Varenie

Torty

dorisa - fotkadorisa, 18. októbra 2010

Milí varecháči, s obľubou si každý deň pozerám všetky kuchárske a cukrárske výtvory vašich rúk. Či sa jedná o jedlá, pripravené na akýkoľvek sposob, koláčiky, alebo torty. Len som veľakrát premýšlala, že aj keď sú tie torty veĺmi pekné, aké sú vlastne v reze. Hľadala som, námatkou, ale takýto obrazok som nenašla. Ja si myslím, že pokiaľ nie je torta pripravená na komerčné účely a je na priamu spotrebu v okuhu blízkych, dá sa takýto kúsok torty odfotiť a nám ponúknuť, aspon vo forme obrázka. Písala som o tomto mojom"probléme" aj kamarátke elisticke, a tá mi vravela, že nemá dosť bodov pri vkladaní receptu , a "vnútro "vlastne vidieť pri pečení torty.Tak neviem. Vyjadrite sa, prosím, čo na moj návrh vravíte, a či chcete aj vy vidieť torty aj z vnútra.

@zareaguj


Diskusia k téme

babav
Ja sa snazim v kazdom mojom sladkom recepte ukazat aj rez.
Mozno je tazsie nakrojit krasnu tortu,ak je napr.pecena
ako darcek pre rodinu,alebo priatelov(ky)(?!)
dorisa
@babav , áno, ja chápem, ale aj tá najkrajšia torta je na zjedenie, samozrejme, ak "ide preč" tak ťažko ju odfotia v reze. To chapem.
dorisa
@janger , asi skor, tie honosné, tie na jednotlivé udalosti a výročia, inak ja vačšinou si aj každý koláčik všimnem podľa rezu a potom ho pečiem. Inak ma asi nezaujme. ˇAno, tak si predstavujem prezentáciu svojho výtvoru, že ho vidnieť aj z dnuka.
elisticka
už sa mi podarilo pridať na Mc Queena prierez prosim možete nahliadnuť ale ta birmovna isla ako darcek a fakt nemozem narezat tortu ktora nie je pre nasu potebu.poziadam dievcinu ak ma nafotene a posle tak pridam:-)))dosial neslo pridat viac bodov ako 15 aja by som potrebovala aj 25 aby som ukazalla presny postup:-(((ale teraz zistujem ze pri oprave receptu to islo dalej az na viac ako 15 bodov !! ze by novinka?
dorisa
@elisticka , asi redakcia vedela o tomto probléme a pre vás, čo pečiete ťažke,náročné kúsky, pridala body na prípravu.
dorisa
Traz som našla @moli , má tak urobené foto krásnej torty, ako si predstavujem,ďakujem.
elisticka
@dorisa ano mala na 17 bode !!!vtedy to asi islo ale ked som davala ja tak ma npustilo na 15bodov!!!
enge149
aj ja mám foto torty"zebrovej"súhlasím iba pre vlastnú potrebu sa dá doma rozkrojiť,my čo pečieme veľa nie je to také vzácne,ale súhlasím bolo by to "dokonalejšie"
enge149
budem sa snažiť,ak sa zje doma odfotím,už o dva dni zasa pečiem..
dorisa
@enge149 , už sa tešíííííííííííííím. Ďakujem, vieš, ja som na také krásne veci ľavá, tak sa aspon pokochať chcem:)