Srbský slaný koláč podľa Mili fotorecept

Conscientia - fotkaConscientia, 15. januára 2016

Komentáre 1 - 15 z 33


Uvodna fotka ale nie je z uvedeneho kolaca na plechu,vsak?:-)
Kolac moze byt dobry,ale fotka zavadza:-(
Dávam 5* a ukladám. Podľa mňa to nemá chybu a určite je to aspoň tak dobré ako pizza. Určite to vyskúšam.
toto moze byt ozaj dobre, az na tie uhorky, nepasuju mi tam, pridala by som aj chilli a ta fotka ozaj nie je z hranateho plechu
@45678 - pokial Ta trapi len tento fakt, si stastny clovek.

@Jahodka6064 - Srbi zijuci v Srbsku celkom urcite oravsku slaninu nepoznaju. Srbi zijuci v Bratislave, nuteni adaptovat sa na domace bojove podmienky...ti urcite ano.

@afataga - chilli by tam rozhodne slo. Moj pan brat si ten kolac posypa susenou chilli drtou a slastne sa pri konzumacii usmieva. Ja som na chilli alergicka, tak sa mu vyhybam. Ale viem si predstavit aj kopor, mozno majoranku ci saturejku.

chilli by tam rozhodne slo. Pan brat si ten kolac posypa susenou chilli drtou a slastne sa pri konzumacii usmieva. Ja som na chilli alergicka, tak sa mu vyhybam.
@mistress9 , neviem preco takto reagujes,?pytala som sa seriozne ,a od teba by som ocakavala tiez serioznu odpoved.Takze,bud stastna aj ty
@Mistress9 (23.1.2016 19:22)

A ty si zdvojená osobnosť, ak máš tu na Vareche dva nicky? @conscientia a @mistress9 pod rovnakou fotkou, registrácia v iných dátumoch, môžete to @redakcia , prosím, vysvetliť? na tento recept totiž reagujú obe akoby autorky. V Podmienkach používania nenachádzam zákaz viacnásobnej registrácie, ale kedže tu prebiehajú súťaže o nemalé ceny, nie je to voči ostatným fér;-)
@Redakcia (11.11.2016 15:50)

Dobrý deň, tak to som veľmi zvedavá, ako sa to nastavuje, lebo neraz sa stalo, že medzi prvým a druhým miestom bol rozdiel jediný hlas. A to nevravím o tom, že niekto tu má nie dva, ale viac nickov. Regulérne zaregistrovaný varecháč má možnosť uloženia si jedla do KK, neviem si predstaviť, žeby tú možnosť nemal každý:-) Takže, teoreticky, dá sa to zmanipulovať...
Pažravost niektorých ludí je na zamyslenie a prejavila sa tu viackrát. Zrušte tu všetky tie trapné sútaže a konečne umožníte niektorým kludne spávávat. Aj ked tu niekto pridáva dobré recepty, svojim kuvikaním o sútažiach a možných výhrach tu znechucuje ostatných. Nie je Ti to už fakt trapné?