natáhnuto na pečící papír vymaštěný sádlem, posypáno strouhankou a pokapáno olivoil. Zapékalo se déle - aby okraje i vrch zčervenaly.. Velmi dobré to je horké i vlažné. K tomu okurkový salát. Hmm velmi příjemná variace, díky za inspiraci, milá @afataga. Nasmála jsem se, bo mně, narozdíl od tvého muže, vyšel jeden velký obdélník.... haha
1x zolik
haji
@mijaita (26.8.2021 17:40)
Děkuji za koment a chutné foto! Shiitaké, zelené fazolky a máslo jdou hezky k sobě. Děkuji za inspiraci.
haji
@stefanm (26.8.2021 20:04)
Děkuji za koment a chutné foto! Slivky sú dobré aj tak aj tak. Mě by chutnalo toto sladké provedení.
1x zolik
bugout
Práve som dovaril karfiolovu polievku čo budem mať aj na sobotu a nedeľu... Len takú ľahkú žiadna zápražka ani závarka, len karfiol, zemiak a hrášok... No a čo variť a jesť cez víkend netuším... Takže šup šup píšte inšpirácie.
2x zolik a haji
haji
@bugout (27.8.2021 19:28)
Děkuji za koment, tvoji květákovou polévku bych si dala s chutí. Netuším, co budu zítra vařit. Určitě budu péct chlebík. Dnes dorazím lečo. Nějak mě opustila múza či co, ale musím udělat něco, k čemu půjde okurkový salát. Mám plno okurek a už volají po zpracování. Hezký víkend! U nás je už pár dnů docela chladno, deštivo a to není pro celého mého člověka nic příjemného.
1x zolik
haji
@zolik (27.8.2021 20:06)
Ahojík! Děkuji za koment a fotečku. Mně by chutnalo. Zajímavá kapusta, tuto kombinaci vyzkouším. Masko vypadá také moc dobře a domácí chlebovú pletenku bych si též dala s chutí. Příemná kombinace chutí.
Krásný víkend k vám! U nás chladno, se musím balit jako pumpa.
1x zolik
stefanm
...ja viem...v pekáči to vyzerá ako pečený pes, ale na tanieri je to pochúťka...stehienko a rolovane prsia z králika??
3x kimlo, dr a zolik
haji
@stefanm (28.8.2021 14:52)
Velmi pěkně děkuji za koment a fotečky, králík ve tvém podání vypadá velmi chutně, aj karlovarský knedlík, dušená zelenina - mně by moc chutnalo. Mně se "micák" líbí i na pekáči. Je to velice chutné masko, zvlášť když je domácí. Na spaní to bere i mě, po leču. Méně sluníčka a chlad dělá svoje. Měj pohodový víkend!
1x zolik
haji
@zolik (28.8.2021 17:52)
Děkuji za koment a fotečku. Super trojboj, dala bych si hezkou porci, mně by moc chutnalo. Na výpečky od @kimlo se chystám.
Právě jsem dodělala "mokrého psa" - piškoty zalité rozvarem jablek s pudinkem. Adrenalinkově zastrkávám piškoty do hmoty, vždy plavou nahoře, potvorky.
Je pod mrakem a chvílemi prší. Byt voní jablky, chtělo by to grog. A nebo krb plný praskajících polen...
1x zolik
haji
@stefanm (29.8.2021 12:47)
Děkuji za koment a fotečku. Mám rada kapustu ve všech podobách. A píšeš správně, že k ochlazení se kyslá kapusta hodí. Já sice dělala kyslú kapustu v parném létě, kvůli místu v ledničce, a byla též chutná, osvěžující. S dobrým maskem chutná vždy. Krásnou neděli!
1x zolik
haji
Pracuji na kváskovém chlebíku. A jako každý rok, když zrají trnky, můj kvásek ladí noty a ladí a ladí... Mno, nepřekvapil, chlapec. Nevadí, rozkvas nakonec vzešel a těsto kyne docela předpisově. "Mokrý pes" zespodu moc neztuhl. Ale to nevadí, na chuti určitě ne, jen se s tím hůř pracuje na řezu a při přesunu haha Pořád váhám co si ulovím k pozdnímu obědu...
Krásnou neděli přeji všem!
1x zolik
nephilim
@haji Presne pred týždňom som "ženila" brata. Nevidela som tú malú paskudu dva roky //vďaka, Covid-19//. Slzy ako Niagara. Ale to bola senná nádcha. Isto. Však nebudem revať kvôli malej paskude. Dnes na rade gazpacho. Však roduverná Španielka. Je vylepšené jablkom. Rada od svokry.


haji
@nephilim (29.8.2021 14:36)
Děkuji za milý koment a fotečku. Dobré zprávy miluju, takže malá paskuda už je komplet! Haha Blahopřeji bratrovi a jeho paní, ať spolu dobře žijí a jsou zdraví! Hmm senná nádcha, to znám... Gazpacho ve tvém podání bych s radostí ochutnala, přece jenom originál je originál. Pohledný tanier, ten je nový? Krásné dny, plné lásky a zdraví mějte u vás všichni!
haji
@afataga (29.8.2021 15:14)
Moc děkuji za komenty a fotečky! U vás doma probíhá hubová smršť! Hmm dala bych si jakékoliv huby - vyprážané, zavárané, hovězí na hubách - jejda!! Jak je vidět, je stejno, jestli les či záhrada, u vás je plno hub všude. No a hokaido miluju, už se těším na polévečku, ta je z hokaido výborná! Krásný nedělní podvečer a večer aj k vám! Letí také pohlazeníčko psí dáme.
haji
Nakonec to dopadlo nenedělně. K pozdnímu obědu hrianky se salámem, volíma očima a kopcem rajčat, která volala po spotřebování. Dobrá hospodyňka spotřebuje všechno. A včas. Bo se znám, s novým chlebíkem by mi starý nejel.
U nás chladno, zataženo a nejspíš opět sprchne. Babí léto se někde zapomnělo. A nebo už bylo a zapomněli nám to říct.
afataga
@zolik (29.8.2021 17:30)

Ahoj, tu je presne taky isty hnus a minuly tyzden bolo 2 dni iba 12, uz sme vtedy zapli aj kurenie. To bude asi to globalne oteplovanie :-)

2x haji a zolik
haji
@zolik (29.8.2021 17:30)
Děkuji za koment, foto a pozdravení. Ojojoj, hokaido polievka ako malovaná a velmi krásný, zajímavý tanier! Budu se muset poohlédnout po hokaido. O tom není pochyb.
Dala jsem namočit velkou tmavou žíhanou fazoli. Zítra bude fazulová polievka!! Už se na ni těším.
Letí pozdravení a souhlas, že už je to na kúrenie. Len ja si mosím počkat, bo panelák je panelák. Minulý týden se u nás začali vrtat v trubkách topení instalatéři. Měnili ventily. Netuším, jestli už mají hotovo... Ale i tak, v auguste nám topit nezačnou, to by asi nastal konec světa, tady na jihu. Haha
1x zolik
haji
@afataga (29.8.2021 18:50)
Kéž bys měla pravdu! Vzhledem k tomu, že pavoučí vlákna už létaly v první polovině augusta, tak nevím, nevím, děvče.
1x zolik
haji
Včera namočená tmavě strakatá fazula už sa varí, spolu s mrkvou, zelerom a kúskom cesnaku. Později přidám cibulovú zápražku, na závěr bonus - opečenú dobrú paprikovú klobásu. K tomu chlebík. Včera se mi podařil. Vše šlo po dvou krajících do mrazáku /není to ideál, ale jen tak uchovám kvalitu/. Na dnes mi ostaly patky, k fazulovej polievke sú ako stvorené.
Krásný den přeji všem!
1x zolik
helena10
Na obed je krkovičkový pekáč so zemiakmi s pridaním trochu mlieka a príloha je paradajkový šalát. Želám všetkým dobrú chuť k obedu a pozdravujem.


kuko95
Gulášová polievka taká obyčajná ale chutna..pardon za fotku neviem čo to tak sprosto pridalo
1x haji
haji
@helena10 (30.8.2021 11:25)
Děkuji za koment a chutné foto. Velmi bohatá dvojfazulová polievka, aj fotogenická! Samé dobré věci jsou v ní, které mám ráda. Mně by moc chutnalo!
haji
@helena10 (30.8.2021 11:32)
Dobrá volba, takto upravená krkovica je velká dobrota, stejně aj rajčinový salátek. Děkuji za koment a fotečku. Zdravím aj k vám a díky za inspiraci.
haji
@kuko95 (30.8.2021 12:37)
Děkuji za koment a foto. Detailní foto, žádné sprosté, naopak velmi chutné a pěkně zblízka. Mně by chutnalo! Jsi šikovný! Dobrú chuť!! A když se naleží /či sa dá/ bude ještě lepší hmm Dobrá inspirace, díky!
1x kuko95
haji
Člověk míní a návštěva mění. Vypnula jsem hrnce a daly jsme si s mojí dobrou kamarádkou po větrníku a kafíčko. Jdu pokračovat. Od dezertu k fazulačke. Zvláštní směr, ale neva, vše je jak má být. Milá návštěva je vždy vítaná. Hned je veseleji. Krásný den, plný laskavých srdcí a dobrého jídla přeji všem!
helena10
@haji , súhlasím. Poradie nie je teraz dôležité. My pokračujeme ku káve a koláčiku, ktorý som upiekla cez víkend. Makový s ovocím a smotanovým "náterom", na malom plechu. Príjemný deň želám.





haji
@helena10 (30.8.2021 14:17)
Děkuji za koment a fotečku. Je to tak, na pořadí není nutné lpět. Velmi pěkný a jistě chutný dezertík, S ovocem aj s makem jsou dezerty nejlepší a navrch zakysanka pěkně zvláční korpus. Hmm dala bych si říct. Jsi šikulka! Díky za inspiraci.
haji
Nemůžu si pomoct. S různými druhy přirovnání nemám problém. Prudce žravé je fous. Tady je vyšší kalibr:  varecha.pravda.sk/vyhladavanie/orgazmus/?q=orgazmus...
A nejspíš by se tu toho našlo víc, stejně jako v hovorové řeči. A nic špatného tím nikdo nemyslí. Asi tak.
Vlezla jsem si pod svoji diskusi, ať nevášním vášně pod receptem na roládu od @siuuu.
1x zolik
haji
Fazolovou polévku jsem doladila uzeným vývarem, protlačeným česnekem, kořením, majoránkou a velmi dobře ji ochutila i mírně štiplavá kvalitní papriková klobása. Jen co mě nepotěšilo je to, že fazole byly mix, některé jsou uvařené do měkka a některé mírně chrumkají, přestože se v pytlíku od firmy tvářily jako jeden druh. Nevadí, Velmi chutná polévka a hřeje!!
haji
@mijaita (30.8.2021 17:21)
Děkuji za koment a fotečku. Karfiol miluju a letos jsem ještě pořádně karfiol neměla. Hmm na indický způsob vypadá náramně chutně. Nejen pokrm, ale i talíř/tác vypadá moc hezky. Vždy máš krásná fota!
haji
@violeta (30.8.2021 17:40)
Děkuji za koment a fotečky - hokaido miluju jak v polévce, tak v hlavním chodu. Krásná, chutná fota i miska na polévku se mi líbí!. Díky za inspiraci, musím se vypravit pro hokaido.
haji
Dnes zavařuji lečo. Lečo rozvařím, pak dám do sklenic a zavařím. Není to velká várka, ale zpracovat jsem rajčiny a papriky musela. U nás celé dopoledne pršelo. Že přeháňky, Jedna za druhou haha Je cca 17°C a nic moc to není. Jsme si zvykli na teplo. Vidím to na nějaký dobrý čajík. Přeji všem pohodový den!
violeta
@haji (31.8.2021 14:49)
Presne, v takomto počasí je čaj super.
Ja k nemu práve robím tvarohové palacinky. Pekný večer ?
2x haji a zolik
haji
@afataga (31.8.2021 19:31)
Jsem se zapotila, než jsem zjistila, že česky je to kotrč. Krásná a zajímavá houba, tiše závidím, manžel má zajímavé úlovky!
haji
@zolik (31.8.2021 20:57)
S radostí bych ochutnala, musela to být velká dobrota. Huby všeho druhu miluju.
haji
Brácha včera hleděl, že už mám zavařené lečo. Nečekal tu rychlost. Jojo, pád krabice s rajčaty na zem v kuchyni vše urychlil. Některá rajčta "prdla" a nebylo na co čekat. Vyšlo mi 7 malých sklenic. Je šikovný. Opravil mi tyčový mixer, který jsem při výrobě "mokrého psa" v sobotu zavraždila. Naštěstí jsem jenom protlačila ovládací panel dovnitř, ale hrozilo, že si sáhnu do odhalených drátů. Tyčák už je ok. Velmi důležitá kuchyňská pomůcka. Miluju svůj tyčový mixer!
1x zolik
afataga
@zolik (31.8.2021 20:57)

Taku robievan z rydzikov, ale z tejto huby to nebudem robit, lebo cesnak a majoran by prerazil chut huby, na ktoru sme zvedavi, Asi bude zeleninova.
1x haji
haji
Dnes k obědu nudle s mákem. Už jsem měla velkou chuť na sladký hlavní chod. A bylo potřeba zpracovat zbytek loňského máku. Rychlé, výborné a jednoduché.
Jsme se vyšplhali na 19°C, ale teplo to není. Vyhrožují babím létem. Uvidíme.
Pěkný a úspěšný nejen první školní den všem školákům i rodičům a prarodičům. Budeme si držet pěsti, aby děti chodily do školy a nedistancovaly.
2010
No robili sme BBQ a to moc vonalo a navsteva usla dnu...
2x haji a zolik
bugout
Recept sa už píše..... No a polievka bola paradajková... Z čerstvých paradajok zo záhrady, žiaden pretlak ani konzerva.
2x haji a zolik
haji
@2010 (1.9.2021 15:06)
Děkuji za koment a foto. Včera jsem si na tebe vzpomněla, jestli jsi v pořádku?! Povedená momentka. Grilovačka vždy přítažlivě voní. Váš záhradný had je docela odvážný, bo hadí grilovačka se nabízí sama a ne strašení návštěv... Narovinu, prchla bych také!!
1x zolik
haji
@bugout (1.9.2021 15:40)
Děkuji za fotečku a koment. Oh, tvůj obed vypadá velmi zajímavě, na nový receptík se moc těším! A rajská polévka z letních domácích rajčat nemá chybu a je dobrou inspirací.
haji
@kimlo (1.9.2021 17:32)
Děkuji za koment a fotečky. Oh, to je super silná kombinace! Kotlíkový guláš vypadá úúžasně a chlebníky skvostně! Krásná práce! V chlebníkoch vidím aj slaninku, fikaný bonus. Dala bych si oboje a to velkou porci, prosím.
kuko95
Taká dobrota k neskorej večeri :))samozrejme domáce...pikantné
1x haji
haji
@kuko95 (1.9.2021 22:03)
Děkuji za koment a fotečku. Nejedno srdce zaplesá nad domácími klobásami, věřím že ti chutnalo. Dala bych testovací vzoreček ráda a s chutí. K tomu dobrý chlebík.... a tuším jsi měl i jedno "orosené", aby žaludek lépe vytrávil.
1x kuko95
kuko95
@haji (2.9.2021 06:19)

No jasné a nie jedno to pri futbale musí byť.aj keď bol tragický :D ďakujem
2x haji a zolik
marianne
@2010 (1.9.2021 14:50)

že návšteva ušla dnu....ja by som ani neprišla, ani keby si božskú mannu griloval
2x haji a zolik
kuko95
Sladké kura podľa varechacky mariamka...ja som dal veľa medu..výborné
1x haji
haji
@kuko95 (2.9.2021 17:46)
Děkuji za fotečku a koment, velmi pěkně upečené kuracie nožky, s chutí bych dala testovací vzoreček. Přiznám se, že na med do marinády jsem nikdy nenašla odvahu. Jsi šikovný!
1x kuko95
haji
@helena10 (2.9.2021 18:36)
Děkuji za koment i foto, bohatá gulášová k-ne-k vypadá velmi chutně a naležená je jistě ještě lepší než včera! Dala bych si s chutí plný talíř, horká polévka je teď super. Ano i u nás na chvíli vylezl Oskar, je hned příjemněji. Hezký večer!
1x kvakac
haji
@nadia56 (2.9.2021 20:42)
Děkuji za koment a inspiraci, kuře miluju a to vaše na smetanovo rozmarýnových zemiakoch muselo být výborné a jemné hmm Remoska peče super a všechna jídla z ní jsou vždy výborná. Já mám také remosku v záloze a nedám na ni dopustit.
Děkuji za přání, jsi milá. Já také přeji příjemné teplé dny, snad si je ještě užijeme!
kvakac
@haji

