Súťaž:
TOP 15 - Najlepšie recepty mesiaca február 2014

Redakcia Varecha.sk, 5. marca 2014     6 minút čítania

Najlepšie recepty mesiaca február. Pozrite si TOP 15 receptov, ktoré sa vám najviac páčili.

Na Varecha.sk prebieha každý mesiac súťaž o najlepšie recepty, o ktorých rozhodujú používatelia receptového portálu Varecha.sk. Čím viac používateľov si uloží recept do svojej Kuchárskej knihy na Vareche, tým sa zobrazí vyššie v rebríčku. Tu sú výsledky TOP 15 najlepších receptov za mesiac február 2014.


Najlepšie recepty za mesiac február 2014


Recept, ktorý vyhráva 1. cenu:
1. Famózna čokoládová torta Famózna čokoládová torta 844 kuchárskych kníh


Recept, ktorý vyhráva 2. cenu:
2. Sex na plechu Sex na plechu , 423 kuchárskych kníh


Recept, ktorý vyhráva 3. cenu:
3. Alexandra rezy (fotorecept) Alexandra rezy (fotorecept) 419 kuchárskych kníh

Ďalšie skvelé recepty na jedlá, ktoré cenu tento mesiac nevyhrávajú...
5. Placky pečené v rúre Placky pečené v rúre 357 kuchárskych kníh
6. Tekutý karamel na dezerty Tekutý karamel na dezerty 350 kuchárskych kníh
7. Mäkkučké šišky (fotorecept) Mäkkučké šišky (fotorecept) 350 kuchárskych kníh
8. Kinder Bueno rezy (fotorecept) Kinder Bueno rezy (fotorecept) 343 kuchárskych kníh
9. Maslový rezeň (fotorecept) Maslový rezeň (fotorecept) 338 kuchárskych kníh
10. Chocolate Crinkles (fotorecept) Chocolate Crinkles (fotorecept) 331 kuchárskych kníh
11. Pizza špirálky (fotorecept) Pizza špirálky (fotorecept) 329 kuchárskych kníh
12. Kuracie krídelká ako z KFC Kuracie krídelká ako z KFC 291 kuchárskych kníh
13. Staročeský medovník (fotorecept) Staročeský medovník (fotorecept) 286 kuchárskych kníh
14. Výborný makový koláč (fotorecept) Výborný makový koláč (fotorecept) 285 kuchárskych kníh
15. Ľahunké lievance Ľahunké lievance 284 kuchárskych kníh

Výhry za najlepšie recepty mesiaca február 2014


V tomto mesiaci ste súťažili o výhry v hodnote 96,70 eur:


1. cena


Prvú cenu Kyocera nôž 16 cm Delimano vyhráva Domi454 za svoj recept Famózna čokoládová torta , ktorý si pridalo 844 ľudí do kuchárskej knihy.

2. cena


Druhú cenu Kniha - Kuchyňa - srdce domova vyhráva Denisavarag za svoj recept Sex na plechu , ktorý si pridalo 423 ľudí do kuchárskej knihy.

3. cena


A tretiu cenu - Ponorný mixér Hyundai HB 960 biely - vyhráva Izabella929 za recept na Alexandra rezy (fotorecept) , ktorý si pridali ľudia do 419 kuchárskych kníh.


Víťazom srdečne gratulujeme a ďakujeme za účasť aj ostatným. Tí, ktorí tento mesiac nevyhrali, majú šancu vyhrať budúci mesiac v súťaži na marec 2014 .

Viac o tejto súťaži

Diskusia k článku

lucietta
jeeeeeeeeeeeej, môj karamel je 6., teším sa :-) Výhercom srdečne blahoželám :-)
mariamka
tie ceny idu z mesiaca na mesiac dole vodou , za prve miesto nejaky noz?? aj keby bol zo zlata,,, co uz.. gratulujem Top trojke aj vsetkym umiestnenym a dakujem za pekne recepty
hanuska
blahoželám všetkým výhercom, recepty sú super, niečo som už vyskúšala
eviana
Blahoželám všetkým z TOP 15 a taktiež ďakujem za skvelé recepty ... pozerám, že sme riadne rozmaškrtení na vareche :)
martinis
Gratulujem výhercom :)) A vidím, že jedlá mimo koláčov a výnimočne mäsa takmer nemajú nárok ... možno by nebolo zlé podelenie na viac kategórií ? :)
frezia68
Srdečne všetkým blahoželám :-) a Kyocera nôž je japonský a najkvalitnejší keramický,vraj netreba brúsiť aj 10 r. (ak je pravda) a nezlomí sa pri páde.Môj z Tesca je už vyštrbený.....tak užite si výhry :-)
janger
Blahozelam vitazom!
Ale ako obycajne, 'zdrave recepty' tu maju minimalnu sancu:-). Veru, maskrtny sme narod...
pusta
toto bol poriadne maškrtný mesiac :-) samé excelentné zákusky :-)
výhercom i všetkým srdečne blahoželám (y)
evusik
gratulujem všetkým výhercom :)
čo sa týka noža, presne tento istý mám aj ja, je to jediný keramický nôž ktorý mám, tak to neviem porovnať s inými, ale ostrý je ako britva, takže pozor na prsty... určite je to kvalitný nôž a ten sa v každej domácnosti zíde...
kukulienka71
Jééj!to som milo prekvapená z 5.miesta:-)Zaslúženým výhercom blahoželám a ďakujem všetkým,ktorí si uložili môj recept. Zdá sa mi,že tu je oveľa viac žien,ktoré samozrejme preferujú výborné zákusky,preto tie prvé miesta...yogicek robí,čo môže,chlapi,nenechajte ho v tom samotného!:-))
izabella929
Blahoželám všetkým, ktorí sa umiestnili v TOP 15..Nech sa všetkým Varecháčkam a Varecháčom darí...)
yogicek
TOP 15 gratulujem a obzvlášť @yogicek , že sa mu podarilo dostať medzi skvelý babinec zákuskový. Zároveň ďakujem všetkým, ktorí sa zaslúžili o to, že som sa tam dostal. :)
@kukulienka71 dúfam, že Tvoje slová budú vyslyšané, bo bojovať sám proti takej presile sa dlho vydržať nedá.
julica
Stále len tie koláče, myslím, že ľudia majú tendenciu ukladať len recepty na koláče a torty, ostatné berú ako inšpiráciu. škoda
iva63
srdečne blahoželám všetkým výhercom!
tinca
aj ja všetkým oceneným blahoželám a prvým trom prajem veľa radosti z výhier. Môj typ na 1.miesto mi vyšiel. Ja mám tiež názor,že v ukladaní receptov dominujú koláče a zákusky, máme mlsné jazýčky:)
dada1010
hľadám inšpiráciu čo navariť a samé koláče, asi by mali byť dve kategórie sladké a slané :-)
sugina
blahoželám,ale myslím si že oči jedia...všetko sa hodnotí podľa fotografie...koľko krát sú nie ani ich,kto to preveruje?Aj keď sa im recept nevydarí použijú inú fotku,nieje tolen môj názor,viem že aj iných varecháčov,len sa boja povedať.Načo potom súťaže?
concord
A na ktorom mieste sa nám umiestnila tá pani čo varí pre svojho najlepšieho priateľa? Administrátor, nezanedbávaj ju.




 



TOPlist