Súťaž:
TOP 30 - Najlepšie recepty mesiaca august 2016

Redakcia Varecha.sk, 4. septembra 2016     11 minút čítania

Ani v auguste ste nezaháľali a tak na Varecha.sk pribudlo opäť množstvo skvelých receptov. Ste zvedaví, ktoré boli najúspešnejšie?

V našej pravidelnej súťaži o hodnotné knihy každý mesiac sledujeme, ktoré nové pridané recepty zaznamenali najväčší úspech u našich používateľov. Meradlom obľúbenosti je počet uložení do kuchárskych kníh. Toto sú víťazi augustového kola.



Kategória: Koláče, torty a iné sladkosti, slané múčne jedlá (slané pečivo)

Víťazný recept:

Na ďalších miestach sa umiestnili:

10.Makovo-marhuľový obrátený koláčMakovo-marhuľový obrátený koláč157 kuchárskych kníh
11.Börek (fotorecept)Börek (fotorecept)153 kuchárskych kníh
12.Írsky chrumkavý chlieb Írsky chrumkavý chlieb 148 kuchárskych kníh
14.Cukinový fit koláčCukinový fit koláč140 kuchárskych kníh

Kategória: Ostatné jedlá (mäsové, zeleninové, ovocné, ...)

Víťazný recept:

Na ďalších miestach sa umiestnili:

3.Vynikajúca čalamádaVynikajúca čalamáda154 kuchárskych kníh
9.Cuketová pizza (fotorecept)Cuketová pizza (fotorecept)138 kuchárskych kníh
10.Krčmársky guláš (fotorecept)Krčmársky guláš (fotorecept)136 kuchárskych kníh
11.Bravčová panenka (fotorecept) Bravčová panenka (fotorecept) 126 kuchárskych kníh
12.Vajcový šalát (fotorecept)Vajcový šalát (fotorecept)124 kuchárskych kníh
13.Brokolicový šalát (fotorecept)Brokolicový šalát (fotorecept)121 kuchárskych kníh
14.Kuracie prsičká na šampiňónochKuracie prsičká na šampiňónoch113 kuchárskych kníh
14.Holandské rezne (fotorecept)Holandské rezne (fotorecept)113 kuchárskych kníh

Výhry za najlepšie recepty mesiaca august 2016



Cenu za najlepší recept v kategórii Koláče, torty a iné sladkosti, slané múčne jedlá (slané pečivo)

knihy Babičkina lekáreň nad zlato a Chudneme so smoothie vyhráva Pn za svoj recept Pomarančovo-čokoládová torta bez múky (fotorecept), ktorý si pridalo 332 užívateľov do kuchárskej knihy.



Cenu za najlepší recept v kategórii Ostatné jedlá (mäsové, zeleninové, ovocné, ...)

knihy Chudneme so smoothie a Očistné kúry vyhráva Katarinalucanova za svoj recept Cuketovo syrové fašírky (fotorecept), ktorý si pridalo 269 Varecháčov do kuchárskej knihy.



Diskusia k článku

monty469
Vitazom srdecne blahozelam a zaroven dakujem za prejavenu doveru milí varechači :-)
izabella929
@PN , z celého srdca ti úprimne blahoželám k prvému miestu, je to úplne zaslúžená výhra.-) nech sa ti darí aj naďalej..poznám tvoju kuchyňu a poznám tisíce prekrásnych zákuskov z tvojho kraja, no zatiaľ som nemala odvahu ich urobiť, lebo si vážim dielo vašich rúk.-)
kukulienka71
Krásne recepty, fakt je mi ťažko určiť, ktorý sa mi páči viac. Mám ich dosť uložených, hádam prídu v dohľadnom čase na rad. Gratulujem výhercom, pomarančová torta vyzerá super, @pn :-)
Jedna poznámka smerom k @redakcii - gözleme by malo patriť do múčnej kategórie, aj keď je plnené zeleninou.
Pekný deň všetkým!
cesminaz
Blahoželam vyhercom ;-D A zaroven dakujem vsetkym,co si s dôverou ulozili moje recepty :-)




 



TOPlist