Včera kuracie srdcia s hubami na spôsob guľášu s bulgurom. Prvý krát som robil bulgur. Veď to má chuť ako krúpy. Obed sa vydaril pochutili sme si. Nuž čo treba si aj jedlo pochváliť. No nie?


haji
@kvakac (3.9.2021 10:01)
Děkuji za koment a fotečku, mně by chutnalo. Mám taková jídla ráda. S bulgurom se musím zkamarádit, tam zatím nejsem. Ale už jsem se vypilovala k tomu, že mi začala chutnat brokolice, stopkový zeler a někdy avokádo. Mám plno dalších adeptů na pilování: pohanka, bulgur a ještě by se toho našlo víc. S pochvalou máš naprostou pravdu. Když už nic, sám si pochválit. Mám to podobně. Hezký den!
haji
@stefanm (3.9.2021 16:01)
Děkuji za koment a fotečky. Zajímavá inspirace na plněná kuřecí stehna a zvlášť je zajímavá mátová omáčka. Dával si sušenou mátu? Ráda bych ochutnala, vypadá to moc dobře.
stefanm
@haji (3.9.2021 16:08)

... áno... sušenú...ale len trochu
... stehná boli plnené zo šunkou, rukolou a hranolčekom syra, obalené v hrubej múke premiešanej s drevenými sušienkami "donutky", mierne opečené a dusené... výpek precedený a krátko povareny s pol hrste mäty... manželke chutilo...to poteší ?
1x haji
haji
@stefanm (3.9.2021 16:52)
Děkuji za odpověď a rozvinutí receptu. Je milé, když manželke chutí, o tom žádná. Láska prochází žaludkem. Něco na tom přísloví je. Počítám že drevené sušienky budú drvené, jinak by to mohlo být nebezpečné haha
mariamka
@kuko95 (2.9.2021 17:46)

oho,, tak predsa fotka vyšla, vyzeraju pekne mnam, som rada, že tvojim chutkam vyhovelo,
Haji, medu sa nemusis bat, len treba vyvazit chute
2x haji a zolik
haji
@mariamka (4.9.2021 09:31)
Jsi milá, děkuji za povzbuzení. Jsem konzerva konzervovitá. Uvidíme, mám to otevřené.
Krásný zbytek léta! U nás bylo včera hezky a dnes to vypadá podobně.
haji
@afataga (4.9.2021 12:04)
Děkuji za komenty a fotečky. Polievočka vypadá náramně chutně a co teprve v přímém přenosu, věřím! Aj v tom odkaze je psané, že je to velmi chutná huba!! Tiše závidím. Hrianka zapečená s hubami by mi též moc chutnala, kouzelné foto!! Krásný víkend, milá Afi! Užijte si huovú úrodu aj za mě! A hladím psí dámu!
afataga
@kuko95 (4.9.2021 15:17)

Je na nu tisice rcp, ja robim jednoducho: na masti 1 cibula, zatiahnut mlete brav. 800g, soľ, korenia, ja davam aj chilli, ked je maso, pridam 150 ml ryze a urobim akoze rizoto. Do pekaca 800 g kapusta kysla, nevarim vopred, na to to rizoto, zas kapusta 800 g. Zalejem slahacka + kysla smotana a piect. Ta kapusta sa urobi. Tak robila moja babka. Jedla som aj s klobasou, slaninou, paprikou, ale nam najviac chuti takato. Klobasu a slaninu si radsej dame inokedy. Nemas co pokazit. Ak urobis, daj vediet.
bugout
@afataga @kuko95 ja robím to "rizito" priamo s kapustou, viem, že by sa to malo vrstviť, ale som lenivec a mám to rýchlejšie hotové... A pridávam spomínanú klobásu, dodá jedlu dobru chuť. A teraz trochu reklamy, mám tu aj recept.

haji
@kuko95 @afataga @bugout hezká rozprava ke koložvárskéj kapuste, díky za ni. Může to být velká dobrota i inspirace. Moje maličkost se drží bokem. Bo rýže pro mě je rýže čistá bez komplikací. Tím nechci nikoho mýlit, znevažovat či nedejbůh odrazovat.
Zítra to vidím na gulášek s rýží a k tomu rajský salát. Hezký sobotní večer přeji všem!
haji
@bugout (5.9.2021 12:27)
Děkuji za koment a fotečku, velmi pěkná a chutná zeleninová polievočka, ta se povedla! Losos bude jistě též výtečný! Krásnou neděli!
1x zolik
haji
@afataga (5.9.2021 12:58)
Čistá provokace!! Za deset minut takových krásných hub je k závidění. V dobrom!
Já mám též dnes "hubový motiv". Dopadla jsem jako hubkař. Při kontrole flaší zavařeného leča jsem přišla na to, že mi nechytla jedna sklenice. No a dopadlo to jednoznačně. Rajčiny na šalát šly do kastrolu, k nim lečo z nechytlé flaše /nic mu nebylo/, kousek salámu, vejce a vytáhla jsem chlebík z mrazáku k tomu. Bude ze mě lečo!! Uf
U nás je už dobře čtvrtý den celkem teplo a má tak být i příští týden. Příjemné teplé dny přeji všem!
zolik
Pekny nedelny podvecer zelam vsetkym!
Vcera a dnes boli konecne prijemne dni 24-27C. Opät sa dalo stolovat na terase.
Spagettini s krevetami. K tomu talianske biele vino. Hotova terasova pohodicka.


haji
@zolik (5.9.2021 17:48)
Děkuji za koment a fotečku, ano, myslela jsem na tebe, jestli je i u vás teplíčko! A ano, teraska, krevety, špagety a vínečko, prostě pohoda! Velmi potěšující konec léta.
Hezké dny, ještě jich na nás pár teploučkých čeká.
kucharka
Ja som dnes urobila dva pohárky figového džemu a jeden rajčinového.
Rajčinový džem dávam na bagetu s kúskom syra ... tak skôr akože “naslano”.


kucharka
Na večeru bol iba jednoduchý šalát z bielych fazuliek, tuniaka, cibule a čiernych olív. K tomu cibuľový chlieb, pohárik chladeného bieleho a brušká boli úplne spokojné.
A ako spomenul @zolik ... také terasové :-))
2x haji a zolik
haji
@kucharka (5.9.2021 21:06)
Děkuji za komenty a fotečky. Figový aj rajčinový džem mě potěšily, velmi povedené a neotřelé džemy! Líbí se mi i fazolový salát s tuniakom, cibulou a olivami, mně by moc chutnalo. Svěží inspirace! Krásný zbytek léta!
mijaita
Chuť na lečo, kamoška dodala papriky. Klasika pouze s hustou smetanou, vytuněné chili olejem cesnekovým a isotem.


haji
@mijaita (6.9.2021 13:24)
Děkuji za koment a foto, příjemné foto, plné chutí smetanového leča s bonusy. Klidný zbytek dne!
Lečo jsem měla dnes také, poslední díl klasiky. Nebylo v plánu, ale lečo v létě chutná pořád.
1x zolik
helena10
Včera upečený koláč slivkový s pudingom, cesto jednoduché hrnčekové. Nič svetoborné.
K obedu belehradský bravčový rezeň - karé na prírodno s mečom upečené v rúre. So zemiakovou kašou a uhorkovým šalátom či kyslou sterilizovanou uhorkou.


kuko95
Domáca zabíjačkové kaša za smiešnych 3,50/kg z maličkého mäsiarstva z rakolub
1x haji
haji
@helena10 (7.9.2021 09:08)
Děkuji za koment a fotečku. Koláčik vypadá velmi dobře, so slivkami je to vždy potěšení oka, jazýčka i bruška. Haha Belhradský rezeň s mečom, tak byl ostrý?! Fikané "m" mrška. Pobavila si ma. Mně by chutnalo, zvlášť s br.kaší, tu miluju. Krásný den k vám!
haji
@kuko95 (7.9.2021 09:38)
Děkuji za koment, fotečky a navigaci pro zájemce. @kuko95 ty nikdy nezklameš, prasiatkové hody v priamom prenose. Krásný den a hlavně dobrú chuť!!
1x kuko95
haji
Dnes opět kváskový chlebík. Je pod mrakem a tak trochu tepla navíc neuškodí. Kvásek vzešel celkem fajn a těsto už je skoro umícháno. Vytáhla jsem ještě kuřecí prsa. Budou kuřízky. Příloha je zatím v oparu budoucnosti, uvidím. Pohodové úterý přeji všem!
stefanm
...a môžem tu pridať aj čo sme mali včera?...nebudem potrestaný!??
...bol som včera doobeda na drobný nákup, ja to volám "dokup" a samozrejme s krátkym zoznamom aby som niečo nezabudol. A hoci na zozname losos nebol napísaný tak som ho do vozíka predsa len prihodil.
... taký losos na masle s citrónovou omáčkou je rýchlovka a viem, že to manželka miluje...a veru!...vydaril sa... keď dojedla a ďakovala nečakane začala rozprávať jak "politik" pán Harabin..."bo-lo-to vy-bor-ne, vy-bor-né"!!!
...verte, to poteši!!!??


haji
@kukulienka71 (7.9.2021 16:10)
Děkuji za koment a foto. Krkovička na všechny způsoby je vždy chutná. Alespoň mě nikdy nezklame. Zajímavé - ružové korenie - ? myslíš tím, že základ zružovel a nebo se nechytám? Bobkový list i bazalku mám ráda, mně by moc chutnalo, aj s hráškovou ryžou. Vaříš dobře a s fantazií, milá @kukulienka71 !
haji
@stefanm (7.9.2021 16:47)
Děkuji za koment a foto. Potrestaný? Ty jsi srandista. Inspirace je vždy čerstvá a nekazí se. Vůbec se nedivím, že tvojí paní manželce chutnalo. Losos je velká dobrota! Láska prochází žaludkem, o tom žádná. Dobrý kuchař, pozorný manžel jsi. Je vidět, že tě vaření baví. Díky za inspiraci!
haji
Ke kuřízku nakonec bramborový salát, tzv. "mokrý" /bez majonézy/.
haji
@kukulienka71 (7.9.2021 20:58)
Děkuji, už jsem to vzala cez ujo google a vyšel mi z toho Růžový pepř. Díky za rozšíření obzorů. Jeden se pořád učí.
haji
@kvakac (8.9.2021 10:40)
Moc děkuji za koment a velmi chutné foto! Vůbec se nedivím, že jsi musel pro velký úspěch opakovat. Mně by také chutnalo, o tom žádná. Ale ty konce... Úplně jsem tu tvůj koment přehlédla, napasovala jsem se ti přímo pod recept. Kamarádka je česneková až běda, tak si recept ukládám. Sobě udělám brambory holé a jí s česnekovou smrští. Už vidím, jak se jí budou svítit oči! Krásné pozdravení k vám!
haji
@cesminaz (8.9.2021 21:41)
Děkuji za koment, fotečky a pozdravení! Šišky jako malované, aj u mě doma by mizly jako o závod hmm Sbíhají se mi sliny, narobila jsi mi chutě, milá Cesmínko! Krásné pozdravení k vám!
haji
@kuko95 (9.9.2021 10:27)
Děkuji za koment a fotečku. Teploučká držková polievka je výborné jídlo, dokonale zasytí. Dobrú chuť! Ráda bych si porci tvé držkové polievky dala. Přiznám se, že jsem ji nikdy nevařila.
1x kuko95
bugout
Ja som vsadil na Żurek (priznám sa, že držkova by ma veru nepotešila)


2x haji a zolik
haji
@bugout (9.9.2021 12:12)
Děkuji za koment, foto a zajímavou inspiraci. Musela jsem si najít recept, bo Žurek jsem nikdy nevařila a nikdy neochutnala. Docela mě recept oslovil. Myslíš, že by šlo urobit z žitného kvásku? Bylo by to zajímavé zpracování už vykvašeného rozkvasu. Hmm
1x bugout
bugout
Priznám sa, že s kváskom nemám skúsenosti. Ale z toho čo som čítal by to malo ísť. Navyše pri tejto polievke podvádzam aby som nemusel čakať. Používam žitný kvások dr. Oetker.
1x haji
haji
@bugout (9.9.2021 13:25)
Aha, tak to půjde, jestli se nepletu. Písneš, prosím, postup, orientačně, ať vím jak na Žurek jdeš ty?
stefanm
... tri-štyri stredne veľké šampiňóny pokrájané na štvrtky, lyžica oleja, dva plátky šunky natrhané halabala, soľ, hubové korenie, trochu vývaru a šľahačkova smotana... nič viac a nič menej...zemiaky od včera...a obed pre manželku za pätnásť minút hotový
...vraj to bolo také fajné, že nemusím dnes žehliť ??
...ja som mal ešte od včera "zabíjačkovy" tanier!!!


haji
@stefanm (9.9.2021 13:49)
Děkuji za koment a fotečku. Dobre si navaril a ešte nás pobavil! haha Ano, někdy je třeba zpracovat přebytky, chutně zfúzovat suroviny. Mně by chutnalo. Oželela bych klidně i tvůj zabíjačkový tanier. A jen na dokreslení - já nežehlím jak je pětiletka dlouhá.
1x zolik
haji
@stefanm (9.9.2021 13:54)
To chápu, podařený zabíjačkový talíř. No a foto piva k tomu sedí. Tvrďas by mě zabil.
1x zolik
bugout
@haji (9.9.2021 13:39)
Kvasok rozmiešam v troche vody a dám bokom. Opečiem slaninu, klobásu, cibuľu a cesnak a zalejeme nejakým mäsovým vývarom a povarím. Pridám kvások a nechám prevrieť. Na záver Majoránka, trochu smotany alebo mlieka. Ak sa mi zdá polievka riedka urobím zátrepku. Klobása má byť biela poľská nie naša papriková. Zemiaky sa môžu variť buď priamo v polievke, extra v šupke, alebo ako dnes ja urobil som kašu, lebo ju mám rád len tak s kompotom, takže kaše mám veľa... Niekedy sa pridáva na záver aj chren.
1x haji
stefanm
@haji (9.9.2021 13:57)

...ja žehlim preto lebo mi manželka pomáha prať a upratovať ??
1x haji
kuko95
@stefanm (9.9.2021 13:54)

Starobrno čapujú aj u nás v nmnv a ešte zlatý bažant 73 čapovany super pivo
haji
@bugout (9.9.2021 14:06)
Děkuji za receptík, určitě na něj přijde. Přece jenom máš zkušenost s žurkem, vychytávky také nejsou k zahození. Si to uskládám a pak písnu jak mi žurek vyšel. Je to výzva!
bugout
@haji (9.9.2021 14:23)
Pre inšpiráciu kukni aj na krkonošské kyselo, to je taká Česká obdoba žurku. Ono na zurek je miliarda receptov a možností... A to ani nehovorím, že je ešte aj polievka s názvom zalewajka čo na mňa pôsobí rovnako ako žurek...
2x haji a zolik
haji
@bugout (9.9.2021 14:29)
Ano, krkonošské kyselo znám. Vyzkouším i žurek - nějak to sfúzuju. Mám i nasušený kvásek a už jsem uvažovala do čeho všeho ho začnu přidávat. Jsi mě "nakopl", díky za inspiraci. Dokonce mám už slíbené nějaké letošní sušené houby. Sice ještě běhají po lese, ale věřím, že to klapne. Díky za tvá sdílení. Trocha změny neuškodí.
1x zolik
kuko95
@afataga (9.9.2021 15:25)

Dá sa spraviť aj zo zaludkov ale keď neješ držky žalúdky asi ťažko že :D volakto robí aj z hlivy ale to je podľa mňa blbosť
1x zolik
afataga
@kuko95 (9.9.2021 16:47)

Ja som ju mala rada, ked som bola mala, ale len kym som sa dozvedela, co su drzky :-).
Robievam z rydzikov, nepride mi to ako blbost, ved chut tomu da cesnak a majoran.
kuko95
Domáci bôčik domáce vajíčka a fajnová večera je hotová :D
1x haji
haji
@kuko95 (9.9.2021 18:06)
Děkuji za komenty a fotečku. Domácí suroviny jsou prostě super. Dobrú chuť!
1x kuko95
leaela
@kuko95 (9.9.2021 14:19)

Ak mas rad horkejsie pivko,skus Urpi.....r 14° extra chmeleny,poriadne vychladeny :-)
Maju ho v T....u :)
Pekny vecer prajem vsetkym ;)
1x zolik
haji
Dnes dosuším zbytek bylinek. Včera jsem sušila libeček, tymián a dnes je třeba dosušit smil italský Helichrysum italicum. Je to mrška, jak na sušení, tak na rozmělnění. Listy mají sametovou úpravu a nespolupracují. Pořád se něco děje.
kvakac
@haji

