Varenie

Jogurtové rezne

bedrunka - fotkabedrunka, 4. augusta 2010

Tiež ich robievam, lebo sú chutné, rýchle a variabilné. Bomba recept.
Raz dám vajíčko, inokedy nie, raz dám mäso kuracie, morčacie, bravčové,(vykostené nôžky, prsia, karé)
inokedfy zmením formu - rezne alebo rezance, raz pridám jogurt, inokedy smotanu, už som do neho pridala aj horčicu, alebo cesnak, alebo korenie mleté. Najbližšie vyskúšam s kečupom.

@zareaguj


Diskusia k téme

evusik
ahoj @bedrunka nechcem vyzerať, že ťa chcem poučovať, ale už si pridala tri diskusie, ktoré nie sú diskusiami, ale komentármi k jedlám a tie sa do diskusie nedávajú. Ide o to, že tvoj komentár si autor receptu neprečíta, ani ostatní nemôžu reagovať ak ho správne nevložíš. Našla so ten recept na ktorý si napísala tento komentár. Ak si naň klikneš, tak pod receptom sú pridané komentáre a je ich tam veru veľa, choď celkom dole a tam je napísané @bedrunka pridaj svoj komentár a tam musíš napísať to čo si napísala tu. Tak ako si to robila doteraz sa pridávajú nové diskusie, nie komentáre k jedlám. Tak dúfam, že moja radu prijmeš v dobrom, sme tu jedna veľká rodina a každý kto niečo nevie, alebo niečomu nerozumie a opýta sa, určite sa dočká odpovede, takže ak sa potrebuješ opýtať, napíš, vždy sa nájde niekto kto ti rád odpovie :-)

 varecha.pravda.sk/recepty/jogurtove-rezne/8118-recept.htm...
kucharronald
áno :) Evusik napísala :) Sme veľká rodina a pomáhame v rôznych veciach :) či to je o jedle, o vareche, alebo o hoci čom...stačí napísať otáazku do diskusií, a my pomôžeme :)