Plnka do kurčaťa z bravčového mäsa fotorecept

mesiar50 - fotkamesiar50, 18. novembra 2012

Komentáre 1 - 15 z 28

Perfektný obed, dala by som sa pozvať.To vykosťovanie je babračka ale ako vidím, námaha sa oplatila. Recept vyzerá veľmi zaujímavo a chutne. Mne by stačilo to kuriatko aj bez zemiakov s kopou zeleniny okolo, ale moji stravníci majú zemiaky radi :-) Chválim aj fotopostup
helca.Ďakujem helca máš pravdu to vykosťovanie je babračka,
ale radox1 my poslal jeden postup kostenie od chrbta robil som to dnes
prví krát aj som to kostill aj som to nahrával na vydeo.Poviem ti,že som sa trochu natrápil.Totiž na tablete som pozeral pepina jak vykosťuje samozrejme som nestíhal za ním tak som si v hlave spravil taký zmätok až jedna radosť.Chcel som to video postrihať ale som to
nevedel program mi stále zamrzol.Alle ak sa podarí vycapím ho na youtube potom poviem kde budete sa všetci válať po zemi.Je tam veľa chýb.Ale pre zmenu by som si dal z tvojich krémešov vyzerajú ozaj skvelo si šikovná.
marijanka.Pekný deň prajem.Aj by som ťa pozval, ale zato Rožňava je od Šiach koľko km?Netrúfam si spraviť odhad.Ďakujem
violetacamorovavďaka,ale aj tvoj detské tiramišu vyzerá veľmi OK
a preto ha nasmerujem do KK.vďaka
mesiar50, to s tým bravčovým mäsom je náhodou dobrý nápad, lebo u nás z pečienky nedajú do úst, krásne sa ti podarilo naplniť, 1*
medulienka Vďaka. podobný recept ako na fašírky,u nás tak isto neradi pečienky.Nechcel som ženu buzerovať aby šla do obchodu ináč by som tam nastrúhal aj tvrdý syr jedna radosť.Do fašírok pasuje okrem iného ešte aj nadrobno nasekaná kápia veď to poznáš záleží aj na fantázii.pekný večer prajem
Vykostit kura som este neskusala, hoci sa na to chystam uz davno, no mozno na buducu nedelu to skusim. Vynikajuca papanica s tou plnkou.
jarunka srdečne ťa zdravím na takú dialku.Som rád že ti pasuje moj recept.Stačí vymeniť bravčové meso za pečeňovú
paštéku či už hydinovú alebo bravčovú akurát ju treba
Roztopiť na trochu oleji s cibulkou.Pracovný postup ostáva
ten istý.Nastrúhaný syr na jemno tomu dodá decibeli.
Samozrejme to je už na tebe čo máš rada.
Ešte poznámočka ktým paštétam treba tam dávať pozor
na sol keďže do takýchto výrobkov sa vo večšine prípadov
pridáva v prvom rade sol a koreniny.Prajem pekný deň.
sorry ešte niečo ja som sa učil kura vykosťovať pomocou videí
vďaka týmto vymoženostiam ovládam asi try technologické postupi samozrejme nie je to tak rý.chlo ako na videu ale dá sa to.Ale ako odborník doporučujem ochranné rukavice
proti rezaniu nemusia byť mesiarske tie sú drahé