Trendy:
TOP 10 videí TV Varecha (január 2019)

TV Varecha, 7. februára 2019     6 minút čítania

Pozrite si najsledovanejšie videá, videorecepty a relácie na TV Varecha za mesiac január 2019.



Nová slovenská internetová televízia o varení Televízia Varecha, začala vysielať v druhej polovici minulého mesiaca. Má tak za sebou už vyše mesiaca existencie. Pozrite si aké videá boli najsledovanejšie.

Ak si chcete pozrieť najsledovanejšie videá za minulý mesiac (december), nájdete ich v článku s decembrovým rebríčkom TOP 10 videí.


10

10. najsledovanejšie video mesiaca január 2019 je video Tekvicové halušky s bryndzou, v ktorom výživová poradkyňa Mirka Luberdová ukáže zdravšiu alternatívu halušiek


9

Rozhovor s hercom Jurajom Lojom o jedle, ktorý nepotrebuje slaniny a klobásy


8

Videorecept na Domáci chlebík na ploché bruško


7

Siedme najsledovanejšie video je videorecept na Avokádovú nátierku


6

Rozhovor s lekárom Igorom Bukovským o tom, ktorá diéta je najhoršia na svete


5

Piate najsledovanejšie je video, v ktorom sme varili doma u slovenskej moderátorky Katky Brychtovej. A konkrétne to bola jej Gaštanová torta z jej novej kuchárskej knihy


4

Videorecept na inteligentný koláč (smart koláč) v ktorom sa vytvoria vrstvy samé od seba - pozrite si video: Bystrý zákusok s makom


3

Videorecept na Hovädzie na šťave bez papriky


2

Video o tom, ako sa robí hokkaido polievka


a tram-ta-ra-rá prvé miesto...

1

Najsledovanejšie video mesiaca január 2019 je video s receptom na Metrový koláč z BeBe keksov


Ako sledovať TV Varecha?


Internetovú televíziu môžete sledovať cez internet, a tu je niekoľko spôsobov:

1.) Na webstránke: tv.varecha.sk
2.) Cez Youtube kanál: youtube.com/varechaTV
3.) Cez Facebook na: facebook.com/va­rechask
4.) Cez Instagrame stačí followovať profil @varechask alebo @varechatv

Dobrú chuť!



Diskusia k článku

mojaradost
Super, našla som aj môj recept na Metrový koláč z BB keksov a dokonca bol najsledovanejší.
Vďaka TV varecha a všetkým, čo ho sledovali, mám radosť:))






 



TOPlist