Varenie

Tlač

stk - bez fotkystk, 4. februára 2010

čo potrebujem aby som vytlačil recept aj s obrazkom?

@zareaguj


Diskusia k téme

2 komentáre k článku
Do funkcie "Vytlačiť" dostupnej priamo na Vareche pri recepte sme fotku schválne nedali, ani do kuchárskej knihy. Fotky žerú veľa tonera a kvalita výtlačku je diskutabilná. Ale ak viacero používateľov v tejto diskusii zahlasuje za tlačenie aj s fotkami, môžeme ich tam pridať.

Samozrjeme, existujú možnosti ako si vytlačiť si recept aj s fotkou:

1. Použiť funkciu na tlačenie stránky zabudovanú v prehliadači - Súbor / Ukážka pred tlačou. Treba kliknúť na nastavenia tlače a zapnúť možnosť "Tlačiť aj pozadie". Problém je, že sa vytlačí celá stránka, tzn. aj to čo je vpravo od receptu.

2. Skopírovať (pomocou tzv. schánky, Kopírovať + Vložiť) si obrázok aj text receptu do nejakého textového editora (Word apod), upraviť si dokument podľa želania a vytlačiť. Trochu pracné, ale vytlačíme si takto naozaj len to, čo chcem, a ušetríme toner.
JA SI TLAČÍM RECEPTY AJ S OBRÁZKAMI, VIAC SA MI TO PÁČI A VIEM AKO TO VYZERÁ :-))) POSTUP JE TAKÝTO: KLIKNEM NA KONIEC RECEPTU A SLAČENÝM ĽAVÝM TLAČITKOM MYŠI SA POSÚVAM AŽ NA ZAČIATOK RECEPTU, PODĽA TOHO ČI CHCEM AJ OBRÁZOK TAK MAM TLAČÍTKO STLAČENE AJ NA OBRAZOK. POTOM TLAČÍTKO PUSTIM A STLAČÍM NARAZ CTRL+P. VYSKOČÍ NÁM TABUĽKA NA TLAČENIE. ĎALEJ JE TO AKO KEĎ CHCETE VYTLAČIŤ INE VECI. TAK NECH SA DARÍ :-))))