Domáca fitness tyčinka

tvvarecha - fotkaTV Varecha, 20. mája 2019     Dĺžka videa: 1 minúta 41 sekúnd.

Foto a video: TV Varecha

Tie "zdravé tyčinky" po cvičení si nemusíte kupovať. Urobte si vlastné!

Suroviny

Oplátka:
200 g
50 g
2 ks
Plnka:
160 g
140 g
60 g
Poleva:
80 g
200 g

Postup

  1. 1

    Najprv si zmiešame v mise všetky suroviny na oplátku - mandľovú múku, vajcia a roztopený kokosový olej. Takto vymiešanú zmes natlačíme na plech (papier na pečenie) na vrstvu hrubú cca 3 - 5mm. Aby sa proste nestalo, že oplátka bude hrubšia ako plnka a zároveň to roztlačíme, aby vyšlo viac tyčiniek. Rúru si predhrejeme na 180 stupňov a následne vložíme cesto na 15 minút do rúry. Ja mám elektrickú, ale tak treba čas prispôsobiť a piecť podľa oka, aby cesto chytilo hnedé kraje.

  2. 2

    Všetko z plnky si vymiešame spolu v mise a takto pripravenú zmes dáme na čas do chladničky. Po 15 minútach vyberieme oplátku z rúry a necháme vychladnúť.Diskusia k pôvodnému textovému receptu

Komentáre k receptu
Vymazať
@Tutikompoty (6.5.2016 22:36)
Tomu věřím, že sú skvelé! Máš fajn recepty, svěží, pěkně popsané, krásně naservírované, hezká fota. Je vidět, že vše děláš s láskou a že tě to baví. Přeji krásné dny, naplněné tvořivostí a pohodou!
Vymazať
@Haji Ďakujem za pochvalu a som rád, že sa Ti páčia aj ostatné recepty :) Určite ich časom pribudne oveľa viac. @Tamik Hej dal by som si aj ten tvoj koláč, ale ja to mám z praktického hľadiska pre mňa rozdelené takto, aby som si to mohol dať po tréningu vždy len jednu.
Vymazať
@tutikompoty ,urobene,vyborne a skoro aj zjedene,zial nie som taka disciplinovana ako Ty,ze si das iba jednu.Nemala som arasidy a tak som pouzila vlasske orechy,ale su aj tak vyborne