Rôzne

Snídání v únoru 2023 (2)

mijaita - fotkamijaita, 31. januára 2023

Únor bílý, pole sílí... a nám stále chutná, snídaní počínaje abychom sílili také :-)

@zareaguj


Diskusia k téme

stefanm
@mijaita (2.2.2023 10:11)

... najlepšie je to čo máme najradšej!

... máš to pekne skombinované

...ja som nám chystal už o piatej ráno lebo manželka išla na cestu a mal som ešte "zlepené" oči a nechcelo sa mi ísť za výťah kde mám bylinky...a bol som trochu v nepohode (čítaj "nasratý) lebo som jej musel ísť odmietať autíčko od snehu (nemáme veľké auto len ja mám "nízku" manželku a nedosiahne až na strechu 😀)
stefanm
@mijaita (2.2.2023 10:35)

... ďakujem za tip
... vyskúšam...slaniny mám dosť 😀

...ale asi si počkám na kvalitnú, "májovú" bryndzu priamo zo salaša


mijaita
@stefanm (2.2.2023 10:58)

Nečekej, každa bryndza slovesnka je vyborna! mam obchudek slov v trznici, bryndza ovci i kravska, kupuju vic a davam na mrazak (rada ze Zuberce). Pomazanka je dobra z jakekoliv bryndzy. A slaninu mas ukazkovou. Tak do toho! :-)
stefanm
...zdroj: Instory.cz!!

Ohřívání párků v páře
Metoda ohřívání uzenin v páře je prý ta nejlepší a nejšetrnější k uzeninám. I proto ji používají například prodejci párků, kteří párek vkládají do nádoby s párou, která zajistí její kvalitní prohřátí a poměrně slušnou dobu, kdy párek vydrží teplý a čerstvý.Nemusíte si hned kupovat speciální ohřívač párků. V domácích podmínkách si vystačíte i s klasickým napařovacím hrncem nebo lze uzeninu hřát na pařáčku vloženém do hrnce s trochou vody. Vždy je ale lepší zahřívat uzeniny postupně, tedy uzeniny vkládejte do pařáčku, pod kterým se ještě netvoří pára a zdroj tepla je zapnutý na střední výkon. Ta doba čekání se vyplatí, protože párky či klobásky se zahřejí postupně, rovnoměrně, i ve středu svého objemu, a hlavně nebudou praskat. Horké uzeniny nenechávejte v páře zbytečně dlouho. Mohly by se totiž začít vysušovat a po delší době i zcvrkávat a měnit svůj objem.

... robíte to tak?...ja som to dnes vyskúšal prvý krát v živote...boli super 😋




mamec
@stefanm (3.2.2023 09:54)
To si len myslíš, že nebudú praskať, mne prasknú VŽDY!
A skúšala som robiť aj týmto spôsobom a výsledok bol ten istý. Ale netrápi ma to, lebo párky som robievala veľmi zriedka a keď sa zamyslím, tak už pár rokov vôbec. Mojím deckám prasknuté párky vôbec nevadili, naplnili si ich horčicou:)
mijaita
Ja jim teply parky malokdy a praskly mi chutnaj :-)
kimlo
@mijaita
Já zírám! Ty si určite Maruška z tých 12 trpaslíkov! Kde si v tomto čase prišla k takému peknému melónu? 😋
stefanm
@kimlo (8.2.2023 17:24)

...v krajine kde vládne kráľ "Tesco" ti ho za 4,95€/2kg dovezú z regiónu "Ovocie-zelenina" až domov ... stačí si nastaviť apku Tesco, zadať e-mail a heslo a objednať!!... už nemusíš chodiť do lesa v snehu a mraze a žobrať u Dvanástich mesiačikoch aby sa na chvíľu vymenili a vyčarovali ti jahody či melóny🙂
... určite tak urobila aj "macocha @mijaita "...a k tomu melónu si vyžobrala aj avokada!!
afataga
@stefanm (9.2.2023 15:30)

Viem, ze maju v Tescu, ale dam ruku do ohna, ze tento melon nie je z Tesca.
kimlo
Tiež ma to napadlo pri pohľade na tu sýtu červenú. Ale možno sa mýlim.

stefanm
@afataga (9.2.2023 17:46)

...ale veď to len taká srandička bola...to TESCO tam nie je podstatné... kľudne to môže byť hocijaký Zelovoc!!
... šak sa raz možno dozvieme skade tie kúsky melóna sú (a možno aj aký je to syr pretože kombo melón -syr je pre mňa trochu netradične!)
...ja sa tu zabávam... takže tak🙂
stefanm
... dnes ráno, skoro ráno!, lebo mám veľa povinností v teréne:

... opečené mini bagetky s "chilli virgin oliv oil", tavenym syrom a vajcom a k tomu polniček, reďkovka, syr, olivy a majonéza so sušeným cesnakom a dochutene štipkou soli, cukru a kvapkami citrón šťavy...no a samozrejme horúci čaj 😋😋


afataga
@mijaita (10.2.2023 13:44)

Ja mam dojem, ze ty len ranajkujes :-), nejake ine jedlo by nebola ukazka?
stefanm
...ostal mi jeden kúsok z grilovanej krkovičky čo sme mali včera na "balkónovom posedení" pri -11°C, vínku a koňačiku...


stefanm
@stefanm (11.2.2023 08:30)

...tak som si urobil "burger"...na ráno trochu zvláštne ale o to lepšie 🙂

... opečená žemľa, horčica, krkovička, rukola, polniček, plátok syra a majonéza...k tomu jeden zemiak na spôsob hranolky, bez kečupu, nemám ho rád...no a miesto piva... čajík

... dobré bolo... majonéza tiekla po brade a prsty boli fajné, mastné 🙂


stefanm
@kukulienka71 (11.2.2023 12:37)

...no nie každý si môže podľa seba vyberať...my "podpapučovi"🙂 si môžeme vyberať to čo nám manželka vyberie...(pokus o vtip!)😀
stefanm
...zase som omylom ťukol na "pridaj komentár"🙂

... pokračovanie:...z receptu od @mrnousik pridaný 12.2020
... mäso som mal morčacie z morčacieho gagorika a krídla od nedeľného vývaru opečené a dochutene
... lahôdka 😋😋


kuko95
Kto náhodou pôjde v ranných alebo obednych hodinách cez nmnv odporúčam zastaviť sa na šaláty od slezak lahôdky ...neviem porovnať či ten šalát chutí ako za Československa kedze vtedy som ešte nebol ale tieto šaláty sú fakt výborné a má široký výber..tento je trenčiansky 😁ešte nejaké pivka si pôjdem k nemu otvoriť 😁😁peknú sobotu všetkým
kukulienka71
Neskoré a preto sytejsie ranajky, joci bez mäsa: varené vajce so šalátom zo stonkového zeleru, syra Gouda, jabĺčka, čo nedojedla večer malá, kápie, červenej cibule, tatarky a greckeho jogurtu. Pekný víkend na Varechu!


bugout
Ja to prekladám, "napchaj sa koľko môžeš", ktovie či a kedy budeš dnes opäť jesť.