Varenie

Kde je naša dobrá vareškárka?

andromeda - fotkaandromeda, 17. augusta 2010

Ahojte moji vareškári. Neviete čo je s našou dobrou kuchárkou a dodávateľom kvalitných a dobrých receptov sbohemrozume? Neviem ako Vám, ale mne chýba.
Už dlho nič nepridala do receptov a ani do diskusie. Určite si poviete že to píše tá pravá, lebo ja som nepridala ešte žiadny recept. Dúfam, že mi to prepáčite.
Budem sa snážiť už nejaký dohodiť, no bohužial zatiaľ bez fotky.

@zareaguj


Diskusia k téme

babidka
@andromeda , myslim ze @sbohemrozume ma urcite nejaku pracu , navstevu , zavara... a jednoducho nema teraz cas . @sbohemrozume uz aj predtym mavala taketo pauzicky . Asi je dost vytazena a ozve sa coskoro . A receptik daj aj bez fotky , ked sa k nej "dopracujes" pridas ju neskor:-)))))
evanaaa
Je pravda, ako píše Sovka, ona sa na čas objaví a potom má pauzu, takže treba čakať. A nie je to len ona, takých je tu pár, nie každý môže byť dennodenne na Vareche, ja sa snažím byť často, je to zvyk, ale ak niečo mám, tiež vynechám.
evanaaa
Mimochodom,m ty sama si tu dlhé mesiace nebola - Andromeda, pamätala by som si ťa, ale vitaj, po dlhom čase.
andromeda
Na Varechu chodím každý deň, ale len na chvíľu, lebo v robote nemám čas a večer prídem domov unavená. Vždy ešte niečo navarť a padám dole " hubou " do postele, lebo každé ráno vstávam o 4,15 do roboty. Cestujem do Bratislavy. Ale asi nie som sama.
evanaaa
Tak to je iné, chápem, ja som doma, mám viac času. Ale keď sa už spomína - ja som pár krát myslela na HKbarbie, tá sa stratila z obzoru tiež. Dlhšie jej niet, dúfam, že sa ale objaví a prinesie nové recepty.