Varenie

Svadobné ,chutné koláčiky.Poraďte šikovný recept.

bambulka51 - bez fotkybambulka51, 16. februára 2010

Prosím o recept,ktorý sa určite podarí.Robíme menšiu svadbu v byte,tak by som chcela aj niečo domáce napiecť.Vopred Vám krásne ďakujem.

@zareaguj


Diskusia k téme

23 komentáre k článku
A aké koláčiky by ste si predstavovala?Ja bývam kúsok od TN a občas napečiem nejaký koláčik(aj na svadbu).
Pridám jeden starý recept, ktorý sa podarí určite a napriek jednoduchej príprave yzerá dobre a prekvapujúco dobre chutí. Pokúsim sa nájsť si čas dnes večer, bude mať nadpis Snehové loptičky.
Ahoj aja1,ja by som bola rada receptu.Inak díky,až my pošleš šikovný recept.
bambulka, recept je pridaný a prihodila som aj recept na tortu, ktorá sa zatiaľ každému podarila. Tak držím palce, nech sa všetko vydarí.
Bambulka a čo povieš na svadobníky. Už ich pridávam
Sovka,som nadšená,že si my poslala recept na snehové loptičky.Ďakujem za podporu.Myslíš,že keď ich dám do papierovej krabice so servítkami,a urobím ich asi o tri dni sôr,že my neuschnú.
evaska ,už sa teším,že my príde od Teba recept,zatiaľ ešte nič nedošlo,asi to tak rýchlo nejde.Dík popredu,veď sa ešte ozvem,či prišiel,ahoj.
Bambulka, skús zadať Zázračná orechová torta, tam ju nájdeš. A loptičky určite nerob skôr ako vo štvrtok, ešte lepšie by bolo vo štvrtok upiecť a v piatok plniť. Ale chápem, že ak je svadba v dome, tak to nepôjde. Tak ich napeč vo štvrtok, daj do krabice, dobre zavri, aby neoschli a daj do chladu. Ja som ich naposledy piekla na pomaturitné stretnutie v piatok, v sobotu bolo stretnutie a zvyšnými som hostila kolegyne v práci v pondelok. Vydržali v pohode.
Našla som ju,už sa duševne aj psychicky pripravujem na tú svadbu.Tak ešte raz Ti sovka ďakujem.
Čau,přidám ti recept na "Tortičky" a "Šátečky".Ty tortičky si múžeš napéct i 2 týdny dopředu a asi 4 dny před svatbou naplnit.Pekla jsem je kamarádce na svatbu a ještě když jsme chystali výslužky, tak jich polovinu snědla.Ty šátečky múžeš naplnit i jakoukoliv náplní, třeba pudinkovou, když to chci mít rychle hotové, tak dávám tu náplň z prášku.Ať se ti to podaří!
Bambulka, tie svadobníky som aj piekla, aby som vedela, čo som Ti vlastne dávala za recept. Celkom sa mi vydarili, len je tam zmena v gramáži tuku. Ináč zostáva všetko po starom. Z tej jednej dávky je asi 50 ks. Je tam aj foto.
ano,no však som sa troška divila,ale už to za mňa vyriešila svatka.Ale díky Ti za snahu evaska.Svatka dala napiecť zákusky.To bude svadba o dvanástich ľuďoch.Aj som rada,však vieš ,aj tak je prípravy dosť.Bdeme mať ešte dve torty.Prosím ťanapíš my ešte tú zmenu tuku .Ďíky moc.
Veronika,robila som tie šátečky,sú moc dobré,plnila som ich citronovou plnkou.
Bambulka, jsem ráda, že ti šátečky chutnaly, dají se plnit plnkami podle chuti, jaké má kdo rád, i naslano.
Veľmi chutné a efektné koláčiky robieva moja mamina - marhuľky na piškóte- pridám
Veľmi chutné a efektné koláčiky robieva moja mamina - marhuľky na piškóte- pridám
@nelajsia - Tvoje marhulky na piskote sa mi hodia tiez. Budu na nasom svadobnom stole 29.10. Vdaka !
@bambulka 51 - ako sa Ti vydarila svadba ? Ake boli kolaciky ?Vyuzivam rady, ktore Ti poslali varechacky na svadbu mojej dcery, ktora bude 29.10. Vdaka, ze si tu stranku otvorila.
Svadba sa nám vo všetkej skromnosti vydarila -aspoň si myslím ,ponosy neboli ale ak mám povedať pravdu je to lepšie robiť niekde inde.Už by som doma nerobila.Ale vieš ,človek si myslí že to zvládne ľavou zadnou ale aj s pečením je robota ale zvládla som to aj s obsluhovaním aj sa zúčastniť svadby/inak muselo to na mne byť aj vidieť/ale je to za mnou a je to v pohode.@cinkla dobre si pozri dávkovanie,ja som robila citronovú plnku,všetkým chutili.Prajem ti aby vám svadba vyšla podľa predstáv.Už máme od vtedy krásneho vnuka Adrianka-ročného! až si na facebooku ozvy sa ja som tam pod menom.