leerdammer nemá fotku

leerdammer


Haute couture toast Haute couture toast Vaše

Z toastu si vykrojíme vykrajovačkou koliesko, to opečieme v rúre či hriankovači, a pozdĺžne rozkrojíme napoly. Tým vzniknú 2 tenké kolieska. Vložíme medzi ne plátok syra Leerdammer Special Toast, priklopíme k sebe a zapečieme v kontaktnom grile. Takto si vytvoríme 2 páry a 1 samostatné toastové koliesko.

Hipster toast Hipster toast Vaše

Komerčný recept
Tento toast si jeho autori pripravovali ešte skôr, než začal frčať. Samozrejme je vege, bio a organický, vyvinutý tak, aby jeho omrvinky nezostávali na brade žiadneho hipstera.

Punk toast Punk toast Vaše

Komerčný recept
Toast so známkou punku, britskejší než kráľovná sama! English breakfast s piercingom, ktoré vám dodajú energiu potrebnú k ďalšiemu pogovaniu a rebélii. Toast’s not dead!

Kid toast Kid toast Vaše

Komerčný recept
Toast nielen pre štýlové maminy a ich deti. Osvedčená klasika so šunkou a syrom v hravom podaní.

Gentleman toast Gentleman toast Vaše

Komerčný recept
Toast plný kultivovanosti. V každom mužovi, ktorý ho ochutná, prebudí chuť správať sa k ženám galantne. S nádychom cigarových gentlemanských klubov.

Streetstyle toast Streetstyle toast Vaše

Komerčný recept
Toast špeciálne navrhnutý tak, aby padol do jednej ruky a obstál v mestskom ruchu. Civilná, a pritom nápaditá nadčasová klasika. Šušká sa, že dokáže zastaviť aj električku.

Hippie Toast Hippie Toast Vaše

Komerčný recept
Toast v štýle detí kvetov: Plný farieb, priateľstva, mieru a slobody. Z lásky k zvieratám celý vegetariánsky. MAKE TOAST, NOT WAR!Inšpirácie z nových receptov
TOPlist