Posúch s dubákmi, cherry paradajkami, parmezánom a so smotanou fotorecept

pusta - fotkapusta, 28. mája 2014

Komentáre 1 - 15 z 21

Pre mňa cherry v tomto recepte nemusia byť... ale vyzerá to hneď krajšie na fotke :-) a s dubákmi - všetko!
@safran , už som robila v minulosti podobný posúch s dubákmi aj s paradajkami, ale tie boli šťavnaté zo záhrady a veľmi to ide spolu, teraz som nemala,použila som cherry a ešte lepšie, výsledok príjemne prekvapil.
samozrejme, že je to aj efektné, ale aj chuťovo výborné, práve toto ide spolu.
dakujem - okrem iného za tie dubáky najviac :-)
1x pusta
teraz to vyzerá tak, že som Ti tie dubáky darovala :-) čo teda nie, sama nemám... aj sušené suchohríby sú mi dobré... a aj tie sú darované :-)
ja asi žiadne paradajky by som tam nie, ale to mne, inému možno áno..
škoda, že v Lužnej do žatvy už nebude špaldová, mohol byť osúch ešte chutnejší a zdravší...
1x pusta
@safran , nie, mám dosť vlastných dubákov a krásnych :-)
tie paradajky cherry tam patria, kto však nechce, tak nedá.
so špaldovou múkou nerobím posúchy, mám túto múku tiež doma, hladkú aj celozrnnú od Kuchenmeister, je super.
dakujem.
veľmi chutné, no a tie dubáky, slinky sa mi zbiehajú...pošli mi zopár:))) tu žiaľ nerastú:(
1x pusta
Milý@tassiedevil , škoda, že si tak daleko, tebe veľmi rada dubáčiky venujem aj s vôňou domova :-)
teší ma, že sa ti môj receptík páči, hej je to veľmi chutný posúch.
dakujem ti za uznanie.
1x pusta
Milá@babkamt , už som robila tento posúch aj s inými hubami a boli výborné, zatiaľ však s dubákmi chutilo najviac.
ak máš chuť, vyskúšaj - a povieš mi, ok?
dakujem.
1x pusta
@pusta , ďakujem Ti za milé privítanie. Variť podľaTvojich receptoch budem vždy veľmi rada, lebo budem vedieť, že ušetrím. Ak navarim podľa Teba tak neminiem mesačne ani 50€ .
@vydra , nemáš za čo dakovať :-)
a nesmierne ma teší, že budeš variť aj podľa mňa, ešte viac, že ahj ty si to vieš tak zadeliť.
dakujem.