Diskusia k receptu
Zapekané fašírky

Zapekané fašírky po našom

svetlusb - fotkasvetlusb, 18. marca 2020

Komentáre 1 - 12 z 12

Toto musím vyskúšať. Šťava z mäsa ochutí zemiaky a fašírky sa nebudú kúpať v oleji. Šľahačka to priklincuje. Diétne to nie je ale chutné určite!
@pivonka (19.3.2020 05:17)

Presne tak, masko krásne pustilo stavu a nemusi tam byt ani kvapka oleja. Je to neskutočné, určite skúste.... Nebavilo ma stale len fasirky vyprazat. :) toto je topka
Bežne sa fašírka robí s namočeným rožkom. Netreba do masy dať aspoň strúhanku?
@marienka44 , ja nedávam vždy pečivo do fašírok, a toto nemusia byť klasické fašírky, ale placky z mletého mäsa.......a je tam aj tvrdý syr, tiež sa nedáva do fašírok. Nemusí byť všetko z ml. mäsa fašírka.....
@svetlusb , mám takú technickú otázku. Totiž, nemôžem sa vynadívať na Tvoju jenskú misu. Ja mám tiež asi tak 50-ročnú a ten čas je na nej vidieť. Tiež by som ju mala rada takú vyglančenú, ako máš Ty. Skúšala som už asi všetko a do značnej miery s úspechom, ale ten čas sa nezaprie. Možno máš lepší spôsob čistenia. Alebo ju máš novú? Prepáč, že odvádzam pozornosť od takého skvelého receptu, ale tajné správy, ak sa nemýlim, nefungujú.
1x haji
@pivonka (20.3.2020 10:09)

Zamiesam sa, ja mam tiez stare jenske misy este po babke, umyvacka dost pomoze, aj ked nevyzeraju ako nove, skor su take akoby trochu do zlta, ale pripecence necham odmocit a umyvacka si poradi.
1x haji