Diskusia k receptu
Tvarohové lievance

Ruské syrníky s malinovým coulis fotorecept

elenas - fotkaelenas, 23. apríla 2019

Komentáre 1 - 13 z 13

Syrníky veľmi rada jem v ruskej reštaurácii v Bratislave. Vďaka tebe si ich budem vedieť pripraviť aj sama. Už sa teším!
1x elenas
@Farbuska (23.4.2019 16:17)

Som rada. Syrniky sú chutné a jednoduché na prípravu a tvaroh je aj zdravý. Ďakujem za koment.
@Elenas (23.4.2019 18:34)

Tvaroh je zdravý, pretože obsahuje probiotiká. Ale tepelnou úpravou sa probiotiká zničia, to vie snáď každý, len ty zdá sa nie.
fajnotka.... ked spravis v momente je po nej ....:((( robim dlhe roky .... do masy davam aj hrozienka, smazim na ghee masle a podavam s kopcom kyslej smotany.
@Dosa (24.4.2019 10:07)

Ďakujem pekne za komentár. Je príjemné čítať, že to niekto pozná, má ich rad a navyše aj robí. S hrozienkami je to výborné. A je to pekné spestrenie jedálnička, je tam skoro sám tvaroh.
1x leea
Tak som ich včera urobila a boli vynikajúce! Veľmi jednoduché na prípravu a ešte jednoduchšie ich "zbodnúť". Väčšina tvojich receptov sa mi veľmi páči, hlavne z ruskej kuchyne. Teším sa na ďalšie.
2x elenas, dosa
Hľadala som niečo veľmi jednoduché z pol kila tvarohu a tvoj recept mi prišiel veľmi vhod. Síce som pridala viac krupice, lebo sa mi syrníky pri formovaní rozpadávali, ale na chuti im to neubralo. Sú výborné teplé aj studené. Ďakujem.

1x haji