Rôzne

Suhrn receptov....poďakovanie redakcii

spetkasoli - fotkaspetkasoli, 30. septembra 2015

Prajem pekný deň všetkým priaznivcom dobreho varenia a chcela by som za všetkých trpezlivych varecháčov poďakovať redakcii za obnovenie zasielania súhrnu denných receptov. Denný súhrn už chodí a ja sa teším, že už bude všetko dobre fungovať. Prajem všetkým tu na vareche stálu pohodu, dobrú náladu, hodne kuchárskej fantázie a inšpirácie a majme sa radi, nech je nám tu dobre, veď je tu vytvorená taká krásna kuchárska rodinka tak si ju nekazme . A verte, že s úsměvem jde všechno líp a milé slovo nebolí a nič nestoji. Ešte raz vďaka redakcii a majme prima den:)

@zareaguj


Diskusia k téme

14 komentáre k článku
To sme veľmi radi. Poteší nás, ak nám viacerí (buď do diskusie), alebo stačí odpísať na samotný súhrnný email, že vám prišiel v poriadku. Skúšali sme niekoľko rôznych technológií / mail serverov, a verím, že to bude chodiť spoľahlivejšie.

Ešte jeden tip:
Súhrnné e-maily posielame zo schránky info@varecha.com odporúčame pridať tohto odosielatela medzi vašich obľúbených odosielateľov, resp. do adresára vo vašom Gmaily, Hotmaily, Azete atď, aby si vaša schránka myslela, že tento email chcete dostávať a zvýši to pravdepodobnosť doručenia.
Mne zatiaľ neprišli, len názov dvoch receptov a mala som poslať správu, že mi to prišlo, takže uvidím zajtra......ak uvidím :)

Pridaj komentár do diskusie: