Raňajkové smoothie fotorecept

happybunny - fotkahappybunny, 16. februára 2016

Komentáre 1 - 15 z 19

Dakujem :) Urcite už konecne skúsim svoj prvý smoothie, Chystam sa nan uz dlho, ale akosi to odkladam :D
Prijala by som dalsie varianty. Aj zeleninové, ci detox. dakujem :))
@Amabeldee (16.2.2016 17:03)

niet zac, ono je to fakt uplne jednoduche a rychle a clovek by normalne ani nemal cas skonzumovat tolko dobroty ked sa niekam rano nahli, tak je to aj velmi prakticke:) urcite ich pridam aj viac^^
Som novacik v priprave smoothie, a tak by som uvitala aj dalsie recepty na zdrave a chutne smoothie.
aj ja by si som privítala :-) Tiež som len začiatočníčka :-)
Tiez by som privitala rozne receptiky ba smoothie...ovocne, zeleninova, mix, detox...
ozaj to tyčový mixér utiahne? mrkvu a jablká surové???., ja som ešte tento nový
typ jedla smothie ešte nerobila, ale zvyknem mixovať banán do mlieka,
prípadne uhorku resp. cukinu s rôznymi vňatkami do acidka resp. kefíru
Treba aby bol mixer vykonny a mal vysoke otacky, aby vznikla jemna hmota. Urcite sa da aj s ponornym, ale nebude to ono. Treba vyskusat, zalezi od narocnosti spotrebitela. Ja mam mixer s otackami az do 40 000 a 1500 W a ten uz rozmixuje v smoothy aj lanove sekiacka a kocky ladu.
Ja som ešte menej ako smoothie začiatočníčka, ale Tvoj recept ma inšpiroval a bola by som veľmi rada keby mi niekto odporučil na to vhodný mixér (ale nejaký rozumný kompromis medzi cenou a výkonom, najdrahší si určite nemôžem dovoliť ;-))
Smothie jedavam kazde ranko,ale prijala by som aj detozikacne smothie.Ja som si zacala davat do ovocia aj kusok zazvoru,a pomixovat.
Moje raňajky sú podobné, robím rôzne variácie ovocia a zeleniny, nikdy nechýba špenát a zázvor, postupne som zaradila koreniny ako škorica, čierne korenie, kurkuma, samozrejme chia. Cítim sa skvele, mám energiu a postupne išli dole aj kilá, pridali sa už aj kamarátky a pýtajú recepty. Veľmi rada vyskúšam nové a fandím Vám....
naše najobľúbenejšie smoothie je s mangom - k tomu jablko, 2-3 stonky zeleru, menšia mrkva a dosť veľa špenátu. dávam nejaké mlieko - mandľové, ryžové, kokosové, ak nemám, tak len vodu. mám mixér Philips - rozmixuje akúkoľvek vňať aj listy a poradí si aj s ľanovými semiačkami. a rozhodne nie je príliš drahý. myslím že do 80 eur.
@Zvoncek (18.2.2016 00:00)

neviem už čo bol zač ten tyčový, myslím, že philips, ale bol veľmi výkonný a stále slúži mame, ja som si musela zaobstarať nový keď som sa osamostatnila a tomu starému sa ani nemôže rovnať:)
@Sevita (23.2.2016 08:57)

ja mám ECG mix & go a som zatiaľ 100% spokojná, nebol vôbec drahý, tak do 25 eur tri mesiace dozadu
ja mam zas stolny mixer Klarstein Herakles 4G-B. kupila som v eurovea v BA. sice drahsi, ale to smoothie z neho je basen, ranajky mnamka :)