Varenie

Kde je denný súhrn?

sovka62 - fotkasovka62, 18. februára 2010

Ani včera, ani dnes som nedostala denný súhrn. Tak neviem, či sa už prestal posielať, či ho neposielajú len mne, alebo čo sa deje. Vy ho máte?

@zareaguj


Diskusia k téme

15 komentáre k článku
Posiela sa stále, skontrolujte si prosím vo vašich nastaveniach, či máte zaškrtnuté posielanie súhrnov.
Postup - kliknite na Moja varecha a potom na nastavenia.
Skontrolovala som. Mala som a mám to nastavené dobre.
tak asi sa niekde vyskytla chyba...ináč tie dni som pridával recepty :) mám nové od babky....
ja som dostala suhrn vcera aj dnes . zeby nejaky skriatok?
Neviem či sa k Vám dostalo moje predchádzajúce upozornenie že sa splietli dokopy dve diskusie. Od sovky a od 2010. Že by to bola chyba len u mňa?!
@sovka62 - hm, zvláštny problém. Vyzerá to tak, že všetci ostatní súhrn dostávajú. Aj na naše redakčné adresy chodí. Ak je v nastaveniach denný súhrn objednaný, sú dve možnosti:

- Nepustí ho e-mailový server, pretože ho považuje za spam. Viete si preveriť, či denné súhrny nemáte automaticky presunuté do spamu?
- Naozaj máme nejaké technické problémy pri odosielaní e-mailov s denným súhrnom. Preveríme.

Prosím napíšte nám na adresu redakcia/zavináč/varecha.sk mailovú správu (akúkoľvek, potrebujeme to kvôli testovaniu) z tej adresy, na ktorú zvykli chodiť denné súhrny.
Dnes súhrn i komentáre prišli v poriadku. Možno preto, že keď som ich včera našla v spame, všetky som označila "toto nie je spam", tak sa to asi spamätalo. Ďakujem za radu.
Aj ja sa divím, že nedostávam denný súhrn už asi 2 týždne.
Sovka. raz sa mi stalo, že denný súhrn vôbec neprišiel. Tuším to bolo minulý týždeň
Mně se taky stalo, že mi nepřišel denní souhrn, ale to se stalo asi jen jednou.To nevadí, já si recepty i tak prohlížím na "Vareche" každý den.
matzuz, ak máš gmail, určite budú v spame. Mne takto chýbali aj elektronické faktúry nechápala som, dovtedy chodili v poriadku a nakoniec som ich v tom spame našla, takisto ako denné súhrny a komentáre.