podravka fotka

@podravka

podravka1771 dní na Vareche
Všetky výrobky a značky, ktoré zastrešuje spoločnosť Podravka, sú synonymom kvality, praktickosti a bezpečnosti – za tým všetkým stojí dlhoročná tradícia,... Viac »

O mne


Všetky výrobky a značky, ktoré zastrešuje spoločnosť Podravka, sú synonymom kvality, praktickosti a bezpečnosti – za tým všetkým stojí dlhoročná tradícia, vedomosti a snaha o maximálnu spokojnosť spotrebiteľa. Produkty sa vyrábajú z vyberaných, vysokokvalitných surovín modernými technologickými procesmi s cieľom zachovania výživových zložiek v potravinách. Symbolom našej spoločnosti je srdce, ktoré je atribútom starostlivosti o zákazníkov a o všetkých tých, ktorí majú záujem o túto značku. Sledujúc svoju hlavnú misiu, Podravka ponúka inovačný kulinársky zážitok a zdravé riešenie pre svojich zákazníkov. Vyniká schopnosťou porozumieť potrebám svojich spotrebiteľov, vysokou kvalitou produktov a flexibilnou reakciou na zvyšujúce sa požiadavky na trhu.

V súčasnosti ponúka Podravka široké portfólio výrobkov a značiek: Podravka ochucovadlo, Podravka (cestoviny, paradajkové produkty), EVA (rybie produkty), LAGRIS (ryža, strukoviny, racio), LINO LADA (lieskovoorieškový krém), Dolcela (pudingy).

Viac informácií o spoločnosti a výrobkov sa dozviete na: www.podravka.sk alebo na facebookovej stránke Podravka Slovensko.

podravka-logo-podravka.jpg podravka-logo-lagris.jpg podravka-logo-eva.jpg podravka-logo-lino.jpg Dolcela