Polievku z mladých fazuľových strukov robíme na sladko a na kyslo. Dnes je na sladko. Máme ju veľmi radi. Podusiť cibuľu, potom koreňovú zeleninu, keď je mäkké pridať mletú červenú papriku, cesnak a strúhaný na jemno zemiak. Zalejeme vodou plus mleté čierne korenie a uvaríme do mäkká. Ja dávam do nej uvariť kožu zo slaniny údenú. Nič viac a nič menej. Súper polievka.


haji
@kvakac (10.9.2021 10:30)
Děkuji za koment - receptík a fotečku. Mně by moc chutnalo, já fazulkové lusky miluju. Vidím, že máš žluté, ty jsou nejchutnější!! A podepíšu kožu ze špeku/slaniny. S radostí bych si dala pořádnou porci, dobre si navaril!! Krásný víkend!
1x kvakac
kuko95
@leaela (9.9.2021 20:40)

Ja pijem u nás v meste väčšinou Corgoň 12 to je podla mňa fantastické pivo sem tam si dám topvar 12 ale chuťovo je podľa mňa menej výrazné..tiež si dám od chuti starobrno 10to málokde capuju u nás v meste hej ale ten zlatý bažant 73to je topovica to by mal ozaj každý pivar vyskúšať veľmi chutné pivo..ten urpiner skúsim dúfam že není moc dráhy ?
leaela
@kuko95 (10.9.2021 14:25)

Je v takej zelenej plechovke(nepomyl si ho s nealkom),stoji menej ako ZB 73 ;)
Pekny vikend vsetkym :-)
haji
No vida, sice na sklonku léta, ale pivní okénko si našlo svoji cestu. Ať vám chutí, chlapci!! Krásný víkend přeji všem!!
afataga
@kuko95 (10.9.2021 14:25)

Ako mozes pit topvar ??? Ved to je nepitne, brrr.
Ale najhorsie pivo, ktore som kedy pila bolo Bratislavske jubilejne, ani neviem, ci ho este vyrabaju a druha priecka hnusu patri Tuborgu.
1x zolik
haji
@afataga (10.9.2021 19:33)
Děkuji za koment a foto. Opět jsem se trochu zapotila, bo od pohledu mi nebylo jasné, že je to druh václavky. Václavky jsem viděla a sbírala jednou v životě a už je to hódně dávno. K tomu to byly václavky obecné. Václavky smrkové jsou také krasavice a o jejich chuti nepochybuji. Kouzelné foto. Tuším je manžel přifukoval pumpičkou...
kuko95
@afataga (10.9.2021 18:43)

Sakra teraz si ma trocha zmiatla čo je zle topvare tam kam chodím ja je Kozel 10 (voda)alebo topvar 12 takze nemám moc na výber.. a ešte chodím do Javorinky tam je Corgoň 12 a 10 no obe piva sú fakt bomba :))
haji
Pro milovníky hudby André Rieu na Tv Barrandov zítra, v neděli12.9.2021 ve 20.15 hod. vysílá 6. díl pořadu Vítejte ve světě André Rieu. 7. díl jde v neděli 19.9.2021 ve 20.15 hod.
Krásný víkend přeji všem!
bugout
Detaily ako vždy v podobe receptu po upečení ;-) ako vidieť zasa z jedného hrnca, jednoduché a relatívne rýchle. A keďže recept mám už odskúšaný môžem rovno povedať, že výborné.


haji
@bugout (11.9.2021 15:19)
Děkuji za koment a fotečku. Gulky z jedného hrnca vypadají i ve stádiu zrodu velmi dobre a o chuti nepochybuji. Mně by moc chutnalo.
Já dnes měla snídani - oběd. Hrianky se sýrovo česnekovou pomazánkou. No, pomazánkou, smíchám tavený sýr s protlačeným česnekem. Uf Dala jsem si hezkou palbu česneku, pálilo i v krku, nejen v ústech. Ale je třeba, když to jde, využít situace. Nátierka sa natre na ešte teplé hrianky. Hmm Kdo nemá rád tavený sýr, najde jinou verzi.
Dnes je teploučko, grilovačka jsem oželela, pracovní aktivita zvítězila.
1x zolik
bugout
Jedna priebežná foto z jedenia kým bude recept. Syrovo cesnakovu robím podobne, pridávam aj nastrúhaný tvrdý syr a trochu niečoho nesyroveho majonézu alebo maslo, minulý týždeň som ju robil dva krát.... Teraz varím vajcia na vajíčkovu pomazánku (detailné zloženie ešte neviem)


mijaita
Bez receptu, asi tady nikdo nevlastní pastu aji amarillo, ktera se vyrabi z peruanskych, oranzových chili, pouze jemne pálivých, ale chuti ovocne, svěží. Velmi dobre v kombinaci s bramborama a grilovaným masem. Tahle plněná kaše podle peruanskho receptu je velice jednoduchá, ale bez te aji amarillo se neobejde. Kdyby preci jenom nekdo mel zajem, rada se o recept podelim! Aji amarillo je dostupna na internetu.


haji
@bugout (11.9.2021 16:45)
Děkuji za koment a fotečku upečených guliek, dala bych si porci hned! Ja som nátierková, klidně se rozvášním s více surovinami, ale toto je hodně rychlá dobrota. Česnek mám moc ráda, ale vystihnout chvilku, kdy je žlučník v kondici, je kumšt. Vajíčkovú pomazánku mám moc ráda. Většinou vařím, připravuji jídlo intiutivně - a leckdy se to dlouho neví - z čeho a co dnes bude.
1x zolik
haji
@mijaita (11.9.2021 17:06)
Děkuji za koment a fotečku. Velmi zajímavá dobrota, exotická a fotogenická. Zajímavé rozšíření obzorů Já mám ostrá jídla ráda, chutnají mi. Ale moje bříško na to má zpravidla jiný názor. Dala bych malý testovací vzoreček tvé plněné peruánské bramborové kaše, dala bych se zlákat. Díky za sdílení!
1x zolik
zolik
@haji
Nazdar Haji!
U mna dnes husta sosovicova polievka a pletenec z odrezkov z pagacikoveho cesta. Urcite si postrehla, ze som si vcera v noci zasantila ?




zolik
@haji (11.9.2021 16:38)
Som dnes kupila spanielsky ruzovy cesnak. Prvy krat. Je drahsi nez obycajny, ale grady ma aspon 2x tolko, ak nie viac. Som si naivne myslela, ze ved ked je ruzovy bude jemnejsi, nie? Esteze mam doma pivo ?

haji
@zolik (11.9.2021 18:58)
Děkuji za koment, ružový španělský česnek neznám a nejspíš ani nepoznám. Stačí mi obyčejný španělský /slabota/, náš moravský/český už je "stěnolez" a s tím musím víc než ofafrně! Můj žlučník dnes dostal příděl, zatím neprotestuje, ale já vím, že teď musím být hodná a víc ničím zbytečně nedráždit. Ten ružový španělský by mě zabil jak orla v letu.... Já dnes nedávala pivo, ale poctivě zapíjela čistou pramenistou vodou.
1x zolik
haji
@zolik (11.9.2021 18:39)
Děkuji za koment a fotečku, šošovicovú polievku miluju, tvoje vypadá velmi chutně i se zelenými bylinkami hmmm Ano, šantila si, to jsem postřehla, pagáčiky a ještě pletenka, ty jsi šikulka!! Hezký večer!
1x zolik
zolik
@zolik (11.9.2021 20:04)
Mam nemecku klavesnicu a toto mi stvara….
mijaita
"Asie" s čočkou a květákem, vychucená vietnamskou, nakládanou mrkví. Teď už se těším naa houbovou omáčku ryze českou :-)


haji
@dr (12.9.2021 09:50)
Děkuji za koment a fotečku. Slivkové koblihy jsou pro mě neotřelá novinka. Hmm to musí být velká dobrota.
haji
@afataga (12.9.2021 13:18)
Děkuji za koment a fotečku. Fazulkový prívarok a volí oči, to je velkáá dobrota. Hmm Aj vaša gtilovačka vypadá velmi chutně. Beru i cuketu a grétský salát. Krásný zbytek neděle! U nás opět teploučko.
haji
@mijaita (12.9.2021 14:58)
Děkuji za koment a fotečku. Osvěžující jídlo, mně by moc chutnalo. Čočkové kari, květák i ta vietnamská nakládaná mrkev jsou velmi zajímavé. Recept jsem tu neobjevila, škoda. Prosím, @mijaita , vietnamskou nakládanou mrkev si děláš sama? Jak? Jsem zvědavec. Děkuji předem!
mijaita
@haji (12.9.2021 15:18)

Ano, mrkev si delam sama a to stejne muzes udelat i treba se zelim, z redkve, kedlubny. Pridala jsem na Varechu tedy recept, kdyz se ti to libi :-)
1x haji
haji
@zolik (12.9.2021 16:43)
Děkuji za koment a chutné foto. Bramborový salát a vyprážaná ryba je dobrá volba. Pagáčiky měly úspěch, vidím.
Mně dnes přivezl brácha oběd - vyprážaný rezeň a domácí hranolky.
Také přeji všem krásný nedělní večer a úspěšný nadcházející týden.
1x zolik
56859_1426519131 - profilový obrázok
dr
dr
@zolik (12.9.2021 16:43)

Aká je to ryba ? Neviem kúpiť dobrú rybu na smaženie. Rybie filé a pangasiusa vylučujem.
1x zolik
kimlo
@dr (12.9.2021 19:36)

Ja kupujem len tieto, a som spokojný. Sú síce trocha drahšie ale stoja za to. Vyskúšaj a uvidis, mávajú ich v jednom reťazci B***a.


zolik
@dr (12.9.2021 19:36)
Ahoj, kupujem len cerstve ryby. Toto konkretne bol Seebarsch = treska morska. Jeden filet v kuse nieco cez 400g som rozdelila na dva. Na foto to nie je vidiet ale vyska asi tak 3cm. Na vysmazanie este kupujem aj Kabeljau alebo Dorsch, co su tiez treskovite ryby. A ked sa podari tak Wels = Sumec. Ten je tiez famozny. Na SK som videla v predaji Sumcek africky, tak ten je tiez vyborny. Neviem kde zijes, ak na SK tak ten Ti mozem vrele odporucit.
Pangasius som robila a jedla pred rokmi (bol to taky Boom) len raz a nikdy viac. Je ako smirgelpapier. Rybie file nekupujem, nekupujem ziadne zmrazene ryby. Dufam, ze som Ti pomohla. Pa

kvakac
@haji

Dnes bol držkový guľáš. @kuko95 mi nahnal minule chuť naň. Kúpil som v týždni teľacie držky a Írsku hovädziu nožínu z mladého býka, tak som sa do neho dnes pustil. Ja viem samochvála smrdí, ale nechváľ sa keď bol mňám.


haji
@kvakac (12.9.2021 22:09)
Děkuji za koment a fotečku. Dršťkový guláš, telecí dršťky - pro mě jsou to novinky hmm No a dohromady s irskou hovězí kližkou tvůj guláš musí zpívat... vonět.... a chutnat božsky hmmm Tiše závidím. Dala bych si hned teď bohatou porci. Jsi šikovný, o tom není pochyb!!
56859_1426519131 - profilový obrázok
dr
dr
@zolik (12.9.2021 20:23)

Pomohla a závidím tie čerstvé ryby. U nás sú väčšinou mrazené a chladené, ale aj tie chladené vyzerajú divne.
1x zolik
helena10
Včera boli pečené kuracie stehná na jablkách, ktoré narežeme na štvrtinové mesiačiky a k ním ryža a mrkvovo-jablkový šalát.
Na víkend som upiekla slivkáčik podľa @olinecka.
Prajem úspešný týždeň.


haji
@helena10 (13.9.2021 07:20)
Děkuji za koment a fotečku. Mně by u vás chutnalo, kuře na jablkách, rýže i mrkvovo jablkový salát by mi chutnalo, je to dobrá volba. Zvlášť to kuře na jablkách musím někdy vyzkoušet. No a dezertík, slivkáčik se povedl také.
Ať se daří všem! Má být hezky, snad v polovině týdne mírné ochlazení, teplíčko se má vrátit na konci týdne. Uvidíme. Příjemné dny!
haji
@afataga (13.9.2021 09:37)
Ano, máš pravdu, chybička se vloudí... oprava grécký šalát, uf Chce to více pozornosti z mé strany, uznávám.
stefanm
... dusená bravčová krkovička, zeleninová smotanová omáčka a knedlík som uvaril pre nás včera na obed.
... nič zvláštne...ale pripomenulo mi to príhodu z roku 2012, keď som bol v kúpeľoch a od personálu v jedálni som si vypýtal povolenie, že si môžem fotiť jedlá ktoré nám podávali. Súhlas som dostal aj s prekvapením. Ku jedlu s knedlikmi mi bolo servírované na tanieri 10 (slovom desať) knedlikov a keď som mal objednaný rezeň tak bol veľký ako celý tanier.
Mám vo svojich diskusných príspevkoch spracované všetky raňajky, obedy a večere vo forme krátkych videí pod názvom "Gastro a iné postrehy z kúpeľov". Pokúsim sa pridať link len neviem či to ešte budem vedieť.☺️


haji
@stefanm (13.9.2021 11:12)
Děkuji za koment, fotečku a odkaz. Mně bravčová krkovička s omáčkou chutnala, bo je tam zelenina a takové omáčky miluju. Pobavil jsi mě, na odkaz na diskuziu kuknu, jen co se vypořádám s okny. Má přijít i Mistr na seřízení apod. Hezké odpoledne a dobré zažití /vytrávení/.
zolik
@haji
Vcera vecer este nez zacalo finale US Open som urobila malinovu roladu a dala do chladnicky. Dnes bola presne tak akurat. Recept je od @ywett a je dobry a variabilny.




haji
@zolik (13.9.2021 14:42)
Děkuji za koment a foto, roláda vypadá náramně a vychladená z ledničky musí být výborná a osvěžující.
Já právě dělám závitky z kuřecích prsou, plněné paprikovou salámou a černými olivami. To celé zalito směsí rajčatovo cuketovou s bonusy. To je tak, když někdo hledá Ajvar a ne a ne ho objevit.
1x zolik
zolik
@haji (13.9.2021 18:30)
Ahoj Haji, dnes ideme na rovnakej vlne ?
Aj ja zavitky/roladky z hovädzieho plnene mletymi kuracimi prsami s omackou z malych hnedych sampionov (kupenych) so zemiakovou kasou.
Si ten Ajvar tak dobre schovala, alebo mas uz aj Ty mys v komore?



haji
@zolik (13.9.2021 20:35)
Děkuji za koment a chutné foto. Tvoje hovězí závitky plněné fáší z kuřecích prsou a na žampionech musely být fantastické, k tomu br.kaše, jejda! Mně by moc chutnalo!
No, nebude to myš ve špajzu, ale škriatok filuta.... Isto viem, že ještě jedna sklenice Ajvaru někde musí být. Kde, ví jen on. Pořád se něco děje. Dnes dodělám přílohu k mým závitkům, asi to vyhraje ryža, uvidíme. Krásný den!
haji
@farbuska (13.9.2021 19:41)
Děkuji za koment a fotečku. Slivkové gule, krásné a chutné, aj ja by som ich brala.
@farbuska prosím tě, kde všude používáš kari listy? Já jich letos mám nasušeno hafol a uvítám tvoje zkušenosti. Moc děkuji předem za sdílení.
farbuska
@haji (14.9.2021 06:54)

Pridávam aj tu (pre istotu): Milá @haji , karí listy používam pri príprave indických jedál. Sú veľmi aromatické, tak do našich som nikdy neskúšala. Práve som uvažovala, že nejaké indické recepty z mojej zbierky (žila som niekoľko rokov v Indii) pripravím a pridám. Lenže ja keď varím, tak nikdy nemyslím na to, že by som mohla/mala pridať recept ... a potom je už neskoro, môžem odfotiť akurát tak hotové jedlo. Pri mnohých to stačí, ale napr. práve pri tých indických by sa názorný postup zišiel. Sľubujem, že sa polepším. Závidím ti vlastné karí listy, najmä možnosť čerstvých, ktoré sú najlepšie. Mne stromček vyhynul a tak len kupujem v indickom obchode.
1x haji
haji
@farbuska (14.9.2021 07:18)
Děkuji za koment. Už jsem psala pod recept @blissofplants. Tento poslední mi nějak unikl, spíš jsem ho považovala za starší a tak jsem psala sem. A pak vidím, že je to nový recept. Znáš to, napíšeš pod starý a v tom se blbo orientuje, pokud jeden nečte souhrn komentů. I tam se dá leccos přehlédnout.
Je zajímavé, že jsi žila v Indii, Je to něco úplně jiného než na co jsme v našich končinách zvyklí. Přítažlivá krajina, kterou na vlastní oči neuvidím. A neochutnám - což je docela škoda. V reále je to jistě jiné, než když se o exotické recepty pokoušíme doma na koleni.
Krásný den a budu se těšit, když přidáš receptík! Ať s foty v postupu či bez nich.
haji
@farbuska (14.9.2021 07:18)
Trochu jsem pohledala:  living.iprima.cz/zahrada/smil-italsky-bylinka-kari-magi...

