Starý Otec:
Prečo veriť slovenským potravinám?

tvvarecha - fotkaTV Varecha, 10. septembra 2019     Dĺžka videa: 3 minúty 3 sekundy. Komerčné video.

Foto a video: TV Varecha

Veríte slovenským potravinám? Tu sú odpovede, prečo by ste mali

Drvivá väčšina potravín, ktoré sa na Slovensku dopestujú alebo vyrobia, sú minimálne rovnakej kvality, ak nie kvalitnejšie, ako tie, ktoré sa k nám vozia zo zahraničia. Ak sa pozriete na potravinové škandály, ktoré sa za posledné obdobie prevalili, je to len utvrdenie v tom, že nakupovať doma sa oplatí. Dôkazom toho je značka Starý Otec, ktorá sa orientuje výlučne na kvalitné slovenské potraviny.

Vlastná pekáreň Starého Otca ponúka špecifické produkty, ktoré inde nenájdete. Napríklad úžasný kváskový či špaldový chlieb, po ktorých je veľký dopyt. Mrkváče, bryndzovníky či slnečnicové krekry si našli svojich stálych fanúšikov. Z denného pečiva sú špecialitkou motáky alebo dvojkoláče. Ich zvláštnosťou je, že plnky v nich nie sú priemyselné, ale vyrábajú sa pred samotným pečením, čo je na chuti výrazne poznať.

Rožky s bravčovou masťou tiež nenájdete kdekoľvek. U Starého otca sú však vyhľadávaným produktom, kvôli ktorému sa sem zákazníci vracajú už 7 rokov. Pozrite sa s nami, ako to vyzerá v pekárni u Starého otca.

Táto epizóda vznikla v spolupráci so Starý Otec a.s.

Ďalšie epizódy zo seriálu Ako sa to robí
Diskusia k videu

Komentáre k receptu