evanaaa nemá fotku

evanaaa


Recept bez obrázku Zapekané lokše Vaše

Pridávam sem ďalší " nezdravý " recept, ktorý robieva moja dcéra, ale mne to chutilo, veď - raz za čas.....Nie je pre " dietárov".

Recept bez obrázku Zeleninová zapekačka Vaše

Nie je to príliš zložité na prípravu ale zasýti, využije sa v tomto recepte mladá zelenina.

Zemiaková omáčka po záhorácky (fotorecept) Zemiaková omáčka po záhorácky (fotorecept) Vaše

Tento recept mám od jednej známej. Má to byť omáčka, no u mňa je to skôr zemiaková kaša. Keď ma môj muž prvýkrát požiadal, aby som urobila zemiakovú omáčku - prívarok, spravila som klasickú, zo smotanou. Najprv nechcel jesť, že to nie je omáčka, potom povedal, ako asi sa robí u nich. No, a spomínaná známa mi povedala, ako ona robí, tak som skúsila a nie je to zlé. Je sa to s údeninou - špekáčky, opečená sekáná alebo osmažený plátok údeného. Za fotky ďakujeme používateľke @jerica . :-)

Recept bez obrázku Mäsové veže pod perinou Vaše

Tento recept kedysi dávali v istej TV relácii A objavil sa aj tu, ale ja som ho robila ešte pred tým a trochu som ho pozmenila. Rozpočet dávam pre štyri osoby, ale dá sa prispôsobiť. Recept na zemiakové pyré, ktoré je potrebné, som nedala, dúfam, že ho poznáte.

Recept bez obrázku Ananásová torta Vaše

Túto ananásovú tortu som robila minulý rok a nabrala som odvahy dať ju sem, aj keď nemám možnosť dávať fotky. Je pre diabetikov.Inšpirácie z nových receptov
TOPlist