Nějak se s tím nasušeným listem vypořádám. Je sranda, že listy smilu/kari nejdou pokutrovat. Alespoň z první várky odolávaly, jak jsou na nich droboučké chloupky, v kutru masa listů jezdí po obvodu a tiše se vozí...... Uvidím, co udělá druhá várka, ta se mi jeví lepší, snad byla vyzrálejší, tak snad bude kutrování úspěšnější. Haha Jeden se pořád učí.
farbuska
@haji (14.9.2021 08:19)

Vďaka, teraz som sa ja od teba o niečom dozvedela a poučila. Veď o tom to je a tak je to pekné: keď sa jeden od druhého učíme, vymieňame si poznatky a skúsenosti a keď starostlivo počúvame, môžeme aj predhádzať chybám a omylom. Aj pri varení a o tom pre mňa Varecha je.
1x haji
stefanm
...tak som si očistil zopár zemiakov v šupke uvarených, premiešal s opraženou slaninou a polovičkou kocky bryndze, posypal "jesennou" ☺️ cibuľkou a zapil acidkom
... jedno som si istý, že keď chcem vidieť pápeža na Luniku a nie dvere z vnútra WC, pivko si určite nedám!!!... jasné???!!!


haji
@stefanm (14.9.2021 15:56)
Děkuji za koment a fotečku. Vše je o prioritách. Chutná kombinace surovin, jen dost silná. Pivo sa núka samo. A co vínko, to by nemusel být takový sešup...
haji
@cesminaz (14.9.2021 21:09)
Ahojík, milá Cesmínko! Děkuji za fotečky a komenty. Těstoviny miluju ve všech podobách a toto je příjemná, chutná a fotogenická volba! Hmm a tvoj Flan cake vypadá prudce jedle, s radostí bych ochutnala. Bude receptík? a nebo už tu je? Našla jsem jediný, od @nalpa , docela náročné to "složit" uf Ale s radostí bych ochutnala. Krásné pozdravení k vám!
blissofplants
@haji (24.8.2021 14:24)

Woow?nikdy som neskúšala lečo so smotanou?smotanu zbožňujem/kupujem sójovú/ale vôbec nespoznať rozdiel v chuti? to musím vyskúšať?
1x haji
blissofplants
Ja som chcela robiť nepečené figové brownies ale ako vidíte sa nepodarili??‍♀️velmi ma zaujala fotka a recept v americkom časopise, hneď som chcela vyskúšať, recept som 'nasledovala' /čo sa mi nie vždy podarí?/len namiesto mandlového masla som pridala sezamovú pastu??žeby to spôsobilo tú nevydarenú konzistenciu?!?nič sa ale nezahadzovalo, zjedli sme aj guľky teda 'brownies' ?? chcete recept?haha krásny deň všetkým bez nevydarených receptov??


haji
@blissofplants (15.9.2021 09:33)
Děkuji za koment a fotečku. Někdy to tak může být, že sa nevydarí. Jsem též někdy pro obměnu surovin /hlavně když to či ono v lednici prostě chybí/ a pak se mi stane, že variabilně vytvořím něco jiného s nádechem původu. Haha Figové gulky vypadají dobře! Recept klidně přdej, guliek není nikdy dost.
Krásné pozdravení a plno další tvořivosti!
1x zolik
mijaita
@blissofplants (15.9.2021 09:12) Pouzivam zasadne jen sojovou smetanu - krem v krabicce. Mas pravdu, nikdo nepozna rozdil, jidlo nenaredi a neni tucna. Do leca je doslova lahodna! Ja nejsem vegoš, do leca klobasu ano, ale vajicka ne! Treba ti take bude chutnat.




haji
@mijaita (15.9.2021 16:51)
Děkuji za koment a fotečku. Super! I pro mě je zajímavé info o sójové smetaně, dobré vědět.
1x zolik
bugout
Piccata... Mám pocit, že má byť teľacia, myslel som, že bude kuracia ale zistil som, že z mrázaku som vytiahol bravčové.... Vôbec to nevadilo


mijaita
Celodenni mlsání kulajdy"midlajdy".... naučila mě kamarádka kulajdu bez brambor, jen spousta hub, divoke koreni, kmín a míchaná vajíčka. Vytuněná kysanou smetanou.
2x haji a zolik
haji
@bugout (15.9.2021 17:54)
Děkuji za koment a fotečku. Mně by Piccata chutnala jak ve vepřové, tak kuřecí variantě. Také to tak někdy mám, že z mrazáku vytáhnu masko, které se nějak tváří a pak jsem překvapená.
haji
@mijaita (15.9.2021 19:03)
Děkuji za koment a fotečku. Chutná varianta kulajdy, s radostí bych ochutnávala také. Nadělala jsi mi chutě.
1x zolik
haji
@cesminaz (16.9.2021 09:41)
Děkuji za koment a fotečku. Ano, Máslová rajčata od @klukodvody jsou super, vděčná dobrota do zásoby. Krásný den, milá Cesmínko! Pozdravení i dětem, ať se jim v škole líbí!
haji
Právě jsem domíchala těsto na chlebík. No já, robot domíchal, těsto už kyne. Kvásek je v celkem dobré kondici, vše je jak má být. Krásný den přeji všem!
U nás je pod mrakem, zítra má pršet, zchladit se. Uvidíme.
kucharka
U nás boli cez víkend šišky.
Niektoré len s cukrom, niektoré s džemom ale moje naj sú s tvarohom a džemom alebo ovocím... a hlavne keď to ovocie sú čučoriedky! Len škoda, že som ich nemohla zohnať :-((



haji
@kucharka (16.9.2021 11:23)
Děkuji za koment a fotečky, šišky jako malované! Dlouho jsem šišky nerobila, narobila si mi chutě!
Chlebík už je hotový, vyšel předpisově. Dnes světlý, minulý týden jsem ho připekla. Dobrý chlebík může být aj tak aj tak. Mně se chlebík nepřejí.
Kolem poledne začal vylézat Oskar a zase máme krásně teploučko, bezvětří.
1x zolik
zolik
@cesminaz (16.9.2021 20:40)
Taketo JA strasne lubim! Ale dnes v noci nepecem. Prave som z mrazaku na zajtra vybrala Tvoje pagaciky. Pekny vecer a Pa

zolik
@haji (15.9.2021 19:48)
Stalo sa mi v minulosti tiez. Sak viem co tam mam. Niekedy to boli dost neprijemne prekvapenia. Od vtedy si na balicky lepim Zeterle/nalepky s popisom.
„Kdyz jste blby tak si to piste…..“ Poznas dokoncenie?
Nepamätam si z ktoreho filmu Ta hlaska je, ale je velmi trefna. Velmi rada ju pouzivam ?

1x haji
haji
@cesminaz (16.9.2021 20:40)
Děkuji za koment a fotečku, takové bohaté hruškové pité bych brala všema deseti, jejda... k tomu čajík a nebo kafíčko hmmm
haji
@zolik (16.9.2021 21:05)
Ano, jsem blbá. Někdy píšu, někdy nepíšu - že: to je takové jasné, budu vědět! haha Osvědčila se mi papírová etiketa, oblepená izolepou. Běžný postup - píšu lihovou fixou přímo na pytlík. No nevím, jestli je to pytlíkem a nebo fixou - v poslední době se toho polovina setře. Pak hádám.......... Nevadí, pořád lepší je překvapení z mrazáku než jiné nemilé překvapení /třeba prázdná peněženka/.
P.S. Nějak si tu hlášku celou ne a ne vybavit, třeba to vypluje časem. Hezký večer! U nás v 21.00 hod. začalo pršet.
1x zolik
zolik
@haji
„Kdyz ste blby tak si to piste, ja si to pisu taky!“

Este na SK som si v papiernictve kupila cely kotuc nacenovaciek. To su tie malicke nalepky, ktore lepia na tovar s cenou alebo kodom pre kasu. Väcsinou pri pultovom predaji. Velka pomoc za par centov.
Prazdnu penazenku riesim nakupom v bankomate ?

1x haji
haji
@zolik (16.9.2021 21:37)
Mno, ty malinké samolepky jsem používala také, ale opadávají jako vánoční stromeček na 2. svátek vánoční a ještě jsou zákeřné. Nalepí se na něco jiného - a klamou spotřebitele jedna radost.
Haha, bankomat má také svoje dno - moje konto dno.
1x zolik
cesminaz
@zolik (16.9.2021 20:58)

:-) a prečo nepečieš? Pité je rýchlovka, stihneš do pólnoci ;-)) Pagáčiky sú slané chrumkanie. Pozdravujem!
2x zolik a haji
haji
@zolik (16.9.2021 21:37)
Máš pravdu s tou hláškou. Film si nevybavím. Hlava mapa...
1x zolik
cesminaz
@haji (16.9.2021 21:20)

Aj by som ťa ponúkla milá @haji :-) koláčik chutí výborne, dala som doňho aj poriadnu dávku škorice :-) Ja som zjedla naraz 5 kúskov ;-D Pekný večer!
2x zolik a haji
zolik
@cesminaz (16.9.2021 21:51)
Kupila som na farme jogurt, ale bol strasne kysly, tak som z mrazenych jahod vyrabala jahodovy.
Ze vraj ma zajtra prsat…



evelynba
@haji (16.9.2021 21:45)

Tiež som mala podobné problémy s "ceterlami", buď sa zotrelo alebo odpadlo atď. Potom ma susedka naučila, že už kompletne zabalenú vec (mäso ale aj iné) ešte strčím do mikrotenového sáčku a dovnútra vsuniem lístok, nemusí byť ani lepiaci, len obyčajný kúsok papiera. Nezotrie sa, nezvlhne ani sa nestratí. Čitateľné do nekonečna....
Pekný deň všetkým, konečne napršalo....
1x haji
siisa
Na dnes som sa rozhodla, že uvarím na obed polievku zo suchého hrachu podľa receptu od @gordonko z 5.2.2021 a cuketové placky od @zuzana300 .
1x haji
stefanm
...dary lesa!!!
... prinášajú nám lahodnú chuť sezónneho jedla, ktoré si vychutnáme len v krátkom úseku roka, keď nám ich príroda poskytne
... nám vyprážana bedľa chutí...a vám??


haji
@zolik (16.9.2021 22:45)
Ty jsi šikulka, jaký povedený jahodový jogurt a ještě z farmárského zdroja! Díky za koment a fotečku, byť je to sdělení pro Cesmínku, nadělalo chutě i mně.
U nás pršelo celou noc i nad ránem. Teď se honí mraky.
haji
@evelynba (17.9.2021 08:48)
Děkuji za koment a dobrú radu. Určitě vyzkouším. Když se mi s tím chce hrát, napíšu cedulku, oblepím izolepou ze všech stran, udělám do cedulky dírku nůžkami, provleču provázek a navážu na pytlík. Ale to se mi musí chtít se s tím hrát.
U nás pršelo celou noc a kousek rána. Vláha je potřebná. Už vyhrožují sněhem. Ale media vyhrožují pořád něčím.... Krásný den!
haji
@siisa (17.9.2021 09:51)
Jejda, sluníčko moje! Děkuji za koment, určitě dobrá volba, hrachovou polévku miluju a cuketové placky též. Budete mít velmi chutný obedík, dobrú chuť!! Ať se daří nejen s chlebíkem!
haji
@stefanm (17.9.2021 10:31)
Děkuji za koment a fotečku. Velmi dobrý obed, smaženú bedlu bych si dala hned. Mám huby ráda ve všech podobách. Jen je mít v kuchyni hmmm Dobrú chuť všetkým hubárom aj nehubárom!
stefanm
@haji (17.9.2021 10:58)

...pre odporcov vyprážaných jedál bola pri večernom balkónovom posedení podávaná ľahká verzia... osolena a hubovym korením ochutena, po tri-štyri minúty na troche oleja z oboch strán opečena bedľa... podávaná na hrianke s rukolou...zapijalo sa vínnom...to sa môže, nie?☺️


haji
@stefanm (17.9.2021 11:32)
Děkuji za koment a fotečku. Velmi dobrá kombinace surovin i zpracování, chutné bedly na hrianke a rukole, s vínkom hmmmmm Toto je večerní posezení snů. Jsi zabodoval, ne?!
haji
Dnes jdu založit meduňku s citronem, základ na domácí sirup. Nemám jí moc, ale i trocha je dobrá.
afataga
@haji (17.9.2021 10:53)

Ja kupujem sacky do mraz. v Kauf., je to znacka K klasik, su modre s bielou drsnou plochou urcenou na pisanie, ale musis si kupit liehovu fixu. Su to fixy na popisovanie CD, ta sa nezmaze. Kupis v kazdom papiernictve.
2x haji a siisa
haji
@afataga (17.9.2021 13:11)
Na ty sáčku v Kaufu kuknu, díky za info! Lihovú fixu používám léta, jen napsané na obyč. sáčku to v mrazničce teď moc nedrží /kvalita sáčkú, náplně fix/. Krásný víkend!
haji
Dnes k obědu selská omeleta, v lednici strašil zbytek brambor, k tomu kousek salámu, sýra a vše zalito vejci s trochou mléka, bylinky. To celé s posledními kvašáky. Bylo to chutné, teplé, rychlé a ještě ekonomické.
tomeska
Haji , zdravím, taky občas vařím, ale nefotím, tak nepíšu. Už čtvrtý týden vařím dřínky (dozrávají postupně, více odrůd), tak jestli máš zájem o marmošku, mužu ti poslat. Jen za poštovné. Je bio, : dřínky cukr jablka(místo pektinu) popř. kys. citronová na dochucení. Vloni jsem polovinu rozdala( moc hodný Ježíšek). Letos jí bude taky dost,ale Ježíšek si bere volno. K Tobě ještě může vyrazit. Jestli máš zájem, napiš na manukan@seznam.cz. A proč Ty ? No máš takový správný humor, a .... ty si predsa voda, čo ma drží nad vodou .... Hezký víkend. m
haji
@tomeska (18.9.2021 01:24)
Děkuji za milý a vstřícný koment. Dřínky jsou zajímavost, vlastně jsem z nich nikdy nic nedělala. Máš můj hluboký obdiv! Za nabídku děkuji, jsi milá! Potěšila jsi mě. Tyjo, správný humor... haha Znáš mě, ke srandě mám blízko. Je lepší si udělat srandu, povznést se nad věc, než si dělat zbytečné vrásky či ještě něco horšího. Mno, také se mi to nedaří pořád, ale u nás se říká: "Sranda musí být i kdyby tatu věšali!" Je to silné přísloví, ale je na něm kus pravdy.
Vrátím se k tomu co jsi nakousla. Nikde není napsáno, že bez fota nemůžeš přispívat do diskusie "Co vaříte?" Já též nefotím a neberu to jako dramatické omezení. Člověk pracuje s tím co má. Takže klidně písni co vaříš, kdykoliv se ti zachce. Je to o sdílení, inspiraci, komunikaci. A to jde, v pohodě, i bez fotek. Děkuji za přání a též přeji hezký víkend a pevné zdravíčko!!
P.S. mail písnu, díky za spojení.
bugout
Polievka z pečeného hokkaida. A v tom "výpeku" z pečeného hokkaida som upiekol aj krutóny...
1x haji
afataga
Tak som ti fotla krabicku so sackami, pred tym boli v inej a boli modre, teraz v takejto:


1x haji
afataga
Teraz su priehladne, pises na tu bielu plochu, ale treba fix na popis CD


1x haji
haji
@bugout (18.9.2021 12:55)
Děkuji za koment, hokaido miluju. Přiznám se, že polievku z pečené hokaido jsem ještě nedělala a nápad s přidružením krutonků je super vychytávka.
1x bugout
haji
@afataga (18.9.2021 14:08)
Děkuji za vyčerpávající navigaci k sáčkům do mrazničky. Jsi poklad!
haji
@afataga (18.9.2021 14:10)
Děkuji za komenty a fotečky. Tomu se říká václavková/podpnovková smršť. Hmm jedno lepší než druhé. Vyprážané, polievka, na masku zapečené - beru všechny varianty. V noci se mi o nich bude zdát.
haji
@kuko95 (18.9.2021 16:40)
Děkuji za koment a foto. Tvoje kurčata podle @tinca vypadají velmi chutně. Dva plechy, to vypadá na delší dobu klidné koštovky. Dobrú chuť! Mně by chutnalo.
1x kuko95
haji
@kvakac (18.9.2021 18:29)
Děkuji za koment a fotečku. Strapačky s kyslou kapustou a slaninou by mi velmi chutily! Už se na ně chystám delší dobu. Mám dotaz, jak se ti podařily tak dlouhé kúsky?
1x kvakac
haji
Já dnes měla gulášek, hovězí, vepřové, diviak. Zachované v lednici ve sklenici - dnes přišel na řadu. A jak jinak, než s chlebíkem. Jen kvašáky už nejsou, škoda.
Krásný sobotní večer přeji všem a ještě hezčí neděli. U nás zataženo, ochladilo se. Podzim. Chtělo by to krb a kupu dřeva.
kvakac
@haji (18.9.2021 18:55)

