Súťaž:
Súťaž na november o najlepšie sladké aj nesladké jedlá

Redakcia Varecha.sk, 1. novembra 2015     7 minút čítania

Súťažíme aj naďalej! Zverejnite počas mesiaca november na Varecha.sk recept a automaticky sa zapojíte do našej súťaže o najobľúbenejší recept v kategóriách: Najlepšie koláče, torty a iné sladkosti a Najlepšie jedlá bez cukru (jedlá, ktoré nechutia sladko).
Kto vyhráva?

Súťaž o najlepší recept mesiaca má 2 kategórie: Najlepšie koláče, torty a iné sladkosti (jedlá, ktoré chutia sladko) a Najlepšie jedlá bez cukru (jedlá, ktoré nechutia sladko). V každej kategórii vyhráva jeden recept, ktorý bude na Varecha.sk uverejnený ako nový počas trvania súťaže a ktorý si pridá najviac užívateľov Varecha.sk do kuchárskej knihy. Vyhodnotenie počtu pridaní do kuchárskych kníh prebehne vždy v prvý deň po ukončení súťaže.

Ako sa zapojiť do súťaže?

Podmienkou je byť registrovaný na portáli Varecha.sk a pridať nový recept aj s fotkou jedla na portál Varecha.sk.

O čo hráte v novembri?

V mesiaci november môžete vyhrať:


Víťaz v kategórii Najlepšie koláče, torty a iné sladkosti aj víťaz v kategórii Najlepšie jedlá bez cukru získava mlynček na kávu Bosch.
Zapojte sa aj do našej súťaže o najlepší nápad na stránke plnej nápadov, návodov, tipov a trikov Nápady.Pravda.sk

Súťaž na november o najlepší nápad, návod či fotopostup


Pravidlá súťaže
 • Organizátorom súťaže je P E R E X , a. s. , Bratislava, vydavateľ denníka Pravda a prevádzkovateľ Varecha.sk.
 • Súťaž začína 1. deň kalendárneho mesiaca o 0:00 hodine a končí prvým dňom nasledujúceho kalendárneho mesiaca o 12:00 hodine, ak organizátor najneskôr 48 hodín pred ukončením súťaže nezverejní na stránke Varecha.sk zmenu termínu či zrušenie súťaže.
 • Podmienkou účasti v súťaži je splnenie súťažného zadania v uvedenom termíne.
 • Cenu vyhráva jeden recept v každej kategórii (Najlepšie koláče, torty a iné sladkosti a Najlepšie jedlá bez cukru), ktorý bol na Varecha.sk uverejnený ako nový počas trvania súťaže. Súťaž vyhráva ten súťažiaci, ktorého recept si pridá najviac užívateľov Varecha.sk do kuchárskej knihy. Vyhodnotenie počtu pridaní do kuchárskych kníh prebehne vždy v prvý deň po ukončení súťaže.
 • Počet súťažných receptov od jedného autora nie je obmedzený.
 • Porota zverejní mená výhercov a ocenené recepty na Varecha.sk do 48 hodín od skončenia súťaže. Výhercu budeme kontaktovať na e-mailovej adrese, ktorú uviedol pri registrácii na Varecha.sk.
 • Výhry môžu byť odovzdané výhercovi osobne, kuriérom, alebo balíkovou službou Slovenskej pošty. Do zahraničia výhry nedoručujeme. Na odovzdanie výhry je potrebná aktívna spoluúčasť súťažiaceho, najmä zastihnuteľnosť na kontaktoch poskytnutých organizátorovi. Ak organizátor vyčerpá všetky možnosti adekvátne hodnote výhry a napriek tomu sa mu nepodarí do 90 dní od vyhlásenia výsledkov súťaže skontaktovať výhercu alebo doručiť výhru, výhra prepadá v prospech organizátora.
 • Súťaže sa môžu zúčastniť len používatelia, ktorí už dosiahli vek 18 rokov.
 • Výhercovia si musia sami vysporiadať prípadné daňové povinnosti vyplývajúce z výhry v súťaži.
 • Výhercom súťaže nemôže byť zamestnanec P E R E X , a. s. , ani jeho rodinný príslušník. V prípade, že sa taká skutočnosť zistí po vyhlásení výsledkov súťaže, výhra prejde na ďalšieho súťažiaceho v poradí.
 • V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.
 • Podľa § 15 ods. 1 zákona č. 122/2014 v znení neskorších predpisov uvádzame:
  a) identifikačné údaje prevádzkovateľa: P E R E X , a. s., Trnavská cesta 39/A, 831 04 Bratislava, IČO: 00685313 (ďalej ako Usporiadateľ)
  b) identifikačné údaje sprostredkovateľa: ABAFFY DESIGN, s.r.o., Vajnorská 1305/1, 831 04 Bratislava, IČO: 44753772
  c) účel spracúvania osobných údajov: evidencia účastníkov súťaže za účelom losovania a rozposielania výhier
  d) zoznam osobných údajov:
  • nickname / prezývka – evidované pri účastníkoch už registrovaných na portáli varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk
  • pohlavie – evidované pri účastníkoch už registrovaných na portáli varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk
  • vek, dátum narodenia – evidované pri účastníkoch už registrovaných na portáli varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk
  • meno – pri neregistrovaných účastníkoch
  • e-mailová adresa
  e) doplňujúce informácie:
  • poučenie o dobrovoľnosti: Účastník súťaže/dotknutá osoba spolu s poskytnutím osobných údajov vyhlasuje, že si je vedomý svojich práv v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, svoje osobné údaje poskytol Usporiadateľovi dobrovoľne a kedykoľvek môže písomne požiadať o skončenie ich spracovávania a to bezplatne na adrese Usporiadateľa.
  • čas platnosti súhlasu: súhlas je poskytovaný na dobu do odvolania, alebo na dobu počas ktorej je účastníkom súťaže eventuálne Usporiadateľom zverejňovaná súťažná fotografia, recept, nápad (návod) alebo iný príspevok. Súhlas možno odvolať bez uvedenia dôvodu.
  • tretie strany: Usporiadateľ neposkytuje v rámci prevádzkovania portálu www.pravda.sk sekcia varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk osobné údaje účastníkov tretím stranám,
  • okruh príjemcov: subjekty, ktoré si zobrazia patričné webové stránky portálu www.pravda.sk sekcia varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk,
  • forma zverejnenia: Usporiadateľ zverejní na webových stránkach portálu www.pravda.sk sekcia varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk len údaje výhercov,
  • tretie krajiny: prenos zverejnených osobných údajov je v rámci internetového pokrytia možný do všetkých krajín.
 • Účastník súťaže/dotknutá osoba potvrdzuje a ručí za správnosť poskytnutých údajov.
 • Všetky poskytnuté osobné údaje môžu byť použité na marketingové aktivity spoločnosti P E R E X, a.s. a na účel poštovej či telefonickej komunikácie počas trvania súťaže, zasielania výhier a na účel zasielania aktuálnych ponúk vydavateľstva P E R E X, a.s.. Účastník súťaže berie na vedomie a súhlasí so zverejnením svojho mena ako výhercu na webovej stránke www.pravda.sk.

