Diskusia k receptu
Zapekané zemiaky

Sedliacka omeleta s hubami fotorecept

kvakac - fotkakvakac, 29. septembra 2020

Komentáre 1 - 15 z 18

Kde sú v jedle huby, jedlo je perfektné a veľmi chutné...často používam sušené a už aj do polievok, skvelá chuť..pekné jedlo si pripravil
Co já, ty jsi to vypiloval k dokonalosti. Miluju huby ve všech podobách, jen jich mít dosatek, cpala bych je aj do koláčov. Pěkný receptík, prudce jedlá fota! Jsi šikovný muž činu!
Pekne ste to vymysleli haji a kvakac ale ja prsia nemusím vôbec takže by som vymenil za slaninku alebo klobásku a išiel by som do toho :))
2x haji, kvakac
@izabella929 (29.9.2020 16:13)

Vďaka za koment. Tie hríby som vytiahol z mrazničky. To som si narobil také baličky a dal do nej. Na takéto jedla sa hodia. Ta vôňa a chuť sa nedá ničím nahradiť.
1x haji
@haji (29.9.2020 17:19)

Vďaka za koment. Celkom sa mi to pozdávalo, tak som to musel skúsiť. Hríbov a iných hub mám tento rok dostatočné množstvo. Veru je to dobré som rád že som to skúsil a kúsok mäsa tam musí byť aby ma nebolelo brucho.
@kuko95 (29.9.2020 18:56)

Vďaka za koment. Keby to bolo len pre mňa tak je tam oravská slanina. Takto je to aj pre deti a je to pre nich jemnejšie. Na slaninu a klobásu majú v živote dosť času.
@terinka55 (29.9.2020 19:13)

Vďaka za koment. Haji dala podnet a pretože to vyzeralo dobré, tak som skúsil. Nebanujem chutilo nám to.
@haji (29.9.2020 19:34)

Máš tentoraz pravdu. Bolo to pre deti. No na chalupe si pre seba urobím s klobásou a slaninou.
Sedliacku omeletu robievam,ale takáto kombinácia by ma nenapadla.Recept som uložil,samozrejme vyskúšam,lebo na moje chuťové poháriky ako vyšitý.mám rád jedlá s hubami.
2x kvakac, haji
@bembo (30.9.2020 12:33)

Vďaka za koment. Niekedy skús je to pomerne rýchle a dobré. Budem rád ak skúsiš.