Tajomstvo kuchára. Nechcel som špiniť moc riadov a mlynček na mäso(šajba 10) bol použitý, tak som zarobil husté cesto a pretlačil som to cez mlynček. Čo jeden nevymysli z lenivosti, že? Ako ten dedo hovorí sprostý buď koľko chceš, len aby si si vedel poradiť há - há.
1x haji
stefanm
Wikipedia uvádza význam slova "hovädo" ako:
- dobytok
- vec veľkých rozmerov
- nadávka
- človek vo vysokej funkcií ? (fakt)
Ja som si z toho vybral ten hovädzí dobytok, konkrétne kúsok časti z jeho pleca (8,40€/kg!...ach jaj, kde sa tie ceny mäsa u nás zastavia?!?) a pripravil nám včera na obed jemné, lahodné medailónky na horčici a ako prílohu som servíroval fazulkove struky na mede s drvenymi sušenými feferonkami. Pochutil som si.
Hovädzine zdar!!!


haji
@kvakac (19.9.2021 06:37)
Děkuji za odhalení know how - tedy vědět jak! Hmm jsi ty šikovný a múdrý chlapec!! Díky za odtajnění. Toto by mi nenapadlo. Velmi dobrý nápad, hodný 1. místa na bedně! Krásnou neděli!
1x kvakac
haji
@stefanm (19.9.2021 11:36)
Děkuji za koment a chutné foto! No, máš pravdu, u nás je to s cenami podobně. A ani to nemusí být hovězí. Mně by chutnalo, velmi dobrý obed si navaril! Hovězí medailonky na horčici a vlastně celou porci bych brala hned. Krásnou neděli!
Já jdu na druhý díl gulášku s chlebíkem. U nás zataženo, zchlazeno, podzim už se rýsuje.
haji
@stefanm (19.9.2021 11:36)
Jo a díky za výcuc z Wikipedie, někdy je zvířátko vítěz nad člověkem, zvlášť když se člověk "povede". Platí to i u nás, neboj.
stefanm
...no zopár kúskov mäsa ostalo tak som dnes len zmenil prílohy... hnedé šampiňóny na masle a cesnaková tarhoňa...a úplne nová chuť a pocit pri dobrom nedeľnom obede ??


haji
@stefanm (19.9.2021 12:29)
Děkuji za koment a fotečku. Dobrú chuť! Dobrá volba, hnědé žampiony jsou výborné a tarhoňa také. Povedený servis i foto, to je u tebe vždy. Krásnou neděli k vám!
mariamka
Víkendová kačka-blatotlačka, dusená cca 3 hod v širokom kastróle na sporáku. Keďže pustila hrozne veľa šťavy (vody?), preliala som ju ešte do pekáča a nechala odpariť/zapiecť pri 200, kým nebola masť číra. Nie je až taká vypečená, ale potom by už bola suchá. U nás sa vždy len takto kačka/hus robila a ja sa k tomu vraciam. Je úplne mäkká nevysušená, mäso sa rozpadáva. Červená kapusta na víne bola tiež mňam :-)


haji
@mariamka (20.9.2021 14:50)
Děkuji za koment a fotečku. Jejda, ty jsi mi narobila chutě! Takovú dobrú kačku, s červenou kapustou a parenou knedlou hmmm bych si dala líbit. Je to zajímavý postup a nejspíš ti dám zapravdu, že pak není masko vysušené. Nedělám kačku často, většinou jen část a sfúzuji s kuřetem a kouskem vepřového. Tvůj postup se mi líbí, díky za inspiraci a nadělání chutí!!
haji
Včera jsem scedila macerované listy meduňky/medovky s citronem, svařila tekutinu s cukrem, přidala trochu kyseliny citronové. Vyšly mi 2,5 malé sklenice meduňkového sirupu. Je výborný.
Dnes k obědu dva plněné rohlíky z obchodu, jeden s ořechy a druhý s mákem. K tomu kafíčko. No a konečně dnes byla dovršena poslední etapa díla umytí oken, seřízení, naolejování a nové žaluzie. Uf Už se zima může zeptat, co jsem dělala v létě?! Další díl v podobném duchu mě ještě čeká, ale neuteče. Z přemíry práce aj koně kapú.
Dnes chladno, zataženo. Má se na konci týdne ještě oteplit. Krásný zbytek dne a hezký večer přeji všem!
stefanm
... ľadový šalát, rukola, cibuľka, paradajka, olivy, sezamové semienka, soľ, cukor, citrónová šťava, feferonky a kúsky syra balkánskeho typu...a balkónové pohostenie pre manželku s kamarátkou bolo pre nich milé prekvapenie... keď si k tomu dala každá sedmičku vína chválili a chválili ??


haji
@stefanm (20.9.2021 17:12)
Děkuji za koment a fotečku. Osvěžující kombinace zeleniny a sýra. Nejspíš jsou dámy zvyklé, bo nálož feferonek na talíři rozpálí dokonale. Dvojitá pochvala je víc než jednoduchá, máš to dobré!
haji
Netuším, co se dnes děje. Ztratila se mi tu vpravo nahoře ikona Komentáre najnovšie /těch pár teček v obláčku/. Žeby novinky? Naštěstí na tu stránku přejdu i když jen kliknu na prázdné místo, kde byla. /druhé zprava/.
1x zolik
zolik
@haji
Ahoj Haji. Vsetci tu saleju s jablkovymi kolacmi na vsetky mozne sposoby, ze som sa nechala vcera vecer/v noci zvabit aj ja. Ja som ale robila skladacku-likvidacku. Cesto bolo linecke s lieskovymi orieskami (zbytok otvoreneho sacku v spajzi), plnka jablkovo-hruskova (3 jablka a 2 hrusky uz mali najlepsie casy za sebou) a pena bola z bielkov zbieranych priebezne do pohara v chladnicke.
P.S.: ja tecky mam a aj oblacik ?




haji
Je to na svém místě, chválabohu.
Dnes k večeři brambory vařené ve slupce, na ně kousek másla a soli. Nemohla jsem vydržet a musela uvařit, i z důvodu oteplení v domácnosti. Bo teplo vypadá jinak. Vzhledem k tomu, že má podražit elektřina i plyn, počítám, že začnou topit až po zdražení. Tak to má být. Ikdyž by mě mohlo hřát mládí a sádlo. Hlavně to druhé! Hezký večer přeji všem!
1x zolik
haji
@zolik (21.9.2021 18:35)
Děkuji za koment, fotečku a dobré zprávy. Tečky s obláčikom už mám také. No a tvoj koláčik mi chýýba, hodil by se k dobrému čajíku. Takovou dobrotu umíš složit, tiše závidím. Já ještě vystříhnu litý koláč, ale linecké cesto hmmm s ovocem a ještě s bílkovou pěnou! Jsi šikulka! Hezký večer!
1x zolik
stefanm
...na včerajšie večerné balkónové posedenie s priateľmi, kde sme preberali do hlbokej noci aktuálne dianie v našom okolí a na celom svete, som nám k pohosteniu pripravil zaujímavú kombináciu... pečený bôčik a restovanu morčaciu pečeň s pikantnou oblohou...celkom chute ladili a víno to vhodne dopĺňalo ??


stefanm
...a pretože s takýmto posedeniami už mám dlhoročné skúsenosti vedel som, že sa mi dnes do nejakých veľkých gastro projektov k obedu nebude chcieť (ani dať!!), pár kuskov pečene som si schoval a dnes som len narýchlo dorobil prílohy a obed bol hotový!!...a ja si teraz môžem leňošiť?


kuko95
Fazulovica 3druhy údeného a veľa cesnaku..podarila sa
1x haji
haji
@stefanm (22.9.2021 15:20)
Děkuji za komenty a fotečky. Takové příjemné posezení s přáteli a k tomu takové dobroty a vínko, je milá záležitost. Pečienky se ti vyvedly, taková jídla mám ráda. Doufám, že už jsi na svém, tedy odpočinutý haha
haji
@cesminaz (22.9.2021 21:41)
Děkuji za koment, fotečku a pozdravení. Povedené pagáčiky, dala bych testovací vzoreček. Krásné pozdravení!
haji
@kuko95 (23.9.2021 10:22)
Děkuji za foto a koment. Jak napsal @stefanm Udenica haha Mně by chutnalo, klidně i s větším množstvím fazule a s chlebíkem.
1x kuko95
haji
@stefanm (23.9.2021 10:46)
Zdravím! Vidím, že jsi redy a vtipně jsi @kuko95 odhalil. On to tak má, maso s masem nejraději haha
Trochu mám zpoždění, situace se pořád mění. Včera večer jsme si v domě dali potopu potřetí. Prdlá pancéřovaná hadička k WC ve 2. patře. Super zážitky. Dobrá zpráva, od úterka večer topíme. Hurá!
Dnes dělám dušená kuřecí stehna /trocha koření, bylinek, soli a zbytek smetany/. K tomu brambory vařené ve slupce. Mám hlad jako vlk.
1x kuko95
haji
@stefanm (23.9.2021 15:45)
Děkuji za koment a fotečku. Ano, dvě nožky už padly. Jen to má trošku chybku. Ještě chvíli a byly by úplně "africké". Zachopila jsem to v poslední vteřině před zčernáním.
Pěkný prasátkový bok, aj kapusta, mně by chutnalo. Dobre si navaril!
haji
Dnes jsem dělala přílohu k dušeným kuřecím čtvrtkám. Červená repa, podušená, dochucená chrenom, balsamikovým krémom s fíky a kapkou worchestrové omáčky. To celé podáváno s chlebíkem. Po obědě si budu "lízat rány", bo moje nové struhadlo je fakt ostré.
Krásný víkend přeji všem! U nás včera hodně foukalo, dnes je jasno a téměř bezvětří. Nejspíš brzy bude změna počasí.
1x staja
haji
Jsem to hlava děravá, na začátku jsem červenú repu, nastrouhanou na hrubém struhadle, podusila na zesklovatělé cibuli. Pak dochuceno čerstvým strúhaným chrenom, balsamikovým krémem s fíky, worchesterovou omáčkou. Sůl, trocha cukru a cvrknutí klasického octa. Chvíli jsem chuť cvikle ladila, byla to čistá improvizace. Ke kuřeti fajn teplá příloha, k tomu chlebík, šla by i knedla či brambory.
mamec
@haji (23.9.2021 16:19)
Zuza Krónerová raz rozprávala, ako sa jej pripieklo kura. Rodine ho nepredložila s tým, že: "Dnes sa mi to kura pripieklo", ale : "Dnes som vám pripravila špecialitu. Kura na čierno!"
Treba si vedieť svoju prácu správne odprezentovať :)
haji
@mamec (25.9.2021 13:15)
No právě. Termín "africké kuře" používá manžel mojí kamarádky: "Á naše maminka dnes dělala africké kuře!!" Dožadovala jsem se po kamarádce receptu. Mno a odpověď byla: "Jaké myslíš že bylo? Připálené..." Od té doby tento termín používám, zdomácněl. Není to často, ale někdy se mi Afrika do kuchyně vloudí.
bugout
Včera som navaril hrachovku (ktorú budem jesť tak do utorka :-)) a dnes som mal premiéru a skúšal som sekanú..... Bál som sa ako dlho robiť na akej teplote nech sa nevysuší (už som sem tam niečo takto zmršil), tak som do nej pridal aj nastrúhaný tvrdý syr. Doma nám veru chutila.


haji
@bugout (25.9.2021 17:33)
Jo a hrachovku, čočkovú a fazulovú polievku varím na nejméně 4 dny a více. haha
haji
Dnes na TV Barrandov ve 21.00 hod. André Rieu: Láska v Benátkách
Zítra, t.j. v neděli ve 20.15 hod. tamtéž Vítejte ve světě André Rieu /8/
Hezký večer přeji všem!
haji
@bugout (25.9.2021 21:08)
Děkuji za milou odpověď. Kyslé zemiaky, já si nemohla vzpomenout. U nás doma se kyslé zemiaky, vajcová omáčka, nedejbože salátová - nevařily. Tatínek by se našup rozváděl. Stačilo dyňové zelí /dyňový prívarok/ z bílé dýně. To jednou letěl i talíř luftem. Tatínek byl klidný, mírumilovný, ale čeho bylo moc... toho bylo příliš. Ani kačka pečená to nevylepšila. Haha Maminčin otec zase dyňové zelí s kačkou a knedlíkem miloval. No vyber si komu stranit?!
1x zolik
zolik
@bugout (25.9.2021 21:08)
Doma sme to my volali uplne obycajne zemiakova omacka. Ale vo Viedni tento privarok naslovovzati Viedencania volaju ze „Saurer Hund“. Doslovny preklad je „Kysly pes“.
Take chute si mi narobil, ze v priebehu buduceho tyzdna si toto vyborne a jednoduche jedlo uvarim. A fasirka k tomu musi byt. Bez nej, alebo sekanej to nie je ono.

1x haji
bugout
@haji
Šalátový prívarok som asi nikdy v živote nejedol u nás doma sa to nerobilo. Hlávkový šalát u nás išiel výhradne len zaliaty sladkokylsou zálievkou (voda cukor citrón) nič viac a nič menej. A prívarky tekvicového tipu (cuketa patizon a neviem čo ešte) by som pred 20- 30 rokmi nezjedol v žiadnom prípade, dnes mi stačí taký prívarok a zemiaková kaša...

@zolik
Kyslé zemiaky/zemiakový prívarok tak sme to vždy volali doma a voľne názov zamieňali. Potom som sa stretol so zemiakovým prívarkom čo nebol na kyslo (nehovorím, že je zlý ale ja mám radšej na kyslo a vždy ho aj robím na kyslo; robím ho so zátrepkou z kyslej smotany + citrón, ocot mi tam nejako nesedí, celkovo skôr používam citrón ako ocot) a úplný šok pre mňa bol keď som pod názvom zemiakový prívarok dostal v podstate kašu, teda do hladka vymixovaný krém (tiež to bolo dobré) .... Od vtedy som pri používaní názvov mimo ľudí znalích môjho kuchynského folklóru opatrný... A áno kyslé zemiaky a fašírka (sekaná) sú moja srdcová záležitosť. Sekaná je menej pracná a menej bordelu pri práci (a vypražané by som vôbec nemal) inak by boli asi fašírky :-)))
2x haji a kimlo
bugout
A k pôvodnej téme. Raňajky šalát tuniak, cottage, kapary a cibuľa.... Obed čuduj sa svete ale hrachovka :-)) a sekaná a kyslé zemiaky :-))
2x haji a zolik
haji
@bugout (26.9.2021 10:33)
Děkuji za komenty, ať už k téme či podtéme. Beru celé tvoje dnešní menu. Tuňákový salát bych si dala s chutí, stejně jako hrachovku, sekanou aj kyslé zemiaky. Já dnes snídala banán a k obědu jsem měla kachno, knedlo, zelo. Sousedka dobře vaří.
Hezkou neděli!
1x zolik
haji
Dnes jsem pekla kváskový chlebík. Vyšel krásně a už je pryč. Šel do daru k sousedce vedle a do 2. patra. Také jsem odpoledne dostala krabičku jahod. Příjemný dezert s trochou cukru a smetany.
Hezký nedělní večer. Jen připomínám milovníkům André Rieu, že na Tv Barrandov dnes v 20.15 hod. jde 8. díl pořadu Vítejte ve světě AR. Ať se vám líbí!
1x zolik
haji
@cesminaz (26.9.2021 20:12)
Děkuji za koment a fotečky. Velmi dobrý nápad, obalit a šup s nimi do rúry. Pstruhy jako malované! Narobila si mi chutě, milá Cesmínko! Díky za inspiraci.
haji
@nephilim (26.9.2021 20:57)
Děkuji za koment a foto. Oh to je povedený a krásně vypracovaný a vyfocený chlebík! Jsi šikulka, vidět že se stále lepšíš k dokonalosti. Mám velkou radost. Krásné pozdravení k vám!
kucharka
Cez týždeň som kúpila krásne mäso na gril, steak de buey, vraj je to po slovensky vôl ( aj keď som na SK nikdy nepočula, že by sa jedli steaky z vola ).
Je to pochúťka :-))


kucharka
A tiež sme mali cez týždeň na olovrant jednoduchý koláč s kokosom a bielou čokoládou. K čiernemu čaju s mliekom .... o piatej... :-))


haji
@kucharka (26.9.2021 22:04)
Děkuji za komenty a fotečky. Ano, to už vím, že u vás pan manžel robí paelu, o chuti nepochybuji, originál bych si dala u vás hned. Salátek vypadá chutně a koláč s kokosom a bílou čokoládou by mi chutnal též. No a to víno dát nachladit se také musí umět. Steak de buey vidím prvně. Ale to se není čemu divit. U nás se maso až tak blízko nekonkretizuje. Řezník i obchodník by se moc nadřeli. Ráda bych takovou dobrotu ochutnala. Na dálku přeji krásné a pohodové dny!
kuko95
Fašírky na prírodno z bôčika a cesnaku len tak k rožku alebo chlebu :D
1x haji
nomina
Dnes nevarím :) Ostalo nám ešte zo včerajška, tak som celkom rada, že sa nemusím s tým ponáhľať. Máme hokaido placky. Recept presne taký istý ako pri klasických zemiakových plackách, len namiesto zemiakov som postrúhala hokaido tekvicu
1x haji
haji
@kuko95 (27.9.2021 10:29)
Děkuji za koment a foto, fašírky vypadají velmi dobře, řekla bych, že to jsou "vepřenky" jako malované, krásná barvička a samá chuť!
haji
@nomina (27.9.2021 11:41)
Děkuji za koment. Také nevařím každý den. Hokaido placky by mi chutily, dobrá a aktuální volba!
zolik
Skora terasova vecera. Asi zial jedna z tych poslednych toho roku.
- zemiaky su uvarene v supke a nasledne zapecene so slahackou a Emmentaler
- ryba je len lahko obalena v paprikovej muke. To som odpozerala od @izabella929.
- krevety som marinovala len v olivovom oleji, cesnaku a provensalskych bylinkach
- dip je na sposob tatarskej ale s Cappari
Relativne rychla vecera a vyzera (podla mna) relativne dobre ?


