Štedrá Tescoma a redakcia Varechy :-)

zdezda - fotkazdezda, 23. júla 2010
Príjemne ma prekvapilo, že moje recepty boli zaradené do súťaže o ceny z Tescomy. Dokonca 3 z nich úspešne :-). Veľmi pekne ďakujem všetkým, ktorí mi blahoželali k úspechu, inak bez vás by som to ani nevedela, lebo málokedy chodím na magazín a iným spôsobom sa to nedá zistiť. Taktiež gratulujem všetkým varecháčkam a varecháčom, ktorí taktiež vyhrali. Je vás tam veľa, treba si kliknúť na magazín častejšie :-))) Už sa teším na balík! Ešte raz, veľká vďaka celej redakcii Varechy.
@zareaguj


Diskusia k článku

14 komentáre k článku
Presne tak ,zakaždým som milo prekvapena lebo už to nečakam..takže vďaka..Ale ten tlčik na mäso čo som vyhrala minuly (alebo už predminulý ) týžden mi ešte neprišiel,tak neviem kde sa stala chyba..mrzelo by ma keby sa niekde po ceste stratil..
Rada sa pripájam s vďakou......@egre ška,asi sa nestratil,lebo mne nerezová miska ešte tiež nedošla...možná dovolenky?
Dovolenky, presne tak, treba byť len trpezliví, výhry budú určite doručené.
tak ako pise @egreska , tiez som necakala, ze by som zasa vyhrala, takze ma to zasa prekvapilo MILO a tesim sa z toho :) uz nebudem plakat pri krajani cibule :))
Aj sa som hneď bežala pozrieť a dobre som urobila, vyhrala som! Ďakujem a gratulujem všetkým ostatným!!!
Pripájam sa, ďakujem, vždy sa veľmi teším, keď niečo vyhrám, teraz ste ma zvlášť potešili, lebo som si "výhru" plánovala v blízkom čase kúpiť. Takže ešte raz ďakujem.
Aj ja sa pripájam :) Určite využijem to čokoládové GUESTITO (dúfam, že dobre píšem :) ) Ešte ani mne neprišiel :)
Ja sa tiez pripajam k vyjadrenieu vdaky za odmenu mojich
receptov.Necakane uznanie potesi dvojnasobne!Dakujem!!!
Aj ja vám všetkým srdečne blahoželám, zaslúžite si to!
Presne tak ako píše egreška, ja tiež už výhru nečakám, po tom všetkom, čo som tu už vyhrala, by si aj iní zaslúžili odmenu. Sú to fakt krásne ceny, užitočné a hodnotné. Ale vždy je veľká radosť z toho, že sa moje receptíky páčia aj iným a boli odmenené. Ďakujem.
Všetkým gratulujem k výhram :-) a užívajte si pomocníkov ja som v tejto dobe rada, keď si tu občas niečo prečítam a zasmejem sa :-)
na viac nie je čas..
ďakujem za všetky komentáre k mojim receptom , určite si niektorý osvojíte , budete spomínať , veď tento mám z VARECHY.
Ďakujem za výhru , potešilo ma , že bol ocenený recept ako porcujem kura , je mi ľúto , že sa nedostal do súťaže , môjrecept BUBLANINA JARKA , teraz je bublaninová sezóna , hodil by sa .

TOPlist