Zavárané suchohríby fotorecept

babkamt - fotkababkamt, 10. septembra 2013

Komentáre 1 - 15 z 22


jééj, @babkamt , nádherné suchohríby máš (y) vlastný zber predpokladám :-)))
milujem suchohríby, hádam najviac zo všetkých húb. :P
vdaka za úžasný recept.
apropos: na mňa by žiaden zákaz neplatil :D
a 5*****
krááásne, mám zavárané, len tento rok by som potrebovala nájsť na sušenie... dúfam, že čoskoro sa aj u nás objavia
No tak toto musím ukázať manželovi závidíme Vám /ale v dobrom/ u nás momentálne huby nerastú sú ako maľované.
@pusta máš pravdu .Tiež som sa podieľala na ich zbieraní . Už som sa tešila na prechádzku po lese . Spojili sme príjemné s užitočným. Vravíš , že na teba by ten zákaz variť z hríbov neplatil . Manžel mi večer priniesol zo záhrady šampiňóny dobre vyše kila . Dnes som skoro uvarila mäso na hríboch , no potom som sa zháčila a spravila som segedínsky s knedľou .
@marianna76 väčšie hríby som dala do mrazničky. Dúfam , že ešte niečo nazbierame , aby som si mohla aj usušiť .Ďakujem za pochvalu.@sonulienka V lese je pomerne sucho , no dúfam , že trochu naprší a nájdeme aj zopár dubákov. Nádej zomiera posledná . :-)
Krásna práca... tíško závidím (samozrejme tiež v dobrom) ... ja mať tak prebytok hríbikov... tu na rovine nesplnený sen :(
no toto je parádna pastva pre oči.-)))ja som m ilovník všetkých skvelých hríbov, ale suchohríby považujem za najchutnejšie...))keby ešte u nás začali rásť, určite si takto zavarím.-))))nádhera..
veľmi chutné zásoby na zimu si nachystala :) hríbové jedlá zbožňujeme, my sme si urobili v nedeľu rannú prechádzku v lese a na moje potešenie sme aj niečo nazbierali, ak sa neurazíš, že sa pri Tvojom recepte pochválim našimi hríbikmi, budem rada

Krásne modráčiky! Mladé, zdravé ..... to sa bude v zime spomínať na prechádzky po lese.
@eviana hádam sa počasie umúdri a niečo si nazbieraš.@izabella929 na druhý deň ako som ich zavarila prišla vnučka . Keď ich zbadala , výskala od radosti. Má ich veľmi rada.
@luss44 krásny, pestrý úlovok si si doniesla z lesa.Ja som tiež chcela bedle , no nenašli sme. Dnes na syn prekvapil a doniesol mi 15 dubákov. Dala som ich sušiť. @hubata do lesa som išla s vedomím , že nič nemusíme nájsť. O to viac ma potešilo , že sme ich zopár našli .
Dnes sa zadarilo, bol som na hubach na zahori, plne koše mladuckych malých suchohribov, zajtra zavaram podľa tohoto receptu...