Diskusia k receptu
Vajíčková omeleta

Omeleta s hokaido tekvicou fotorecept

sracz - fotkasracz, 7. septembra 2019

Komentáre 1 - 10 z 10


Ej bisťu takéto raňajky by mi veru zapasovali. Vyzerá to veľmi lákavo.
1x haji
Pozdravujem v ďalekej cudzine, ale presne ten istý problém mám aj ja, a ešte ktorý štvrtok to je, to sa už asi nedozvieme.
1x haji
@Sracz :Tak takúto redukčnú diétu by som s láskou a radosťou prijala aj obdeň a ešte s obsluhou.Ostáva len zapriať dobrú chuť!
1x haji
@Sracz , takže nie som jediná, kto má tento problém, aj ja to mám, aj som chcela napísať do Diskusii, čo sa stalo, tiež mám - štvrtok, a nulu, tak musím recepty hľadať inak, hnevá ma to, nikto na to nikoho neupozornil, ktovie, či o tom v redakcii vedia. A tú omeletku by som rada ochutnala, ale z tekvici robievam len klasiku - omáčku, inak som ešte neskúšala, zatiaľ.
1x haji
Pěkně sfúzované suroviny, super bohatá omeleta! Vidím to stejno, tedy čtvrtok 0. Žeby počátek světa? Tomu rozumím. Nepředchází nic /to jediné by bylo logické/, ale ani nenásleduje. Čistokrevná efunkce.
Díky za inspiraci, hokaido miluju, je to úžasná dobrota, vždy!
Omlouvám se, nefunkce, potvorka "n" někam odkráčelo.
Dobre rozumiem v bode 1, ze ked pecies celú tekvicu, v prekrojenej polovicke po vybratí zrniek, už len ponakrajuješ tekvicu na stvorčeky, ale ich nevyberies? Takto ponakrajovanú tekvicu pečieš v rúre, ked je kúpená vcelku?
Dobrý nápad s omeletou, nikedy vyskušam.
Ďakujem Vám všetkým za milé slová a zo srdca želám nielen "štart" do nového týždňa, ale aj krásne všetky dni, plné úsmevov dobroprajných ľudí!
Výborný recept na raňajky a ešte k tomu aj variabilný: namiesto kuracích pŕs sa tam môže dať klobása, šunka, zbytok bravčového pečeného od nedele ........Si šikovný kuchár a pritom tvoje recepty sú rýchle a chutné. Vďaka.
1x sracz