Minestrone polievka

sweetlaab - fotkasweetlaab, 3. júla 2016

Komentáre 1 - 10 z 10


@Marianne (17.7.2016 06:24)

Ďakujem za pochvalu, ja som prvý krát ochutnala túto polievočku vo vegetariánskej reštaurácii v zahraničí, a k tomuto receptu som sa odhodlala keď som hľadala aj ja inšpirácie a dostal sa mi do rúk starý mamin časopis, kde talianske filmové hviezdy písali o svojich receptoch a táto polievočka bola najobľúbenejším receptom pre slávnu hviezdu 60- rokov Sophia Loren
veru, dobrá inšpirácia je niekedy k nezaplateniu, pekná fotka, minestrone možem 3x denne jesť, navyše táto Tvoja je taký letný mix záhradkovej zeleniny..
@Chica114 (12.7.2016 14:24)

Ďakujem veľmi pekne Chica :-) , aj ty si šikovná a túto polievočku by si tiež zvládla aj ty dobre, je jednoduchá, chutná a aj zdravá
Děkuji za odpověď a jsem moc rád, že jsem se nemýlil a je to opravdu perfektně vypracované a ten blog jsem si uložil je skvělý.
@Klukodvody (3.7.2016 13:15)

Ďakujem veľmi pekne, to pečivo je kúpený taliansky biely chlieb Ciabatta, ďakujem aj za návštevu môjho blogu, ten vek tu musím opraviť :-)

Čo sa týka servírovania, keramiku sa snažím vyberať podľa pôvodu jedla, v tomto prípade som kúpila len jeden kus a to len na fotografovanie ktorý bol v akcii v Tescu, jeho názov " Západ slnka v Marakeche " mi pripomínal Stredomorie a blízke oblasti, z kadiaľ pochádza aj táto polievočka. Prajem tiež krásny deň -
1x haji
Tak hvězdičky jsem přidal, polévka vypadá výborně, pěkně naservírované, zajímá mně také to přílohové pečivo, ten růžek vypadá zajímavě, blog je také perfektně vypracovaný ale trochu nemohu pochopit ten uvedený věk a to vzhledem k vypracování a ostatním věcem. Pokud je pravdivý, tak máš mojí velkou úctu. Krásný den přejeme.
Zeleninové polévky mám moc ráda, povedla se ti! Máš krásný servis, mistička je úžasná! Kukla jsem i na tvůj blog - jsi úžasně tvořivá a šikovná! Mávám!