dedy nemá fotku

dedy


Drevený šperk - prívesok Drevený šperk - prívesok

Použil som drevo sumachu pálkového, ktorému vyhnil koreň a uschol.

Nočné stolíky (fotopostup) Nočné stolíky (fotopostup)

Dostal som od známeho dva staré nemocničné skrinky - stolíky

Lodný kufor aj na terasu (fotopostup) Lodný kufor aj na terasu (fotopostup)

Našiel som pri kúpe domu v dielni starú rozbitú drevenú sýpku na zrno bez vrchnáka a značne premočenú a prehryzenú od myší. Škoda ju vyhodiť, tak čo s tým?

Svetlo do izby - luster (fotopostup) Svetlo do izby - luster (fotopostup)

Pre tých vyšších čo pri obliekaní občas štuchnú do lustra

Kufor na mixážny pult (fotopostup) Kufor na mixážny pult (fotopostup)

Tento postup som pridal z dôvodu použitého materiálu na základnú časť kufra. Možno išpiruje aj ostatných hudobných varecháčov.

Renovácia stoličky - hokerlíka (fotopostup) Renovácia stoličky - hokerlíka (fotopostup)

Väčšinou pri objavení starej stoličky v zabudnutom kúte povaly, alebo pivnice je táto v úbohom stave. Prvým krokom je vyťahanie (ne) odborne použitých klincov na rýchlu opravu počas času jej životnosti. Pri vyťahovaní som si pomohol dvomi lepšími skrutkovačmi oproti sebe pod hlavičku klinca. Pozor na úraz. Používajte dobré pracovné kožené rukavice. Ak už dostanete klinec tak 0,5 cm nad drevo, tak potom už sa použijú k tomu určené kliešte na klince, ktoré pri vyťahovaní klinca podložte napr. špachtľou, aby ste ešte vic nepoškodili drevo a postupne ako sa klinec dostáva von (väčšinou je poriadne dlhý a už hrdzavý) podložte kúsok doštičky až sa dostane von. Ja som z jednej stoličky dostal 36 klincov.Inšpirácie z nových receptov
TOPlist