stefanm
včera.....to stačí pomlieť trochu pliecka a bôčiku, pridať vajco, korenie podľa vlastného výberu, dobre premiešať, chvíľku nechať odstáť (v tom čase si obielime a uvaríme pár zemiakov) a potom už len ušuľať pekné valčeky, prevaľať cez strúhanku a opražiť...ale prečo sa to volá "čevabčiči" to netuším!!!...fakt!
...a viete čo na príprave tohto jedla nerobím rád?... umývam mlynček na mäso ☺️
...no a pretože manželka bola včera na celodenný výlet s vnučkami zdolávať Tri korunky v Pieninach ostalo nám aj na dnes!


stefanm
...nejak mi to nepridalo foto ?....nevadi... možno nabudúce
1x haji
haji
@zolik (27.9.2021 17:36)
Děkuji za koment a fotečku terasovú. Pěkný talíř, chutné jedlo. Já se snad budu muset k těm krevetám propůjčit, vypadají prudce jedle, aj tie zapečené brambory hmmm No ano, má se ochladit a už být nehezky. Dnes u nás ještě teplo, ale už se fest mračí. Hezký zbytek večera!
1x zolik
haji
@stefanm (27.9.2021 18:08)
Děkuji za koment a fotečku. Mně by u vás "čiči" chutnalo! Čevabčiči už se tu tuším několikrát probíralo, ale stejně mě to v paměti neuvízlo, že proč.
To foto s horami a sukničkami bylo možná lechtivé... haha No, technika je někdy zákeřná.
Tak ať se rodinky dočkáš ve zdraví a v pohodě!
haji
@stefanm (27.9.2021 18:08)
Jo, mlýnek na maso se umývá docela blbo. Já zase nerada drhnu kastrol/plech od pečeného masa. Takových prací v kuchyni by se našlo víc.
radka22humka
Nooo to hej, taký pripálený plech, to tiež moc teda nemusím. No taký odpor mám aj k čisteniu stráúhadla na syr a zeleninu alebo k čisteniu pučítka na cesnak
1x haji
haji
@radka22humka (28.9.2021 14:11)
Děkuji za koment. Dobrá trefa - pučítko na cesnak. Zvlášť když jeden potratí umělohmotnou pomůcku na vytláčení zbytků cesnaku.
haji
Dnes peču jogurtový koláč. Co dům dal, ale s brzdou. Někdy to umím podle pejska a kočičky co pekli dort. Snad to bude jedlé. U nás je svátek, obchody zavřené. Je teplo a pod mrakem, ještě nepršelo. Krásné úterý přeji všem!
haji
@haji (28.9.2021 15:55)
Video jde spustit kliknutím na poslední podtržený řádek: Watch on YouTube
Někde se to zkomplikovalo a nebo to neumím.
1x zolik
zolik
@haji (28.9.2021 16:04)
Da sa spustit, bez problemov. Aky mate sviatok?

haji
@zolik (28.9.2021 16:23)
I jsem si šplhla. Můj poslední šéf, tedy bývalý, je Vašík, posílala jsem sms. Je to moje sluníčko a IT v jednom. Trpělivost a obětavost sama.
1x zolik
haji
@zolik (28.9.2021 16:33)
Děkuji za komenty a fotečky. Jejda, koprovku miluju, vidím volí oko a ty tmavší kolečka, to je opečená klobása? Hmmm mně by moc chutnalo! Zemiakové pagáče už jsem obdivovala u tebe včera - jsi perla - jedeš pagáčovú vlnu?!
U nás je teploučko, před chvílí vyskotačil Oskar, je velmi příjemně. Ale my jsme tu víc dole k teplu, než se k nám chladno propracuje, chvíli to trvá. Ale už včera večer psaly holky na MMB že u nich pršelo - Trutnov, Třebíč - už někdy kolem 18.00 hodin. Přesto je dnes teplo v celé ČR /kukla jsem na Aladin mapy/. Že se chystá změna je jisté.
Na dálku zdravím a posílám trochu tepla přes sklo. Nejsem škrt, se podělím! Hezký zbytek dne i večer!
1x zolik
haji
@zolik (28.9.2021 16:37)
No, nech na hlavě. Nejsme sami. To má každý stát, máslo na hlavě a bůhví kde všude. Mno, uvidíme co se bude psát o naší době o pahlavárech za cca 1100 let. Třeba nic. Bo tu budou možná jenom mušky octomilky.
1x zolik
haji
@cesminaz (28.9.2021 16:46)
Děkuji za komenty a fotečky. Tepsi kebab s ryžou vypadá náramně chutně. Haha že zahrala som sa na veveričku!! U nás se nikdo na veveričku hrát nemusí. Lískáče u našeho sádku obírají holky veveričky samy. Co ostanů lískové orechy, sú KO - hluché a nebo vyžrané červy. Dobré si holky pěkně odnosí. Komu čest, tomu čest a sláva. Jsi šikulka! Hezký den i večer k vám, milá Cesmínko!
cesminaz
@haji (28.9.2021 16:50)

Poviem ti pravdu, že aj ja som už musela preberať. Boli už aj vylúpané a niektoré už vyderavené červíkmy :-/ Ale ešte sa ušli aj mňe :-)
2x zolik a haji
zolik
@haji (28.9.2021 16:46)
Haji myslim, ze za tych 1100 let to co budu pisat, my dve uz neuvidime ?
Zelam pekny sviatocny podvecer do celych Ciech a Moravy! Vsetkym Vaclavom na zdravi!
1x haji
kuko95
ocov brat ma obrovský vinohrad a každý rok nás zásobuje týmto úžasným hroznom :)) robí aj výborné víno ale ja som skôr na to hrozno :D..úžasná chuť
1x haji
haji
@kuko95 (28.9.2021 20:23)
Děkuji za koment a fotečku. Moc pěkné hrozny, hned bych si dala! Je to velká dobrota. Výborné víno se sice hodí, ale hrozny sú maškrta! Narobil si mi chute! Já už první vlnu měla před měsícem a další vlnu čekám. Snad se dočkám. Hezký hroznový večer!
haji
@kucharka (28.9.2021 22:43)
Děkuji za komenty a fotečky. Pizza Margarita jako malovaná, dobrá volba! Granola nemá chybu!! Miluju granolu a podobné věci z vloček. Jejda, ty jsi mi narobila chute, díky za inspiraci!
haji
Dnes dietně. Varený karfiol, ochucený černými olivami, kousky másla a kvalitního tvrdého sýra. Chutný pozdní oběd.
altyn
@haji

Milá @haji , pred časom som tu čítal o problémoch s označovaním surovín do mrazáku, a chcel som reagovať, no vtedy nebol čas. teraz mám chvíľku a tak dovol aby som ti poradil, možno sa ti to bude pozdávať. Takže stačí ti potravinová fólia, kúsok papiera a niečo na písanie.


altyn
Keď balím niečo malé, tak stačí aj tá malá, inak balím do veľkej. Papier s popisom šupnem pod fóliu a ešte jeden a pol krát pretočím.


altyn
Niektoré suroviny netreba označiť, ako napríklad tento zeler, to predsa hneď poznať ... A balím niečo malé a napr. guľaté, tak to dám do mikr. sáčku, vytlačím vzduch a potom do fólie.


altyn
Vňať zabalím v množstve na jedno použitie a potom všetku do jedného sáčku s označením. možno sa ti to bude hodiť. pekný deň želám :-)))


haji
@altyn (29.9.2021 15:08)
Děkuji za komenty, fota a dobré rády! Nedávno jsem na tebe myslela, jestli sem ještě chodíš?! Paráda jak to funguje. Nějak se s tím označováním popasuju. Vyzkouším i tu potravinovou fólii a papír v ní. Velmi dobrý nápad máš s tou zelenou vnaťou - vše v jednom. Oceňuji, že sis udělal čas a vložil koment - radu - i fota. Zdravím tebe a hladím tvoji kočičí dámu! Krásný den!
altyn
@haji (29.9.2021 15:34)

Zdravím, ja sem mrknem vždy keď sa dá, no nemám moc čas písať. Aj tie fotky som robil v sobotu, ale písať som nestihol, až dnes. Ďakujem za pozdrav pre Lizinku, bohužiaľ, vo veku 14 rokov opustila tento svet a už je v mačacom raji. Veľmi mi chýba. :-((( ale utešujem sa tým že už je ma dobrom mieste a nič ju nebolí.
1x haji
haji
@altyn (29.9.2021 15:56)
To je mi líto. Ano, každý milovaný a milující /nejen/ mazlíček po odchodu velmi chýba. Máš pravdu, létá nahoře na obláčku spolu se všemi ostatními mazlíčky. Zůstávají navždy zapsaní v našich srdcích.
stefanm
... netrúfam si tvrdiť, že je to rizoto... pripraviť spravne rizoto je umenie a sú na to potrebné kvalitné suroviny
... takže, včera som nám uvaril ryžu s mäsom a zeleninou (hoci manželka mi povedala, že to "rizoto" bolo výborné ??


haji
@stefanm (30.9.2021 09:40)
Děkuji za koment a fotečku. Důležité je, že vám doma chutilo. Název pokrmu je až na druhém místě. Krásný den!
Včera se zchladilo a pršelo. Dnes se Oskar snaží, to se mu musí nechat.
stefanm
@haji (30.9.2021 10:26)

...pri včerajšom večernom balkónovom posedení, kde som manželke s kamarátkou ku vínku urobil "grissini" zo šunkou, syrom, slaninkou a zeleninovou oblohou ešte neprešlo...ale od skorého rána bez prestávky prší a prší a prší!!!... takže doma veget bo jedlo máme od včera


haji
@stefanm (30.9.2021 11:55)
Děkuji za koment a fotečku. Příjemné posezení s dobrotami, které někdo s láskou připraví, to se cení! U nás včera už ani kapka a dnes od rána se Oskar může přetrhnout. Ale v noci byly jen 3°C.
Dnes se chystám na hokaido polievku, jistě do ní vpašuju mrkev a kousek zázvoru. Budou i krutonky z rohlíků opečených na másle. Teď u mě zvonil soused z 2. patra, přinesl mi pozdravení od manželky: dělobuchy/parené buchty s jahodama. Se mám jak na kraji v nebi.
Krásný a dobrú chuť k obědu přeji všem!
bugout
@haji (1.10.2021 11:46) snáď len odporučím upiecť zeleninu v trúbe a na tom istom plechu rovno aj krutóny... Ja zázvor nedávam nejako sa mi tam nežiada. Ale keď zeleninu nepečiem tak robím najskôr cibuľový základ s trochu hnedého cukru.
1x haji
bugout
@stefanm (30.9.2021 09:40) nedá mi nereagovať na tvoje včerajšie rizoto. Ja osobne (vlastne všetci doma) preferujem naše Československé rizoto pred talianskym... a voláme to doma rizoto. A keď padne požiadavka na rizoto v 90% prípadov ide o naše. Máme radi aj talianske, ale naše je naše :-)) (aj som sem dal môj recept)
1x haji
haji
@bugout (1.10.2021 11:54)
Super postupy. Vyberu si ten druhý postup - cibulový základ s trochou hnědého cukru. Přiznám se, že se mi příčí rozpalovat troubu kvůli hokaido. Bohatě stačí, že peču co týden chleba a spotřeba elektřiny dostává na frak. Pomalu začínám trénovat na xy násobné zdražení. To se dalo čekat - elektrická kola, koloběžky, auta. Hezky jsme si tomu sedli na lopatu. Pravda, peníze jsou oběživot, ale toto už je ojíždědlo!! ve všech směrech. Vařím na plynu. To je podobná komodita. Sháním ebonitovou tyč. Liščí ocas už mám. Ještě doladím distribuci a bude vymalováno.
Jdu na ten cibulový základ. Krásný den!!
haji
@bugout (1.10.2021 11:54)
Jojo, trocha hnědého cukru... jsem dala 2 polévkové lžíce zarovnané třtinového cukru. Ještěže méně sladí, i tak mám polévku sladkou jako cumel. Nějak se s tím vypořádám a příště budu opatrnější. Pořád se něco děje... Ještě k technice krájení bílých/klasických rohlíků na krutonky. Dnes jsem se dožrala, praštila s nožem a kuchyňskými/kancelářskými nůžkami jsem je nastříhala. Šlo to úžasně a rychle. Z lenosti vznikají zlepšováky. Něco na tom je.
bugout
@haji (1.10.2021 12:05)

Ja tiež keď pečiem je to viac veci naraz.... Kvôli jednej tekvici by som tiež trúbu nezapol. Apropo preto som tam naposledy hodil ešte aj krutóny, som si povedal, trúba horúca nebudem to robiť na panvici...
1x haji
bugout
@2010 (1.10.2021 13:06) toto je pre mňa dosť ťažké, ryže mi nikdy neostane ako zvyšok na dve porcie dosť. To zväčša jej urobím cielene viac s tým, že na druhý deň robím tiež nejakú ázijskú praženú variácii (najčastejšie a najviac inšpirovaná nasi goreng) Naše rizoto robím do základu nie ako zvýškové.
1x haji
bugout
Dnes som na hulváta robil polotovar, síce vzduchom chladený a výborný ale stále polotovar a chcel som mať nejaký ten pocit varenia.... Takže som mäsové ravioli dokončoval na panvici s maslom, čili, čerstvou bazalkou a parmezánom....


haji
Už mám hokaido polévku hotovú. Dávala jsem hokaido a kromě cibulového základu s trstinovým cukrom ještě mrkvu a vývar z kořenové zeleniny, zázvor, trochu bylinkového koření, trochu octa a štiplavú mletú papriku, pá kapek worchesteru. Zbavit se sladkosti byl celkem kumšt. Polévka je jedlá a nejjedlejší jsou krutonky.
haji
@bugout (1.10.2021 14:52)
Děkuji za foto a koment, pobavil si ma, že na hulváta haha Hezky jsi to zfúzoval a ladně dokončil. Někdy může být i polotovar, hlavně plněné těstoviny jsou v reále velká babračka. Jen tak na okraj, lidé používají plno polotovarů a někteří konzumují jen polotovary. Jednou za onoho času svět nespadne ani v naší kuchyni. Když jsem se osamostatnila, kupovávala jsem si také polotovary, zvlášť jídel, se kterými jsem neměla žádnou zkušenost. Bylo to někdy veselé.
haji
@kvakac (1.10.2021 15:04)
Mně by chutnalo. Díky za koment a fotečku. Rychlé vaření je fajn, jeden nemusí trávit mládí u sporáku, dobre si navaril a chutně!!
1x kvakac
bugout
Ono samotná kombinácia mrkvy a hokkaida je záruka, že to bude sladké.... Nikdy som sa to nesnažil niečim prekryť, alebo potlačiť. Sladkosť je tam pre mňa zákald doladený niečím pikantným (nie nevyhnutne) a podľa chuti soľ...a ak sa niekomu sladko slané nepozdáva stačí si spomenúť na slaný karamel alebo praclíky flipz. A krutóny sú vždy najlepšie :-)) vyjedám ich vždy priebežne z plechu a aj len tak dojedám
1x haji
bugout
@haji (1.10.2021 15:06)
Ako vždy máš pravdu. Babrať sa s plnenými cestovinami nemám nervy a ani skúsenosti.... Z polotovarov kupujeme ešte mrazené slivkové gule to by som tiež nerobil. A teda sú excelentné. Sú naozaj tak dobré, že ma nikdy ani nenapadlo skúšať robiť ich len tak sám kd zákaldu.
1x haji
stefanm
... dnes som sa u nás na obed cítil ako na salaši... podávala sa u nás lahodná "cesnačka" a klasické halušky s bryndzou
...a len tak na okraj!...vstup mali povoleny aj osoby bez očkovania a testu!!!


