babickinazahrada nemá fotku

Babickinazahrada


Celozrnné „čierne zlato“ so zeleninou a s mozzarellou (HIT) Celozrnné „čierne zlato“ so zeleninou a s mozzarellou (HIT) Vaše

Dnes vám opäť prinášam recept z antihistamínového súdka. Predstavím vám najzdravší druh ryže a tolerované sorty zeleniny. Na obohatenie jedálnička pridávam aj mozzarellu, ktorú my HIT (histamínová intolerancia) prevažne znášame. Dávajte si však pozor na to, aby bola bez škodlivých konzervantov!

Hrnčekový makovník s orechami a ovocím Hrnčekový makovník s orechami a ovocím Vaše

Máme pre vás rýchly, zdravý a chutný recept na „Makovník“. U nás doma je mak vo veľkej obľube. Nielen pre svoju špecifickú chuť, ale aj pre mnohé zdravotné benefity. Mak obsahuje množstvo vápnika (viac ako kravské mlieko), železa, sodíka, draslíka, pozitívne pôsobí na naše telo a myseľ, podporuje pokojný spánok, udržuje zdravé kosti, nechty, vlasy, žiarivú pokožku. Rozhodne by mal byť častou súčasťou nášho jedálnička. V tomto koláčiku si ho zamilujete :)

Recept bez obrázku Domáca vanilková esencia Vaše

Ak milujete vanilku a nechcete používať do pečenia, či ochutenia jedál tú z obchodu s pridanými chemickými vôňami a chuťami, tak si ju vyrobte doma jednoducho podľa nášho receptu :)

Bezlepková torta z mandľovej múky Bezlepková torta z mandľovej múky Vaše

Torta bez lepku, ktorá chutí výnimočne? Takáto je presne táto bezlepková torta z mandľovej múky. Jednoduchá príprava, nenáročné suroviny, kvalitné ovocie a skvelá torta je na svete!Inšpirácie z nových receptov
TOPlist