Rôzne

Zdobenie torty

laurisia - fotkalaurisia, 6. marca 2013

Ja viem, že sú veci, ktoré si každá kuchárka, cukrárka chráni, ale i tak .... nechcela by sa niektorá z Vás podeliť o presný postup ako robí ozdoby na tortu? Nemyslím návod na hmoty - tých je tu dosť, ale napríklad tie bordúry, ktorými sa lemujú torty, alebo patchwork na tortách.
Chcem urobiť takú peknú tortu, ale ovládam len základné postupy a vôbec neviem robiť s cukrárskymi pomôckami.
Na nete je veľké množstvo fotografií, ale konkrétne a podrobné postupy nie sú.
Tak, ak by niekto vedel dobrý link, alebo by sa niekto chcel podeliť o vlastný fotopostup, bude mať u mňa jedno malé, ľahko zmazateľné PLUS :-))) To bol žart, v skutočnosti budem veľmi vďačná.

@zareaguj


Diskusia k téme

irenaw
@laurisia ja si vygooglim "cake decorating" a vyberiem čo ma zaujíma. je ich tam veľa, napríklad:alebo práca so šablónami "cake decorating with stencils"
alebo písmenká, čísla, perličky, patchwork...
nech sa to darí :-)
laurisia
Dámy, ďakujem Vám :-)
Na tom Minibazare sú obrázky dosť malé, ale dá sa ... a youtube ma vôbec nenapadlo :-)
babidka
Ja som na taketo veci malo kreativna a tak sa ani nepustam do velkeho zdobenia .Este tak narobit cokoladove hobliny alebo "rustikalne" nechat stiect polevu dole tortou ....:-) Upiect - ano , zdobit ?- pozriet obrazok a ....posypat cukrom :-)))))
babidka
Tym som chcela povedat , ze velmi obdivujem taketo prace a aj ludi co sa dokazu s tym pohrajkat :-)
evanaaa
@laurisia , začal vychádzať časopis v ktorom budú rady na všetko, čo sa tort týka, pozri si moju pridanú diskusiu - Torty snov. Možno tam nájdeš rady aj pre seba.