haji
@stefanm (1.10.2021 15:42)
Děkuji za koment a foto. Mně by chutnalo, jak česnečka, tak halušky s bryndzou. Velmi chutně jsi navaril a pokud to přitáhlo návštěvníky, se nedivím. Doma je doma, tam jsi pánem ty a tvoje pravidla. Chválabohu!
ewitka123
@kimlo (1.9.2021 17:32)

mnaaam ten gulasik vypada skvelo tento rok sme varili kotikacik asi 4x bolo to leto plne gulasov a grilovaciek :-)
1x haji
ewitka123
@mariamka (20.9.2021 14:50)

krasny a chutny receptik narobila si mi riadne chute :-) ja ku kacke robim zemiakove lokse pekne omastene a tiez cervenu kapustu...
haji
@afataga (1.10.2021 16:44)
Děkuji za komenty a fotečky. Špagety vypadají velmi chutně. Při procházce se psem je to dobrá hromádka, aj když už moc nerostú. Krásný víkend, milá Afi!
haji
@ewitka123 (1.10.2021 17:14)
Děkuji za koment a foto, rezník jako malovaný a cibulovo bramborový salát vypadá také velmi chutně! Nemyslím, že je to až tak nezdravé jedlo. Dobre si navarila!
haji
@afataga (1.10.2021 18:16)
Hmm, vyprážané václavky? Nejsou příliš tuhé?
haji
Dnes pečené kuře. Přílohu ještě nevím. Mám na výběr buď zemiaky s kalerábom a nebo bramborovo křenový bochánek /Mijaita/. Uvidíme co zvítězí. Koupila jsem si mix salátů z Polabí, bude s klasickou zálivkou. No a jasné, včerejší hokaido polévka s krutonky.
Krásný víkend přeji všem! U nás je opět krásně slunečno.
haji
@janeg (2.10.2021 14:17)
Děkuji za koment a fotečku. Klasika je výborná volba, ovocné gulky /či ?!/ jako malované. Mně by moc chutnalo. Krásný zbytek víkendu!
haji
Pro milovníky André Rieu : zítra, tj. v neděl 3.10.2021 ve 20.15 hod. na Tv Barrandov: Vítejte ve světě André Rieu /9/. Příjemné zážitky všem obdivovatelům AR!
ewitka123
@haji (2.10.2021 15:02)
André Rieu ? preco nie .. ja na tv Barrandov pozeram hlavne Nebezpecne vztahy ... :-)
1x haji
bugout
@zolik (2.10.2021 15:54) nooo, super dobrú chuť (samozrejme všetkým). Neviem či som to minule spomínal, ale sekaná bola morčacia to je skoro ako kuracie...
No a dnes polievka včerajšia zelenina a tenké rezance... Na obed som robil mexický guláš (rozumejme slovenský mexický, teda hovädzie s hráškom) ale nakoniec ostal na zajtra (to bude aj tak lepší ako dnes) lebo dnes prišla obrovská cuketa, tak som minul aj par zemiakov čo som mal a máme placky.....
haji
@zolik (2.10.2021 15:54)
Děkuji za koment a fotečku, pozdravení. Povedené fašírky so zemiakmi na kyslo. Mně by chutnalo. Ještě chvíli mě budete ladit a udělám je i já. Hezký večer a ještě hezčí neděli k vám! U nás předpisové teploučko celý den.
1x zolik
haji
@ewitka123 (2.10.2021 16:33)
Díky za komenty a fotečky. Bryndzové halušky výstavně naložené a plno slaninky navrch, oh syn má dobré spalování. Hokaido polévku se snažím dělat na různé způsoby, díky za odkaz. Také jsem tuto variantu vyzkoušela. Moje včerejší byla experiment, do dnešního dne se rozležela a je velmi chutná.
André Rieu miluju a nejsem sama - je nás tu víc. Tv Barrandov pořady s AR čas od času reprízuje. Tak trochu dokolečka dokola, ale neva.
Hezký večer i fajn neděli!
haji
@bugout (2.10.2021 16:54)
Děkuji za koment, gulášek se vždycky oplatí uvařit, mexický mi také chutná. Zeleninové polévky miluju, s tenkými rezancami by mi ta vaše chutnala. No a cuketovo zemiakové placky bych brala všema deseti hmmm to musela být dobrota a voní celý dům... Hezký večer a pohodovou neděli k vám!
haji
@mariamka (2.10.2021 17:12)
Děkuji za koment a fotečku, mně by moc chutnalo, bohatá porce hmm Hlásím se také ke karbenátkům. Jak jde čas, začínám být velkým fanouškem mletého masa ve všech podobách. Hezký večer a pohodovou neděli!
1x zolik
haji
@cesminaz (2.10.2021 18:47)
Ach jaj, pečené sardinky - začala sezóna - tiše záávidíím... Moc děkuji za fotečky, koment a pozdravení, milá Cesmínko! Brala bych všechn pečené sardinky a s nikým bych se nedělila. Možná bych pukla, ale neva!! ¨
Krásné pozdravení k vám, hezký sobotní večer a krásnou neděli!!
cesminaz
@bugout (2.10.2021 19:26)

Ja som zjedla 2 žemle :-) Nieje tam dressing, ten sa tam podla mňa vôbec nehodí :-) Na žemli sú rybky, cibula so sumakom a citrónová šťava. Deti si dali aj paradajku medzi. Mňe to najviac chutí len so sumakovou cibulou a pokvapkané s citrónom. Výborné to je ;-) Taký rybací burger ;-))
zolik
@cesminaz (2.10.2021 18:46)
Ja taketo STRASNE lubim! Ani zemlu k tym rybickam nepotrebujem. V Istambulskom pristave som sa ich nevedela dojest. Rybari ich piekli priamo na lodi vo velikanskej, otrieskanej liatinovej panvici, ktora asi zazila aj druhu svetovu. A davali ich do obycajnej chlebovej tenkej placky. Istanbul - moja najkrajsia, najlepsia dvojtyzdnova sluzobna cesta. Jedno uzasne mesto. Jedno z najzaujimavejsich ake som kedy navstivila. Dokonca som sa pohravala s myslienkou sa do Istanbulu (europska cast) prestahovat. No a potom som narazila na turectinu…. A to aktivne ovladam 4 reci bez slovenciny a cestiny… a tu som nedala ?

haji
@kvakac (3.10.2021 11:20)
Děkuji za koment a fotečku. Kapustové halušky se slaninkou bych si dala hned. Ano, aj ja mám ráda starou dobrou klasiku. Klidně i tu čínu si dám, ale klasika je klasika. Zrovna včera jsem na to myslela, že klasika vždy potěší chuťové pohárky i harmonii fyzického těla, tím pádem zvedá náladu. Dobrú chuť k vám! Krásnou neděli všem!
1x kvakac
stefanm
... plátky stehna zo svine som osolil, okorenil, preložil na plech, potrel horčicou, na to naložil vrstvu nadrobno nakrájaných a podusenych šampiňónov so šunkou a slaninou a prikryté alobalom strčil do rúry...po pol hodine som pridal zemiaky a nechal zapiecť...ku koncu na mäso trochu struhaneho syra (neviem jaký bo ho manželka vybrala z obalu a dala do krabičky ☺️). ... zvlášť som na penvičke otestoval zopár celých šampiňónov...podavál som s miešaný šalátom
...chutilo... šak nedeľa, nie????


haji
@stefanm (3.10.2021 12:58)
Děkuji za koment a fotečku. Mně by chutnalo, velmi pěkně jsi suroviny navrstvil a postupně přidával. Musím se na to příště zaměřit, abych udělala vše v jednom plechu. Opečené žampióny sólo jsou efektní a míchaný salátek hezky oživí. Výborný nedělní oběd, to se musí nechat. Hezký zbytek neděle a "dobré zažití" jak se říká u nás.
stefanm
@haji (3.10.2021 13:05)

..."dobre zažit" jak sa u vás hovorí, idem o 14:30 do krčmičky...pivko a pravidelná debata o tom čo týždeň dal a čo vzal s priateľmi dôchodcami to podporí ☺️
... manželka ma neobmedzuje... stačí občas len tak kúpiť kitičku, nie?


ewitka123
@kvakac (3.10.2021 11:20)

milujem tieto kapustove halusky 1 veeeelku porciu si prosim ... :-) lepsie ako cina lepsie ako pizza velmi dobre si navaril chvalim ta :-)
2x kvakac a haji
ewitka123
@stefanm (3.10.2021 12:58)

stefanm paradny obedik a ocenujem ze je vsetko na jednom plechu, chute sa pekne poprepajaju jedlo je tak dokonale a umyvacka riadu moze mat dovolenku ... :-)
1x haji
finczi
Dnes kebab podľa ,,cezminaz", pečené zemiaky a tortily, zeleninová príloha. Chuťovkou bola vyprážaná mrkva chystaná mojim milým. Biele vínko od svokry dalo príjemnú bodku za spoločným obedom.


haji
@ewitka123 (3.10.2021 15:01)
Děkuji za komenty a fotečku. Ryžové prsia s mexickým gulášom! haha Trefný koment, syn se nezdá, umí trefit hřebíček na hlavičku. Mně by chutnalo, jak prsia, tak gulášek.
haji
@finczi (3.10.2021 17:37)
Děkuji za koment a foto. Mně by u vás chutnalo všechno - krásná a chutná kombinace dobrot, kebab, zemiaky, zelenina, vyprážaná mrkva aj tortily vypadají moc dobře. K tomu dobré vínko hmm Povedený společný nedělní oběd. Líbí se mi i stolování a ubrus, celé milé a pohodové. Díky za sdílení. Hezký večer!
haji
@finczi (3.10.2021 17:38)
Někdy fota levitují. Máme tu @redakciu , ta vše uvede na pravou míru. Děkujeme!
haji
Dnes jsem, nejen k večeři, musela udělat sardinkovú pomazánku. Měla jsem neskutečnou chuť na sardinky, Cesmínka mě smaženými sardinkami tak navnadila, že jsem nemohla sama se sebou vydržet. Naštěstí zbylo i na zítra, bude ještě lepší než dnes.
André Rieu nic nepozná, televize naštěstí vůně nepřenáší. Pohodový nedělní večer všem!
ewitka123
@haji (3.10.2021 19:34)

haha haji mame podobne chutky u nas dnes oblubena tuniakova natierka bola na ranajky ... :-) aj tebe pekny zvysok vecera ...
1x haji
kucharka
U nás dnes bolo akoby pod mrakom a fúkal vietor ... tak bola chuť na také trochu zimnejšie jedlo, aj keď sme ešte stále obedovali na terase :-))
Bravčové mäso na pive, horčici a smotane, domáce gnocchi a varená zelenina kale.
Pekný týždeň prajem všetkým varecháčom prajem!


ewitka123
@kucharka (3.10.2021 22:05)

u nas dnes slnecno ale vetrisko je poriadny uz dva dni, ja dnes na terase iba kavicku :-) ale obedik si pekny navarila a urcite aj chutny :-) aj tebe tyzden plny pohody :-)
haji
@kucharka (3.10.2021 22:05)
Děkuji za koment a fotečku, bravčové masko s gnocchi a vařenou zeleninou vypadá náramně chutně, dobrá volba! Letí pozdravení.
haji
@stefanm (4.10.2021 15:24)
Děkuji za koment a fotečku. Chlebík alebo rožok vo vajíčku je velká dobrota. Rychlé, chutné, ekonomické a mně chutná vždy. Narobil si mi chutě! Beru to celé, i s kafíčkem. Zdravím i k vám!
haji
@stefanm (5.10.2021 13:12)
Děkuji za koment a fotečku. Pěkná zeleninová fúze, mně by chutnalo. Mimochodem, kaviár mi nechutná, nějak mě neoslovil. Hezký den!
haji
@cesminaz (5.10.2021 14:34)
Děkuji za komenty a fotečky. Mně by chutnal koláčik i kuře na plechu s bohatou přílohou. Oh, to je dobrý nápad s tým dresingom. Dávala si ho na zemiaky pred pečením? Nejspíš ano. Krásné pozdravení, milá Cesmínko!
haji
Dnes pracuji na kváskovém chlebíku. Kvásek trochu línější, ale my to spolu dáme! K obědu krupicová kaša s máslem, cukrem a kakaem.
stefanm
...cestoviny!….. fenomén, ktorý sa dá pripraviť na tisíc spôsobov
...ja som nám dnes pripravil zo syrom...a veru som dobre urobil...
tak kombinuje a nebudete ľutovať ???


haji
@stefanm (6.10.2021 16:47)
Děkuji za koment a fotečku. Také jsem těstovinová, mně by chutnalo. Já se chystám na zapékané těstoviny, už jsou "na spadnutí". Hezký večer!
haji
@2010 (6.10.2021 17:38)
Děkuji za koment a chutné foto. Mně by chutnalo, japonský nádech je zajímavý, o chuti nepochybuji. Letí pozdravení!
haji
@stefanm (7.10.2021 13:04)
Děkuji za vtipný koment a fotečku. Ano, krídla sa vždy hodia! Morku miluju na všechny způsoby. Je to i o tom, že v dětství jsme měli bohatý přísun, babi s dědkom ich chovali. Mně by moc chutilo!
Dala jsem vařit uzené vepřové ramínko. Směruji k zapékaným těstovinám.
Včera a v noci u nás něžně pršelo. Dnes pod mrakem. Naštěstí už druhý den nefouká vítr, jak milé. Hezký čtvrtek přeji všem!
haji
Polévka: uzený vývar /uzené ramínko, mrkev, celer, česnek, cibule, bobkový list, nové koření, celý černý pepř, jalovec, kousek sušených beraních rohů/, dále jemné krupky /perličky/ a brambor, trochu sušených drcených bylinek /ligurček, mědvědí česnek/. Je silná a výborná. Zítra budu pokračování - zapečené těstoviny s uzeným.
haji
@2010 (7.10.2021 16:15)
Děkuji za koment a fotečku. Zajímavá rostlina, tento druh Irisu neznám, je milé se s ním seznámit. Evidentně u vás na zahradě vyroste do krásy všechno, i to, co jsi nesadil. Odněkud přišel, chodící kosatec. Krásné foto!
haji
@mijaita (7.10.2021 17:54)
Děkuji za koment a fotečku. Oh, to vypadá velmi dobře, kuře na křehkém zelí - super nápad. Prosím, přidáš recept? Budeme se těšit. Nadělala jsi mi chutě!
kuko95
@bugout (8.10.2021 08:36)

Odporúčam hrachovu s kvalitnými parkami ..takú robím ja dnes ..kupujem z roboty 85%masa a 5%koze..už sa teším :)))
1x haji
bugout
@kuko95 (8.10.2021 09:03) Díky za tip, ale predbehol som ťa. Hrachovku som robil pred dvoma týždňami a jedol ju týždeň, takže teraz vymyslím niečo iné :-))
1x haji
haji
@bugout (8.10.2021 08:36)
Děkuji za koment, cuketový prívarok s br. kašou by mi chutil. Aj losos podla V. Cuketa je velká letná dobrota, tiše závidím.
Polievku? Počítám že zeleninová je vždy dobrá volba, je jemná a zahreje. Jak tě znám, dobre zvolíš! Haha jsem se zasmála hrachovej, bo si vybavuju, že si ju nedávno varil.
Krásný víkend! a dobrú chuť!
haji
@kuko95 (8.10.2021 09:03)
Děkuji za koment a inspiraci, hrachová polievka je aj moja oblúbená, byť bez párkov. Dobrú chuť! a krásný víkend!
1x kuko95
haji
Konečně jsou těstoviny v troubě. Kolínka, na drobno nakrájené uzené vepřové ramínko /dobrá volba - je tam vždy aj kúsok tučného/, orestovaná cibulka, vajca rozkvedlané s trochou vývaru a mléka, jako bonus zelené sušené bylinky /libeček, medvědí česnek/ a troch mletého černého pepře. Už se to peče. Robím ve velkém oválném pekáči, který vymažu masťou. Uvidím jak to půjde, když tak nahoru přidám trochu masti na okraje a vrch, aby bylo aj kúsok chrumkavého /rada chrumkám/.
Včera k večeru jsem ještě robila jablkový štrůdl, lístkové cesto. Je výborný!
stefanm
@haji (8.10.2021 12:16)
...ty chrumkavé cestovinky my sme si dnes "pochrumkali" na "vraj"! najobľúbenejšom jedle bývalého ministra financií pána Počiatka (informáciu mám z overeného zdroja, ktorému to potvrdil overený zdroj ktorý túto info získal od overeného zdroja blízkeho vzdialeného príbuzného jeho známeho)!!?
... francúzske zemiaky do každej domácnosti aspoň raz za mesiac!!!


haji
@stefanm (8.10.2021 13:24)
Děkuji za koment a foto. I ty, Brute?! haha Já miluju oboje vlastně stejně - zapékané těstoviny aj zapékané brambory hmm No co už, teď se vypořádám s těstovinami a v nejbližší době dám francouzské brambory. Budu držet partu - francúzskú /zemiakovú/ kartu. Krásný víkend k vám!
bugout
Tak aj ja som sa v rámci večere vrhol na cestoviny chcel som sa zbaviť rukoly a pár paradjok... + pár vecí čo mám doma naozaj vždy tuniak, pár ančovičiek, kapary, čili a cesnak a za desať minút navarené


haji
@bugout (8.10.2021 19:54)
Děkuji za koment a foto. Špagety jsou dobrota, takto zfúzované by mně také chutnaly. Vidíš, připomněl jsi mi, že já dnes dělala klasický rajčinový šalát z posledních domácích rajčat. Hezký večer k vám!
bugout
Ležím v posteli, neche sa mi ísť so psom tak dolaďujem víkendové menu kvôli prípadnému dokúpeniu surovín (pre rakapitulaciu dnešný obed losos podľa Vincenza). Veľa jedál totiž vyžadujú nejake suroviny ktoré mi potom ostanú tak sa snažím mať dopredu plán. Polievka bude zeleninová s haluškami, baby špenátom (zvyšok z lososa) a hráškom (zvyšok z prípravy parížskeho šalátu čo bude na zajtra na raňajky). Dnes na raňajky nátierka z údených športov a sardiniek (nám obrovskú cibuľu tak časť pôjde tiež do parížskeho na zajtra). Zajtrajší obed stále vo hviezdach :-))
1x haji
mamec
@bugout (9.10.2021 07:08)
Poznám letné športy, zimné športy, ale údené športy :)
Ja viem, preklep, ale pobavil takto zrána.

