potravinarskavyrobaliana fotka

@potravinarskavyrobaliana

Potravinárska výroba Liana646 dní na Vareche
Potravinárska výroba Liana Firma Imrich Goliaš - LIANA-GOLF známa pod obchodnou značkou LIANA sa nachádza v obci Raslavice na východnom Slovensku. Firma bola založená 29. 09.... Viac »

O mne


Potravinárska výroba Liana

Firma Imrich Goliaš - LIANA-GOLF známa pod obchodnou značkou LIANA sa nachádza v obci Raslavice na východnom Slovensku. Firma bola založená 29.09.1992 ako tretia v poradí v tejto lokalite. V roku 1994 sme začali s výrobou práškového nápoja – Minerál, ktorý získal ocenenie Voľby spotrebiteľov v roku 2014 v kategórii Nápoje v prášku. Od svojho vzniku sme prešli rôznymi etapami vývoja a rozšírili sme svoju výrobu o ochutené cukry, prášky na pečenie, varenie, konzervačné prípravky, sortiment bytovej chémie, stužovače, bezlepkové zmesi na pečenie a ďalšie. Náš výrobný a predajný potenciál sa ešte viac rozšíril s možnosťou baliť okrem maloobchodného balenia aj gastro balenie.

Naším hlavným cieľom je flexibilita, výborná kvalita a servis, ktorý poskytujeme naším zákazníkom a partnerom. Kladieme dôraz na to, aby prostredníctvom našich produktov a služieb, a tiež v súlade s požiadavkami bezpečnosti potravín, sme splnili očakávania zákazníkov.

Pri výrobe produktov zohľadňujeme a berieme na vedomie slovenské a európske právne normy a pokyny, ako aj predpisy na ochranu životného prostredia a etické normy. Naši zamestnanci dbajú na kvalitu, tréning a odbornú prípravu tak, aby sme zaručili zákazníkom kvalitu za všetkých okolností. Viac na našej stránke www.lianasro.sk