Vybavuji si kuchyň - mixér Vitamix A3500

lenulinaLenulina 31. augusta 2018 o 14:34

Ahoj, vybavuju si novou kuchyň. Zaujal mě mixér Vitamix. Je to dobrá volba? Jak se čistí? Není moc velký? Nemůžu ho vidět na živo - nikde v okolí ho neprodávají.

@zareaguj


10 odpovedí:
 • používateľ nemá avatarMirop 2. septembra 2018 o 07:18

  doporucujem poinformovat sa u predajcu
  @zareaguj
 • dvorka - fotkaDvorka 3. septembra 2018 o 15:16

  Našla som si vo vyhľadávači firmu čo predáva mixéry Vitmix. No stačilo mi prečítať si prvú vetu a potom posledné. Vyberám z textu:
  "V čom je Vitamix A2300 Ascent™ taký výnimočný?" (podľa mňa cenou)
  "Záručná doba:
  Záruka na hlavné časti pristroja ako je motor a elektronika je 10 rokov.
  Mechanické poškodenie nádob nespadá pod záruku.
  V prípade nákupu prístroja, určeného na domáce použitie, na podnikanie (na firmu s IČO), sa záručná doba skracuje na 0 rokov."
  No, nekúp to :-)
  @zareaguj
 • bubaya - fotkaBubaya 4. septembra 2018 o 14:28

  LEN mixér za skoro 900 ečok? A za tie prachy ani počet otáčok? Pomixuje aj tak len to, čo sa do neho dá, takisto, ako to pomixuje stoeurový.
  @zareaguj
   1x 45678
 • relaxx1 - fotkaRelaxx1 8. septembra 2018 o 11:16

  Podľa mňa Záleží na tom že čo s tým chceš robiť sú napríklad mixéry ktoré majú špeciálne nástavce na výrobu cestovín alebo mletého mäsa. Ale málokedy sú v základnej výbave hociktorého mixéra. Musíš si najprv ujasniť že čo všetko s ním chceš robiť A ako často a podľa mňa sa rozhodnúť na základe toho.
  @zareaguj
 • používateľ nemá avatarHaji 8. septembra 2018 o 12:04

  Většinou se prezentace podobných a hlavně drahých spotřebičů dělají na velké ploše, kam přijde hodně lidí - nákupní střediska, veletrhy a podobné velké sešlosti. Tam je možné vidět blíže tyto spotřebiče. Ale počítej s tím, že obchodní zástupce je všechno - i kouzelník a eskamotér - výborný řečník a manipulátor. Každý má v rukávu pár osvědčených fíglů. Je dobré se podívat víckrát a hlavně si dobře rozmyslet co chci a kolik jsem ochoten dát peněz. Pro začátek bych šla do klasiky a časem ...
  Měla jsem dobře 30 let robot Ronic - v té době bomba spotřebič /i finančně/. Odešel do věčných lovišť vloni. A přestože je i dnes k mání náhradní díl, který mi odešel, šla jsem do nového spotřebiče. Stál o pár korun víc než onen náhradní díl. Pravda, za 30 let jsem si zvykla na mého miláčka. Ale používala jsem z něj nejvíc jen tu hlavní část. Uvidím, jak se sžiju s mým novým food procesorem. Člověk se pořád učí - všemi směry.
  Držím pěsti, ať si dobře vybereš!
  @zareaguj
 • používateľ nemá avatarHaji 8. septembra 2018 o 12:23

  Jo a čím složitější "basmek", čím více elektroniky, tím více možností pokazit se. A o "kurvítkách" snad ani psát nebudu.
  @zareaguj
   1x bubaya
 • používateľ nemá avatarKecupicek 12. septembra 2018 o 23:06

  Pred mnohými rokmi som si na veľtrhu kúpila skutočne na tie časy drahý mixér americkej výroby. Na tretie použitie sa po minúte mixovania zadymilo a nastalo ticho. Reklamovala so ho a skutočne mi poslali nový. Po čase som si kúpila kuchynský robot slovenskej značky a mixér som viac nikdy nepoužila. Nemám dobré skúsenosti s cudzími výrobkami. Keď mi môj radostný vnúčik nechtiac aktivoval na keramickej varnej doske detskú poistku nebolo v meste odborníka, ani návodu ako ju zrušiť a bez toho sa nedalo variť. Až po týždni zistil syn cez známych z Ruska, že taká sa už nevyrába, ale poslali mu aspoň návod v ruštine, a tak sme na to pokusom a omylom prišli. Rusi to posielali do Anglicka a oni k nám. Nech žije globalizácia!
  @zareaguj
 • používateľ nemá avatarPetuska11 27. januára 2019 o 11:26

  aku značku mixeru by si mi doporučila? Ktory je velmi dobry a kvalitny?
  @zareaguj


Pridaj komentár do diskusie:
Táto funkcia je len pre prihlásených!

Pre pokračovanie sa prihláste svojou Varechovou prezývkou a svojim heslom:


alebo môžeš použiť:

Prihlásenie cez Facebook

Registrácia

Registrácia a používanie webu Varecha.sk je zadarmo.
Podmienky používania a ochrana osobných údajov
TOPlist