1x haji
kuko95
Krkovica zapečené na hnedých sampionoch cesnaku šľahačke a na vrch zemiaky..robí sa to naraz a vďaka šľahačke je mäso krásne šťavnaté
1x haji
siuuu
Ja ešte stále iba rozmýšľam - v sobotu u nás býva neskorý obed, či skôr taká obedo-večera ... dnes to vidím s prihliadnutím na zásoby na divinový gulášik s knedľou z ovsených vločiek ;-)
1x haji
haji
@bugout (9.10.2021 07:08)
Děkuji za koment od srdce. Hezky jsi to popsal a varíš, robíš samé dobroty. Zeleninová polévka se špenátem a nočky je moc dobrá volba! Lososa beru, stejně jako rybí pomazánku, bo ryby miluju. A "pařížák" je perla studené kuchyně. Tiše závidím.
@mamec to jsi trefila!! Údené športy - nová olympijská disciplína haha
haji
@kuko95 (9.10.2021 10:43)
Děkuji za koment a foto. Vidím, že jsi velmi dobře napekl, vděčná kombinace všeho v jednom. Mně by chutnalo. Jsi šikovný!
1x kuko95
haji
@siuuu (9.10.2021 11:05)
Děkuji za koment. Hmm divinový gulášek nemůže zklamat. Vločkovú knedlu bych s radostí ochutnala, ještě jsem ji nedělala. Dobrú chuť k vašemu pozdnímu obědu, milá @siuuu a krásný víkend!
haji
@kucharka (9.10.2021 11:17)
Děkuji za koment a foto. Zemiaky a opečená klobása se hodí vždy, zvlášť když synovi urobíš po chuti. No a před taštičkami Gyoza smekám a ráda bych ochutnala. Jsi šikulka! Krásný víkend aj k vám!
haji
@bugout (9.10.2021 07:08)
Jo a také zdravím a hladím pejska! Určitě už obrátil dům naruby a vycházka proběhla.
bugout
@haji (9.10.2021 13:49) vychádzky už boli tri, polievka hotová a časť aj zjedená a losos ten bude tak o piatej. Obedy cez víkend máme tiež tak neskôr. Polievku mám sám zväčša na obed a obed spolu tak medzi štvrtou a piatou.
1x haji
stefanm
...v školskej družine na našej ZDŠ (pre mladšie ročníky... základná deväťročná škola... povinná školská dochádzka!) v rokoch 1960-1969 nam bolo občas podávané aj jedlo čo malo na jedálnom lístku názov "Holandský rezeň"
... dnes ho v reštauráciách nájdete väčšinou pod názvom "Mletý rezeň zo syrom"!
...no ja som nám dnes urobil predsa len "Holandský!"???


ewitka123
@stefanm (10.10.2021 14:59)
mnam velmi pekny reznik v skole to bolo moje najoblubenejsie jedlo a k tomu robili tu najlepsiu zemiakovu kasu ... :-)
cesminaz
@zolik (2.10.2021 20:28)

Milá @zolik , ano Istambul je krásny, ako aj celé Turecko :-) Sú tam nádherné miesta za ktorými sa mi cnie aj teraz.. Ale pre mňa sú to najmä hory a príroda :-) Dedinky ktoré sú priam oddelené od sveta a tí ludia sú taký prostý a jednoduchý, taký strašne milý a ochotný. Mnoho jednoduchých jedál, ktorými ťa zo srdca ponúknu...Také niečo vidieť a zažiť, je fakt jedinečné :-) Takže ťa chápem, aj ja by som sa tam presťahovala ;-))) Čo sa týka tureckého jazyka, viem o čom hovoríš :-) Ja ovládam turecky tak 70%. Keďže sa Čeština ako vravíš pre nás už ako cudzí jazyk neráta, viem maďarsky rovnako ako slovensky a aj výborne po nemecky ( čítať/písať) . Ale turecký jazyk je pre mňa tiež taký iný, taký vzdialený. Čo ja viem, nejako k nemu nemám dobrý vzťah ;-)) Ale to by mi určite nebránilo raz sa tam presťahovať ;-)) Veď to čo neviem, vysvetlím rukami nohami ;-) Pozdravujem.
haji
@kvakac (10.10.2021 14:19)
Děkuji za komenty a fota. Pěkné a chutné celé, jak fazulová polievka, tak kurací rezník s těstovinovým salátem. Mladú fazulu bych brala všema deseti, vypadá náramně pěkně, věřím, že je velmi chutná. Krásný zbytek neděle!
1x kvakac
haji
@stefanm (10.10.2021 14:59)
Děkuji za koment a foto. Holandský řízek s br. salátem je dobrá volba, fajn nedělní oběd. Díky za inspiraci.
haji
@cesminaz (10.10.2021 15:09)
Děkuji za komenty a fotečky. Guveč jsem nikdy nejedla, ale k fotu se mi sbíhají slinky. Domácí koláče jsou vždy super dobrota, tvoje vyšly náramně! Krásný večer k vám a úspěšný nový týden!
haji
Pro milovníky André Rieu, jako každou neděli, na TV Barrandov ve 21.00 hod. Vítejte ve světě André Rieu /10/. Trpělivost /nejen/ v opoždění začátku programu, i reklamy jsou otravné. Hezký večer přeji všem!
stefanm
...jeden jediný "Holandský rezeň" (mletý rezeň zo syrom) ostal z nedeľného obeda...tak som sa s ním s manželkou po bratský rozdelil (väčší kúsok mne, menší jej ?!) a dorobil som k tomu rýchlu pikant smotanovu omáčku z ľadového šalátu...podaval som s pučenými zemiakmi a verte, že chutilo aj stačilo!?
... akurát to bolo tak rýchle nachystané, že som potom dostal príkaz:..."máš do obeda dosť času, povysavaj podlahy"!!...no čo už?...povysaval som ?


stefanm
@mijaita
... zopár listov ľadového šalátu natrhať na menšie kúsky, krátko povariť v trochu osolenej a osladenej vode a zahustiť v dvoch-troch lyžiciach ky.smotany s trochou hladkej múky, mlieka a čili pasty... nechať trochu slabo povrieť... nabrať na lyžicu, pofukať, ochutnať, podľa vlastnej chuti dochutiť čím chceš a podávať
... množstva si urči podľa toho pre koľko osôb budeš chystať...
... drobná rada na záver... radšej urob viac, každý si bude chcieť pridať...fakt ??
haji
@stefanm (12.10.2021 14:33)
Děkuji za komenty a fotečku. Ano, salátová omáčka, jestli se nepletu. Je jenom sladko slaná a nebo aj kyslá /ocot či citron/? Hmm Proti gustu žádný dyšputát. Mně by stačil ten rezník /klidně napůl/, br. kaše a salátek bokem. Neva, v rozdílnosti chutí je duha zvaná život. Krásný podvečer a večer! Pobavil jsi mě s tím využitím času. Tak to má být. Rychlým patří svět a práca! haha
haji
Dnes sladkokyslá omáčka se smetanou /prívarok/ - hliva ústricová, paprika kapie, mrkva, smetana, mléko, koření. K tomu vejce na tvrdo a brambory vařené ve slupce.
V noci nám sprchlo a přes den se Oskar snažil. Zchladilo se, ale příjemný den, bez dramatického větru. Hlásí sněžení. Zima se pomalu blíží, má nárok.
Přeji všem hezký podvečer a příjemný večer!
2010
U vas konci sezona , u nas zacina tak bolo treba najprv otestovat novy zahradny gril pred grilovackami, kazdy je iny a tento vyrazi bleskovo na +300C za necelych 10 minut a ide vyssie .., treba sa este ucit




haji
@2010 (12.10.2021 17:13)
Děkuji za koment a fotečku. Grilovačku bych si dala líbit, chutné foto! A souhlas, treba sa učit! Já dnes "přiškvrkla" prívarok aj bez nového grilu. Jojo, učíme se pořád. Užijte si leto se vším, co k němu patří! Tiše závidím...
mijaita
@stefanm (12.10.2021 16:09)

Dekuji, nekdy uvarim, jen prizpusobim. Urcite nepovarim ve sladke vode, spis ve vyvaru a miso mouky trochu jisky. Uz jsem varila i polivku salatovou, ta mi chutnala. Jasne, ze opet v moji uprave, ale to neni nic proti nicemu.
haji
@stefanm (12.10.2021 16:09)
Už to vidím, našla jsem si tvůj recept. Bez octu či citronu. Jako dítě jsem jedla u známé tetičky šalátový prívarok - byl na sladkokyslo. Proto ta otázka.
evelynba
Milá @haji , krásna diskusia, ale nebolo by dobré už začať druhú desiatku? :))) Už sa v tom strácam... A neviem prečo, v niektorej z tých predchádzajúcich (v 8? v 9?) bola hore možnosť dať odhora najnovšie komentáre, teraz to tam nie je... nevie @redakcia ?
Krásny deň prajem Tebe aj všetkým prispievateľom, sú to fajn inšpirujúce tipy a hlad vyvolávajúce fotečky. :)))
1x haji
kvakac
@haji

Ostal výpek s kapustou z receptu pečené kuracie štvrte na čerstvej kapuste. Tak bola z neho fajnová omáčka a plus k nej morčacie prsia ( krůtí) plnené varenými gaštanmi. K tomu ryža.


kucharka
A nebolo moc času na varenie. Takže iba taká rýchlovka… sendvič so “všetkým možným” - avokádo, vajce, údený losos, cottage cheese, šalát, rukula… celkom to ušlo :-))


kuko95
Ja už druhý rok po sebe robím masovú omáčku na sterilizovanie robím to asi zo 6kg surovín a potom normálne zavarim na zimu je to fajn a hlavne domáce ..tento rok som si kúpil v robote aj 1,5kg sušených rajčín v takom krásnom pohári z Talianska nám ich dovážajú .. tak som dal aj tie .vonia to fajn :D
2x kvakac a haji
kucharka
@cesminaz (15.10.2021 06:13)
Žiaden problém... dojdi :-))
Dones nejaký borek a jeden z tých tvojich super koláčov a bude dobre ... :-))))
xx


cesminaz
@kucharka (15.10.2021 10:41)

Supeeer! Idem rýchlo natiahnem jeden börek :-)) a zamiesim aj na koláč ;-P To bude super piknik, už sa teším! :-))
2x haji a kvakac
kuko95
@kvakac (15.10.2021 13:20)
Ahoj recept som nepísal ani ma nenapadlo že to niekoho zaujme ..ale jasné napíšem ..2,5kg mletého masa 200dkg masovej slaninky ,300g sušených rajčin pre chuť sa môže pridať aj olej z nich 15strucikov cesnaku ,zväz petržlenovej vňate ,600g šampiónov ,3pl feferonovej pasty koreniny podľa chuti a 3-4konzervy lupanych rajciat ja kupujem v Lidli...variť sa to musí aspoň 2-3hodiny ono to po hodine veľmi zhustne odporúčam podlievat červeným vínom ja som na moju dávku minul asi 400ml... a potom klasicky do pohárov a zavarit ...je to super daj vedieť ak vyskúšaš :))
haji
@evelynba (13.10.2021 08:10)
Děkuji za koment, jsi milá! Ano, otevřu další díl, v pořadí 11. Do úvodu vzpomenu pohyb diskusí. Zdravím a jsem moc ráda, že se diskuia aj komenty a fotečky milých autorů líbí a jsou inspirací. Díky všem, přátelé!
haji
@kvakac (14.10.2021 14:10)
Děkuji za koment a fotečku. Chutně jsi navaril, ekonomicky aj fotogenicky. Morčacie prsa plnené gaštanmi - hmmm to musela být velká dobrota! A ryža k tomu, mně by hodně chutilo!
haji
@nephilim (14.10.2021 21:46)
Děkuji za koment a fotečku. Milá @nephillim , vidím, že ti to super peče, krásný chlebík z tvojí dílny! S radostí bych dala testovací vzoreček. Myslíš sólo diskusiu "Co dnes pečete?" Zajímavá dvojkolejka vaření, pečení. Letí pozdravení!
haji
@kucharka (14.10.2021 21:55)
Velmi pěkně děkuji za komenty a fotečky. Pláž beru celou a s nikým se nedělím haha @kvakac mě má přečtenou. Sendvič se vším vypadá prudce jedle, až úchvatně, krásnéé foto! Narobila jsi mi chutě! Pozdravení k vám, do tepla, moříčku!
1x kvakac
haji
@kuko95 (15.10.2021 17:34)
Děkuji za koment, recept aj fotečku. Zajímavá masová omáčka, o chuti nepochybuji. Po otevření sklenice už je to pak chutná rychlovka. Díky za milou inspiraci, jsi šikovný chlapec!! Hezký večer k vám!
1x kuko95
haji
Dnes jsem dělala kuřecí masko na paprice a těstovinu. Měla jsem kuřecí vykoštěná stehna, kupu zelené a dvě červené papriky. Opečeno na tuku, cibule zesklovatit, na to papriku a ještě jsem nastrouhala kus celeru a jednu větší mrkev, zalito pasírovanými rajčaty, koření. Zahuštěno záklechtkou a závěrem zjemněno trochou cukru a šlehačkou. Vůbec to není špatné.
Hezký večer a klidný víkend, plný pohody přeji všem.
Omlouvám se za malý výpadek. Zčásti opařená ruka a dnes nečekaná smutná zpráva z mého okolí. Život má plno barev. S tichou vzpomínkou a modlitbou za naše milé a blízké!
ewitka123
@haji (15.10.2021 18:41)

tento recept ma dostal paprikase su moje topky a cestovinka je najviac ja masko vyberiem a celu omacku rozmixujem je to krasne kremove a plne chuti uz nezahustujem ... :-) aj tebe pohodovy vecer ...
1x haji
haji
@ewitka123 (15.10.2021 19:22)
Děkuji za koment. Ano, maso jsem vybrala omáčku rozmixovala tyčákem. Přiznám se, že zahušťuji, hlavně také proto, že vařím na víc dnů. Méně masa a více omáčky, přílohy. Brzda peněženka - asi tak. Na dálku přeji hezký večer i tobě, jsi milá!
ewitka123
@haji (15.10.2021 19:25)

tycovy mixer najlepsi kamos v kuchyni uz som zodrala dva :-) :-) ja tiez varim na dva dni kym to nezmizne hned v prvy den :-) :-) aj ty si velmi mila haji rada citam tvoje komentiky a vela krat ma pobavia a rozosmeju tvoj humor je top ... :-)