Torta pre Agátku 3 fotorecept

evusik - fotkaevusik, 27. júla 2014

Komentáre 1 - 15 z 25

Zofka skoncila dolu hlavou :D krasne deturence, nadherna, taka "ziva" torta, uz len zakusnut... taketo lubim...
Aj ja chcem taku babku,lebo nemam ziadnu : ( torta je krasna a podla surovin aj100 % vyborna.
Ani sa neviem rozhodnúť, či sa mi páči viac torta alebo bábika:-) obe sú veľmi nápadité, ozajstné, vlastnoručne zhotovené darčeky sa rátajú najviac! Si veľmi šikovná! Zdobenie torty ma dostalo asi najviac, je krásne a prirodzene sfarbená:-), 5*
sledujem tvoje narodeninové tortičky..
a tak nám ten čas rýchle ukrajuje..
potešením je-že vnúčatkám dobré prideľuje..
sú naša radosť..
nech všetkého dobrého máte viac než dosť..
Krasna torta, niet nad domace torty s ovocim a tvarohom... mne sa vsak este viac paci ta babika :) takato babika je tisic krat vzacnejsia nez akakolvek kupena.. asi sa zacnem venovat rucnym pracam, aby som aj ja raz mohla svoje deti a vnucata takto tesit, velmi sa mi to paci... a deturence su tiez krasne :)
To je milá tortička s tým ovocím.Ani lepšie si to nemohla s ozdobením vymyslieť.A darček,nádhera.Zo srdiečka od babičky.Uvidíš,ako bude tvoju bábiku ľúbiť.
Malej vnučke želám zdravie a vám radosti z malej. 5*
Velmi pekna torta.To ovocie ti ju posunulo vyssie o par levelov.Tvojej vnucke zelam,len to najlepsie.
dievčence a chlapec ďakujem krásne za krásne komentáre a priania... ja som sa momentálne doplazila k PC z kuchyne, v tomto horku zaváram broskyne... teda dozavárala som :-) konečne :-)
@evusik...to sú tak prekrásne fotečky, na ktorých očičká detičiek žiaria šťastím nad krásou , farebnosťou a určite veľmi chutnou tortičkou...k tomu nie je treba nič komentovať...fotečky povedali všetko a dalo sa z nich vyčítať úžasné šťastíčko...)potešili ma tvoje fotky...)
mne sa velmi paci, aj ako si to ponala, ovocne a zdravo, ziadne potahovky, barbiny a hellokitty.., a rucna praca klobuk dole! ako si sila tu babiku? je rozkosna, bodol by postup, zeby som si tiez raz svihla :) deticky su roztomile, a ze si mohli torticku ochutnat rucne-strucne, mile :)
A ci si mozem jednu objednat na december, ked nasa princezna bude mat 3?