Nápoje

Aké vínko?

hviezda948 - bez fotkyhviezda948, 27. decembra 2012

Dobrý deň,
som študentka VŠ a snažím sa vypracovať diplomovú prácu. Tá sa týka prieskumu spotrebiteľského správania na trhu vína. Keďže k dobrému jedlu patria i lahodné nápoje, ktorým víno nepochybne je, chcela by som Vás touto cestou veľmi pekne poprosiť o vyplnenie dotazníka k mojej diplomovej práci. Ďakujem

 docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dElXZll3cW...

@zareaguj


Diskusia k téme

22 komentáre k článku
...máš to mať...nech sa darí!
Ďakujem, ešte raz, chýba mi už len posledných pár respondentov, takže snáď sa mi to podarí :)
Dotazník "Spotrebiteľské správanie na trhu vína"
Odpoveď bola zaznamenaná.
Pekný dotazník a veľmi ma teší, že takéto niečo potrebuješ do diplomovej práce. Pitie vína na Slovensku za posledných cca 30 rokov zmenilo svoj charakter, už to nie je o opití sa, ale napití sa, o vychutnaní. Obrovskú prácu v tejto oblasti vykonal Slovenský zväz záhradkárov a na tom sa neskôr mohlo stavať. A ak sa o pití vína píšu diplomovky na VŠ, sme naozaj na dobrej ceste. Držím palce na obhajobu.
Dobrý dotazník,přeji ti hodně zdaru,při vypracování diplomovky.Náš prostřední taky pracuje na diplomovce,ale z informatiky.
Pozrela som sa aj ja, ale keďže nepijem ( víno, ani iný alk.), tak som radšej nevypĺňala, to asi nie je pre mňa, ale snaha bola.
Je to tam!!! Ak môžem poradiť, popros o konzultáciu pána prof. Fedora Malíka! Daj vedieť, ako si uspela pri obhajobe! Držím Ti 3 P => prsty, palce, päste!
Veľmi pekne ĎAKUJEM každému, kto sa podujal vyplniť mi dotazník a taktiež za priania a rady.Skutočne ste mi pomohli. Ak by sa obetovali ešte nejaký PÁNI a vyplnili mi ho budem veľmi veľmi rada.
Ďakujem veľmi pekne.