Hovädzia nožina s pečenou koreňovou zeleninou fotorecept

sracz - fotkasracz, 27. februára 2016

Komentáre 1 - 15 z 15

Teda! Nemám slov, ale predsa niečo: Hovádzie som v rúre piekla len keď som robila sviečkovú, aj to len raz,lebo nemám poňatia, aké je najlepšie na pečenie v rúre, myslím hovädzie. Tá nožina je mäso z nôh, ako na guľáš? Aké sa ešte dá piecť? S tou zeleninkou to musí byť priam famózne......aj to tak na tom pekáči lákavo vypadá. A ani nie je, zdá sa, suché, ako by som sa obávala.
Kamaráde vzdálený. Zase připomínka mého mládí, kdy jsme dělávali hovězí pečeni opravdu jako pečeni v troubě a protože už je to dávnověk a nějaké teploměry a podobné věci jsme neměli, tak aby se to krásně dělalo i uvnitř masa, tak se do té hovězinky píchli dva hřebíky (klince) velké 500 a ty vedly teplo dovnitř. Samozřejmě 5* a díky za připomínku.
Prvotriedne a lahodne vyzerajúce jedlo.Pekne pozdravujem priateľu.
* * * * *
Krásne spracovaný recept.Ohromne nafotené.Vedela by som sa touto pochúťkou zadúšať.Veľmi by som si pochutnala.Si veľmi šikovný a máš ohromný cit pre mieru vo varení.Akosi vieš odhadnúť čo ešte a čo už nie.Je to veľmi dôležité.
Tento mäskový recept sa mi za poslednú dobu páči najviac.
Nech sa ti darí!
5* výborný recept, ja také mäsko používam keď varím hovädzí vývar, tak vyskúšam aj tento mňam recept