Diskusia k receptu
Pudingový zákusok

Pudingový krémeš videorecept

cesminaz - fotkacesminaz, 12. januára 2021

Komentáre 1 - 15 z 22

Velké děkuji, že si vložila svůj receptík aj na Varechu! Potěšila jsi mě, milá Cesmínko! Jak vyrazím do ulic, pořídím lístkové těsto a dám si premiéru. Nejspíš to bude prudce jedlé a nebezpečné hmm Pokušení Svatého Františka to bude haha Hezký den!
@atina1947 (12.1.2021 14:00)

Sladiť si môže každý ako chce a podla svojej chuti :-) Ak vyskúšaš , daj potom prosím vedieť ! U nás teraz tiež troška posnežkáva :-) Pozdravujem.
@haji (12.1.2021 12:54)

@haji zlatá dakujem za milé slová :-) Budem sa tešiť ak tiež raz vyskúšaš, uvidíš, je to velmi lahké! Krásne pozdravujem!
Milá @Cezminas , ako vždy, dokonalý recept:-) nemala som doma lístkové cesto a lákalo ma vyskúšať plnku, tak som ju vyliala na maslové keksíky a tiež vrch som nimi pokryla a poliala čokoládou, čo ti poviem? Super maskrta, ďakujem za recept a prajem aj v roku 2021sikovne ruky a dobre napady:-)
Milá @Cezminas , ako vždy, dokonalý recept:-) nemala som doma lístkové cesto a lákalo ma vyskúšať plnku, tak som ju vyliala na maslové keksíky a tiež vrch som nimi pokryla a poliala čokoládou, čo ti poviem? Super maskrta, ďakujem za recept a prajem aj v roku 2021sikovne ruky a dobre napady:-) /keksíky som jemne pokročilá mliekom a pri pečení zakryla alobalom.
Vynikajúci recept. Vždy som sa bála robiť krémeše, ktoré moja rodinka miluje. Toto je krásne spracovaný postup receptu, ktorý určite vyskúšam, dnes mám však doma len jedno lístkové cesto, dokúpim a idem na to ☺
Nenachádzam slov. Toto je pre mňa, aj pre naše zaneprázdnené dievčatá, vynikajúci receptík. A zároveň aj super grif na pekné krájanie všetkých krémešov z lístkového cesta.
Si neskutočne šikovné a vynaliezavé žieňa. Určite toto vyskúšame, len neviem kedy, lebo teraz sa nenavštevujeme. Chcem sa ťa ale opýtať, či to rezanie cesta je potrebné urobiť aj cez krém - až do toto prvého cesta - alebo len ten vrchný plát. A konečné rezanie až po upečení a vychladnutí ? Vďaka za odpoveď a všetko naj .... naj .... naj.....- najme dobré zdravie aj celej tvojej rodinke aj všetkým varecháčkam a varecháčom prajem v novom roku 2021.
Fantázia! Mňam! Ďakujem-e za skvelý a pomerne jednoduchý recept.
@45678 (13.1.2021 12:57)

Dakujem krásne za prianie :-) si velmi milá. Som rada, že si vyskúšala, aj ked len s keksíkmi :-) Ale teraz neviem či dobre chápem...ty si to piekla s keksíkmi? Ja som najprv pochopila, že si len krém vyliala na keksíky, zakryla nimi a nechala stuhnúť a potom poliala čokoládou :-) Ale teraz ako čítam znova a znova tvoj komentár, som zbadala že hádam si to piekla :-)
Pozdravujem a prajem aj ja tebe a rodinke všetko naj v 2021 :-)
1x 45678
@larja (13.1.2021 13:43)

Dakujem, som rada že sa recept páči a prišiel vhod :-) Je to naozaj velmi jednoduché! Ked vyskúšaš, daj prosím vedieť.
@motyka (13.1.2021 14:23)

Milá @motyka dakujem krásne za pochvalu :-) si zlatá. To rezanie sa celkom normálne robí cez krém, nožík tlačíš až ku spodku pekáča, akoby si krájala už hotovú bublaninu :-) Ten krém sa aj tak pri pečení znova zohreje. Konečné krájanie je na konci po upečení a vychladnutí. Vtedy ideš už normálne podla tých upečených kociek :-) Ak raz vyskúšaš, daj vedieť, budem rada :-) Pozdravujem a prajem tiež tebe aj rodinke všetko naj v novom roku ;-)
@drajan :-) rada som sa oň podelila. Pozdravujem.
1x motyka
marnost sediva, taketo rychlovky milujem, akurat mam reklamaciu....preco to nie je u mna na stole pri kave??? :-) to predkrojenie je super napad, aspon sa to cesto nezlame po upeceni, urcite vyskusam, doteraz som zvykla krajat este na doske a tak ukladat (mno, nie najjednoduchsie ale ucel splnilo)