Diskusia k receptu
Kváskový bezlepkový chlieb

Kváskový bezlepkový chlieb fotorecept

elisticka - fotkaelisticka, 3. marca 2019

Komentáre 1 - 15 z 28


@Elisticka : Chlebík máš krásny.Ale idem sa radiť,lebo tiež pečiem ešte len pár dní.Kvások som si urobila z kukuričnej múky a ten je výborný,ale na 400 g múky použijem len 2 lyž. kvásku. No ak robím z ryžovej ( lebo som naraz založila aj kvások ryžový ),tak chlieb je pekný,ale kyslý.Múky mixujem-pohánkový,kukuričnú aj Jizerku a ak by niekto mal záujem o recept,tak nepridám,lebo od oka.A cesto som nechala na noc v chladničke a až ráno piekla.Z akej múky si urobila zákvas ? A Tvoj chlebík nebol trocha kyslastý? Ďakujem za odpoveď.Robila som aj posúchy z kukuričného kvásku a boli výborné.


Chlieb krásny chýba mi infomacia z akej múky je urobený kvások ja som včera skúšala z kukuričného a z ryzového a z kukuričnej a ryžovej múky miešanej z jahlovou výsledok katastrofa kyslý zbity a sypký vôbec sa to nepodobalo na chlieb. Dobre použijem na budúce tuto múku a aj váš postup len poprosim návod na výrobu kvásku ktorý ste pouzila pri tomto chlebíku nech sa mi už konečne podarí dakujem
@Frezia68 (3.3.2019 09:08)

Poprosím páči sa mi všetko posuchy viete dať recept a postup?
@Anus57 (3.3.2019 12:10)

uz spracovavam aj postup kvasku :-) len som nestihla pridat .. ja robim z ryzovej muky je super a teraz zakladam z mix B ale este nie je hotovy
Tak loudím recept od Frezia68 a hele on je tu od Tebe. Díky za něj. U nás na Moravě se teď vytvořila mapka lidí, kteří Ti dají kvásek buď jen za zaplať Pán Bůh a nebo za mouku. Jak chceš. Jen mám dotaz, jestli bude tak krásný i když použiji normální chlebovou mouku. Díky moc nejen za recept, ale také za odpověď.

Srdečně pozdravujeme.
@Klukovody : Najviac vraj je úspešný žitný. Ty potrebuješ bezlepkový? Ale to mám informácie z YT , sledovala som kvásky,rozkvas,pečenie....síce treba trpezlivosť a čas,ale vidíš hustotu cesta,kvásku a postup.Nech sa Ti vydarí :-).
Díky moc za všechny rady a budu teda pátrat a pak se pochlubím. Krásný pohodový den všem přejeme.