Diskusia k receptu

9 komentáre k článku
Jeej prvykrat po dlhom case je tu niaka normalna pekna cena :-) nie stale iba knihy.. :-)
Tak se snazte devcata, ten mlynek je super. Pouzivam ho spoustu let, nedavno jsem si musela koupit novy a opet jsem koupila tenhle!
@redakcia zas ta ista chyba, vyhra jeden kysnuty sladky a jeden kysnuty slany :), nie, ze by som dievcatam nepriala, naopak, gratulujem im a ich sikovnym rukam, ale takto vobec nemaju sancu masove a zeleninove jedla, idete uplne proti zdravemu progresu
ja uz som davno pisal,ze kysnute-cestove jedla by mali byt v jednej kategorii.
@radox súhlasím aj ja. Mali by byť 2 kategórie a/slané sladké koláče+zákusky a b/mäsové a zeleninové
Sme za polovicou novembra a podla priebeznych vysledkov v receptovej sutazi opat vedu mucne jedla aj v slanej kategorii.
Preto sme sa rozhodli, ze od decembra 2015 stanovime kategorie receptovej sutaze takto: 1. vsetky mucne a sladke jedla, 2. ostatne jedla (masove, zeleninove).
Kategorie novembrovej sutaze uz nebudeme modifikovat, aby sme nemenili podmienky sutaze v strede mesiaca.
ten mlynček je super, mám ho doma, tak šup šup do varenia, aby ste ho mali aj vy :)
ten mlyncek je super na mletie korenin,semien,cajovin....a pre tych,co piju turka,nie pakove kavovary..ale urcite lepsie ako kniha.
mlynček je určite super, ak ho chválite viacerí. Ale nechápem, čo máte proti knihám? Ja mám kuchárske a podobné veľmi rada, sú tam nádherné obrázky, dobré rady, kopa inšpirácie...Manžel vyhral knihu o bylinkách, to je úžasné čítanie, nielen kopa znalostí ale aj pohladenie duše. Naposledy som vyhrala knihu o hamburgeroch. Aj keď my doma nepreferujeme tento typ jedla, tá kniha je skvelá, je tam viac ako 60 000 kombinácií - neskutočné množstvo žemlí, obloženia, burgerov a omáčok. Knihy sú poklady! Ďakujem ešte raz:-)
Ohľadom novej kategorizácie: bude sa oveľa ťažšie zaraďovať, lebo veľa jedál obsahuje povedzme v rovnakom pomere múku aj zeleninu či mäso. Také špagety s omáčkou s pár kocočkami slaniny budú medzi múčnymi či mäsovými jedlami? alebo kapustové fliačky? lángoše plnené mäsom? :-) koľko ľudí, toľko názorov;-)


TOPlist