Rôzne

Pre istotu....

sjuz - fotkasjuz, 22. júna 2010

Vraj by ste v okolí KE nemali na trhoch kupovať zeleninu a ovocie....
 www.topky.sk/cl/10/750044/Po-zaplavach-by-ludia-nema...

@zareaguj


Diskusia k téme

6 komentáre k článku
...myslím, že problém je na celom východe...a aj v Poľsku, Maďarsku...a na celom Slovensku. Na východ prídu predávať zeleninu zo západu, a z východu ju pôjdu predať na západ, lebo vedia, že tu im ju nikto nekúpi...som to riadne teraz skomplikoval. Určite si budeme musieť dávať pozor, a kupovať asi len v obchodoch a podľa toho odkiaľ zelenina je. Tety na trhoch asi veľa nepredajú...
@sjuz tak kupovať- nekupovať, hrozná dilema?? Žije mi tam bratrenec z druhého kolena,ale je ako môj braček, na túto tému sme včera debatali a k ničomu sme nedospeli. Neviem čo k tomu dodať, pre mňa je hroznéééé čo tých ľudí postihlo, nie či kupovať, alebo nie, pepáč sjuzik mám ťa rada, ale non sens...
je to hrozné, človek nevie čo urobiť, v obchodoch kupujeme tiež zeleninu ktorá je z Poľska a tam je to podobné ako u nás aj Maďarsko to isté, odkiaľ to obchodníci, supermarkety nakúpili to z nás nevie nik, je to v rukách Božích ... :))
chápem, tinca - toto nie je "hlavná téma" záplav, viem... :(
toto bolo na okraj, čo sa týka potravín...tiež mi behá mráz po chrbte....:((
@sjuz už som to tu aj ja spomínala, ale kde mám istotu aj v obchode, či tá zelenina nieje zo zaplavených oblastí? Keď si predstavím v čom všetkom sa to kúpalo, je mi blee! Ale tak, ako ten pán píše, nikto nikdy nezistí odkia je:((((( ale od trhovníkov ani ja nekupujem:)
Žiaľ,už mnoho rokov sa pomaly otravujeme vzduchom,vodou,potravinami.Už si to ani neuvedomujeme. Znečistený vzduch - exhaláty z aut - aké množstvo aut je na našich uliciach po celom Slovensku.Hovorí sa o tom,že ľudia by mali dávať prednosť autobusovej a vlakovej doprave.Kým vo vlakoch,alebo autobusoch sa preváža mnoho ľudí,v aute je iba 1,alebo najviac piati.Máme znečistenú vodu,pôdu.Máme záhradu,používam zeleninu z našej záhrady,ale neverím,že nie je kontaminovaná.