Nepečený banánový koláč

tvvarecha - fotkaTV Varecha, 15. mája 2019     Dĺžka videa: 1 minúta 27 sekúnd.

Foto a video: TV Varecha

Jednoduchý a rýchly koláč z keksíkov

Videorecept na rýchly a jednoduchý koláčik z keksíkov a banánu. Keď vám dochádza inšpirácia čo upiecť, resp. nepiecť - tak toto je dobrý tip na nepečený koláč.

Suroviny

3 balenia
2 balíčky
2 balíčky
4 lyžice
750 ml

Postup

  1. 1

    Plech si vystelieme celofánom a poukladáme keksy.

  2. 2

    Mlieko dáme variť dáme k nemu cukor aj vanilkový aj trstinový a v troške zvyšného mlieka cca (100ml) si rozmiešame pudingy.....:).......do horúceho mlieka pridáme puding a miešame až kým nenaskočia bublinky:).....ak chceme podávať ihneď pridáme troška rumu ak máme čas necháme čistý puding......môžme pridať aj 1 lyžičku škrobu rozmiešaneho v mlieku a zamiešať poriadne:)Diskusia k pôvodnému textovému receptu

Komentáre k receptu
Vymazať
Snad nejpříšernější slovo 21. století jsou všechny odvozeniny slova "mňam".
Nedostatek slovní zásoby? Taková krásná je vaše i naše řeč a my se zasekneme na nějaké mňamce...
Vymazať
Ďakujem veľmi pekne:) @stacy7777 keby ste vedeli ako po mne kričí:Dže už nech nepečiem taketo dobrotky lebo len priberá:D......ešte šťastie že som cez týždeň už skoro stále na intráku a domov dojdem iba na víkend konečne(lebo som sedela pol roka doma a piekla a piekla:D).................a už slovo mnam neoužijem ak je to taký problém že sa nad tým ľudia pozastavia:(:)
Vymazať
Dobrý deň, skúšala som tento koláčik len s tým rozdielom, že som dala do pudingu ešte Salko, pretože mám jeden takýto podobný recept. Mám ho v chladničke a Problém je ten, že to nestuhlo tak ako by malo, preto sa chcem opýtať, na akú dobu to nechávate tuhnúť v mrazničke, lebo sa toho kus bojím :/ vopred ďakujem za odpoveď :)