juliq023 nemá fotku

juliq023


Veľkonočná torta Veľkonočná torta Vaše

Piškótová hmota: Bielka a 2/3 cukor práškového a cukor vanilínový vyšľaháme na tuhý sneh. Žĺtky vymiešame so zvyšným cukrom. Bielkový sneh a žĺtkovú penu spolu zľahka zmiešame, pridáme polohrubú múku s mandľami, kakaom a kypriacim práškom. Rozotrieme do pripravenej formy. Pri teplote 180°C upečieme, približne 40 min. Po upečení a vychladnutí rozkrojíme na tri časti. Naplníme pokrájanými kompótovými marhuľami a čokoládovým krémom, necháme stuhnúť. Po stuhnutí potiahneme plastickou hmotou a dozdobíme.

Marlenka Marlenka Vaše

Nad parou v "kastróly" si vyšľaháme 100g Palmarinu s 300g krištáľového cukru a 4 lyžice medu. Keď je masa rozpustená v šálke si zmiešame ocot a sódu bikarbónu a vylejeme do kastróla. Za stáleho miešania pridáme vajcia a dobre vymiešame.

Marshmallow poťah (falošný marcipán) Marshmallow poťah (falošný marcipán) Vaše

Všetky suroviny dáme do misy (môžeme použiť aj farbivo ak chceme inú farbu ako ružovú, ak chceme bielu stačí MARSHMALLOW JOJO CUKRÍKY prekrojiť na polovicu a do misy vložiť len bielu časť v tom prípade potrebjeme 4 balíky jojo cukríkov marshmallow) a dáme do mikrovlnky zohrievať na dva minúty prípadne viac. Mikrovlnku vypneme každých 15 sekúnd premiešame.

Recept bez obrázku Čokoládovo - banánová torta Vaše

Pripravíme si suroviny.

Kávové muffiny s polevou Kávové muffiny s polevou Vaše

Pripravíme si suroviny.Inšpirácie z nových receptov
TOPlist