Upečte na Valentína:
10 srdiečkových receptov od srdca

Redakcia Varecha.sk, 9. februára 2018     7 minút čítania

Či už sviatok zamilovaných uznávate alebo nie, určite najradšej pečiete pre svojich najmilších. Partnerom, deťom, rodičom, priateľom, tým všetkým svoju lásku každodenne prejavujete aj zvŕtaním sa v kuchyni. A ak im to stále nedochádza, vytiahnite ťažší kaliber - dobroty s motívom srdiečka.

Malinové srdiečka (fotorecept)


Foto: ImaginariumAmerický jablkový koláč


Foto: DiabambulkaTvarohové srdce (fotorecept)


Foto: AncickaOvocná torta s bublinkami (fotorecept)


Foto: RennatteČokoládový cheesecake


Foto: AkceniculGriotkové srdiečka


Foto: AncickaGaštanové srdce (fotorecept)


Foto: AlionkaMrkvové srdiečka (fotorecept)


Foto: Izabella929Valentínske bonbóniky z marcipánu


Foto: BorencekSlané syrové srdiečka


Foto: Boise


Chcete dostávať každé ráno novinky zo stránky Varecha.sk do e-mailu?


Sladké inšpirácie na víkendZdravé recepty na celý týždeňDiskusia k receptu

23 komentáre k článku
14.februar je sice Valentin ale tento rok je to aj Popolcova streda, vie to este niekto? vsetci sa trasu ako nam utecenci "vezmu" nase krestanske hodnoty....a pritom si ich nicime dobrovolne my sami.....
@Branka (9.2.2018 10:06)

neprehanaj, nie som sice krestanka ale viem ze je Popolcova streda. a vie to urcite vela ludi (aj krestanov) aj napriek tomu, ze oslavuju Valentina
@Redakcia vybrali jste pěkné recepty. A jako každý rok proběhne kočkování kolem svátku, který je jedněmi přijímaný a druhými zatracovaný. Jsme jenom lidé. Díky za recepty, milá @Redakcia .
Sv. Valentín bol tiež kresťan. 14.2. umrel. Preto sa oslavuje tento deň ako deň sv. Valentína, ľudia, ktorí sa majú radi sa obdarúvajú. Tak aké hodnoty kto ničí? Ozajstná hodnota je láska. Nič hodnotnejšie nie je.
Diskusia pod týmto článkom je presným obrazom neustále klesajúcej úrovne tohto webu. Namiesto toho, aby sa tu riešili recepty, tak si to tu podaktorí a podaktoré mýlia s Pokecom.
Sv. Valentín má v anglosaských krajinách cca 200 ročnú tradíciu, a to sú krajiny kresťanské, nie? Takže nikto nám nič neimplementoval z nejakej inej kultúry. Ja považujem za kresťana každého, ktorý sa narodil a žije v kresťanskej Európe. (Teda okrem tých, čo prestúpili napr.. na islám, alebo budhizmus, ale tých je minimum. )
2000 rokov kresťanstva , to nie je len kostol, modlitby, to je celá európska kultúra. V tej kultúre sme my vyrástli a žijeme, to sa vygumovať nedá. Ja som ateistka ako poleno, ale Vianoce si zobrať nedám.


Pridaj komentár k článku:TOPlist