Milurit

kecupicek - fotkaKecupicek 4. septembra 2017 o 15:50

Bola som v kúpeľoch a spolubývajúca si všimla, že mám opuchnuté nohy. Jedna tabletka a všetko bude v poriadku, poradila mi. Lekár mi predpísal Milurit. Nevidím ani po dlhšom čase žiadne zlepšenie. Milé Varecháčky, prosím Vás ak máte skúsenosti s inými tabletkami, poraďte mi. Máme novú obvodnú lekárku, ale mám taký dojem, že všetkým pacientom, k ich problémom pridáva formulku: To je už vek......

10 odpovedí:
 • babidka - fotkaBabidka 4. septembra 2017 o 19:42

  Asi ti nezabral preto , lebo je to liek na zníženie hladiny kyseliny močovej v krvi a moči. Opuchnute nohy mozes mat pre dalsich X dovodov: problemy s oblickami, srdcom , zilami, artrozu , artritidu...a tak by sa dalo pokracovat este dlhsie .Bohuzial.Prestan Milurit brat a porozpravaj sa s obvodnou lekarkou ...a ked jej nedoverujes- zmen lekara.
  @zareaguj
 • používateľ nemá avatarKecupicek 4. septembra 2017 o 20:27

  Moja celková diagnóza je DNA, beriem aj iné lieky a myslím si že každý lekár predpíše liek na problém, ktorý sa týka jeho a ostatné ho nezaujíma.
  @zareaguj
 • abdul - fotkaAbdul 5. septembra 2017 o 09:30

  " To je už vek...... " Buď chodíme k tej istej lekárke, alebo je to jediné, čo ich učia v 1.ročníku.
  @zareaguj
 • používateľ nemá avatar2010 5. septembra 2017 o 14:25

  Zaujmavy nazov lieku staci dat pred meno NA
  @zareaguj
 • rulik - fotkaRulik 5. septembra 2017 o 17:39

  Milurit je údajne jeden z najpredávanejších liekov u nás, je prevda, že sa predpisuje na zníženie kyseliny močovej, ale opuchy nôh ako sa píše aj vyššie nemusí byť z tohoto dôvodu( keď teda nezaberá...)
  @zareaguj
 • evanaaa - fotkaEvanaaa 5. septembra 2017 o 18:26

  @2010 :-) to isté som si aj ja pomyslela hneď po prečítaní úvodu.
  @zareaguj
 • sovka62 - fotkaSovka62 5. septembra 2017 o 18:28

  Nuž, Milurit na opuchnuté nohy, ale žiaľ ani na vysokú hladinu kyseliny močovej (dna), nezaberá. Nelieči dnu, mierni len jej príznaky, hlavne bolesti v menších kĺboch napr. na palcoch. Kedysi v tridsiatke som mala tej kyseliny takú vysokú hladinu, že u lekára vyvolávala paniku. Ale žiadne iné príznaky, žiadne bolesti ani nič podobné. Brala som ten Milurit v nádeji, že pri ďalšom vyšetrení budú výsledky lepšie. Figu borovú, brala som ho cca 2 roky a potom som ho svojvoľne vysadila. Hladinu kyseliny mi vyšetrili asi o päť rokov. Bola v norme a odvtedy je v norme doteraz a to už mám na krku sedemdesiatku. asi platí ako v tej piesni..."moje telo si so mnou robí, čo chce"......
  @zareaguj
 • tiginko - fotkaTiginko 5. septembra 2017 o 20:42

  @Sovka62 (5.9.2017 18:28)

  ty nemáš chybu, to pozorujem už dlhšie. Keby všetci mali taký prístup k životu ako ty, doktori by nemali čo robiť :-)
  @zareaguj
   1x katka78
 • používateľ nemá avatarKecupicek 5. septembra 2017 o 22:11

  Aj moja mamička to hneď odhalia, aj som povedala pani doktorke, že aký názov, taký účinok, že ho už brať nebudem. Pani doktorka ma vykričala, že si nevážim svoje zdravie. Ja?????????? @2010 (5.9.2017 14:25)
  Celý život som sa zdravo stravovala, športovala a pri práci v záhrade a okolo domu mala toľko pohybu povyše uší. To je za to!
  @zareaguj
 • používateľ nemá avatarGabona1 28. septembra 2017 o 06:55

  A keby si sa skúsila poradiť v lekárni s lekárničkou a nie u lekára? Ja chodím do dr.max a sú tam fakt dobré farmaceutky, vždy mi dobre poradia. Je pravda, že nie všetko je bez receptu, ale ak je potrebné, tak zájsť k lekárovi po recept.
  @zareaguj


Pridaj komentár do diskusie:
Táto funkcia je len pre prihlásených!

Pre pokračovanie sa prihláste svojou Varechovou prezývkou a svojim heslom:


alebo môžeš použiť:

Prihlásenie cez Facebook

Registrácia

Registrácia a používanie webu Varecha.sk je zadarmo.
Podmienky používania a ochrana osobných údajov
TOPlist