Výška :(

hnusnavyskahnusnavyska 3. novembra 2018 o 22:16

Zdravím, mám 16 a meriam len 170 cm. Nejaké rady ako by som mohol vyrásť?

@zareaguj


11 odpovedí:
 • cesminaz - fotkacesminaz 4. novembra 2018 o 06:01

  :-) a aký vysoký že potrebuješ byt?? :-) Na šírku by recept určite aj bol..:-)) ale na výšku?..hmm..:-) Ešte som nepočula,ale možno ti niekto poradí.
  @zareaguj
   1x evanaaa
 • používateľ nemá avatarmirop 4. novembra 2018 o 07:04

  zase vtipek... v 16 170 je fajn, neboj ...
  @zareaguj
 • sovka62 - fotkasovka62 4. novembra 2018 o 07:17

  Skús vydržať, veci sa časom môžu meniť. Keď som končila deviatu triedu základnej školy, mala som traumu z nástupu na telesnej výchove. Nastupovalo sa podľa výšky a ja som s mojimi 154 cm bola beznádejne posledná. Také malé pivo! Na strednej škole som ale začala rásť "ako burina". To bol výrok našej mamy, ktorá bola zúfala, keď mi zo zimníka, kúpeného na jeseň, pred Vianocami trčali holé zápästia. Tak mi kúpila ďalší, ktorý na jeseň bol malý. Nebudem to naťahovať, v čase maturity som dorástla na 170 cm, nohy sa mi predĺžili ako modelke, našťastie som ďalej nerástla. Tak dúfaj a ak by to aj nevyšlo, nezúfaj. 170 cm je slušná výška, aj na chlapa.
  @zareaguj
   1x jeka
 • používateľ nemá avatarlorak40 4. novembra 2018 o 09:48

  Ty máš ale starosti.Rodičov máš akých vysokých?
  @zareaguj
 • používateľ nemá avatarradost 4. novembra 2018 o 13:05

  ...a-ťahajú ťa doma pravidelne za uši..??
  že pomôže..:-))))))
  @zareaguj
   1x kecupicek
 • evanaaa - fotkaevanaaa 4. novembra 2018 o 16:38

  Chlapče milý, @Hnusnavyska , asi nevieš, ale ty si vo veku, keď ešte stále rastieš a ani nevieš, ako sa môžeš do 18-ky razom vyšvyhnúť, viem to aj z pozorovania v mojej rodine a aj v mojom okolí, chlapci, ktorí boli krpatí (ale aj dievčatá), sa zrazu ako šibnutím vytiahli do poriadnej výšky, ani sa mi veriť nechcelo, že z krpca vyrástol stožiar :-). Inak, ono to ale záleží aj od iných okolností, ako napr. spomína @Lorak40 , či @Sovka62 , výška rodičov, hormóny, a iné okolnosti. Tak len zostáva dúfať, že si ešte neprestal rásť......
  @zareaguj
 • používateľ nemá avatarmotyka 4. novembra 2018 o 18:53

  @Hnusnavyska - vtipkár - neskúšal si behať v daždi bez dáždnika? Alebo popros kamarátov a kamarátky, aby Ťa trochu viac polievali. Vyskúšaj. Určite Ti to vyrieši Tvoj problém. Daj vedieť, či sa to osvedčilo. Držím palce.
  @zareaguj
   1x jeka
 • používateľ nemá avatarlongova 5. novembra 2018 o 18:26

  toto tu už bolo
  @zareaguj
   1x mirop
 • mitzy - fotkamitzy 7. novembra 2018 o 12:26

  Vitamín D a zelenina všetkého druhu, mäso. Ja som bola v triede na základke druhá najnižšia. Na stretávke po rokoch som bola rovnako vysoká ako moje kamarátky. Rastie sa do dospelosti, je to vpohode. Ak máš vysokého otca, výškou sa priblížiš jemu aj keby máš nižšiu mamu - väčšinou. Ak je to niečo, čo ťa naozaj trápi, poraď sa s doktorkou. Popripade sa zver rodičom a skúste zistiť výživového poradcu. Veľa zdaru!
  @zareaguj
 • používateľ nemá avatarivkamatko 8. novembra 2018 o 17:39

  Neexistuje rada, výška je daná v génoch. Zbytočná debata, môžeš jesť veľa-málo, koňa-vola, keďže máš 16rokov, tak ver, že za ďalšie 2-3roky ešte vyrastieš. Rob to, čo je tvoj štýl, nerob experimenty. Ale táto téma bola už dávnejšie. Nepomohlo? Ako je možné, že máš stále 16rokov? Srandičky? Či nuda? Alebo nedajbože choroba?
  @zareaguj
 • používateľ nemá avataranickaf 9. decembra 2018 o 12:12

  No ja by som ti odporučila vykonávať doma všetky "výškové" práce tj vešanie záclon, umývanie okien, lustrov a vrchných políc v skrini v špajzi, omietanie pavučín v rohoch. Ak Boh dá tak sa povytiahneš a ak aj nie tak budeš mať zo seba dobrý pocit a pevné svaly, budeš si viac vážiť všetko čo mama pre teba robí. Nezabúdaj dobrého moc nebýva :-)


  @zareaguj


Pridaj komentár do diskusie:
Táto funkcia je len pre prihlásených!

Pre pokračovanie sa prihláste svojou Varechovou prezývkou a svojim heslom:


alebo môžeš použiť:

Prihlásenie cez Facebook

Registrácia

Registrácia a používanie webu Varecha.sk je zadarmo.
Podmienky používania a ochrana osobných údajov
Inšpirácie z nových receptov
TOPlist