Rôzne

Diskusie a zážitky

babi - fotkababi, 26. septembra 2010

Keď som začínala na Vareche, vždy som si otvorila ako prvé recepty. Teraz som zistila,že recepty si tiež pozriem ,ale ako prvé idem na Diskusie a Zážitky. Je to skvelé čítanie. Okrem dobrých nápadov, sa tu výborne zabavím. Fakt sú tu skvelí ľudia . Niektoré príspevky sú doslova pohladenie na duši. Zo všetkých cítiť snahu pomôcť a aj sa zabaviť. Ako ste na tom vy? Ja sa tu cítim skele.

@zareaguj


Diskusia k téme

zitar
milá @babi , ja som na tom presne tak isto. Najskôr diskusie a zážitky a potom nasledujú recepty. Len keby som mala viac času a viac počítačov doma cha, cha, lebo sa s ním delím s manželom a vnukom.
Mám aj dosť nafotených receptov, ale nikdy nemám čas ich sem vložiť. Alebo som lenivá? Jednoduchšie je odpozerať od niekoho iného fajné receptíky.
zitar
Zabudla som, za čo všetkým snaživým a šikovným ďakujem.
jezibabka1
pripájam sa, tiež som takto "postihnutá":))))) no ale dá sa ináč?:)))
kuchticka
So mnou je to tak isto. Rada sa necham pobavit nasimi vtipalkami, citam si tiez rada diskuzie , nech sa dozviem co kto radi, teda necham sa poucit. A tie s a striedame s manzelom na PC.
janazjarku
Ja som celkom taká rovnaká ako vy :-) tiež zážitky, diskusie a potom nazriem do hrncov :-D
evusik
@babi vystihla si to, tiež prvé čítam zážitky a diskusie.... rada sa zapojím do dobrej diskusie, alebo si prečítam čo kto radí :-)
tothka
@babi , ja nenapíšem nič nové, všetko robím presne rovnako ako veľa ďalších. Najradšej a vždy prvé čítam diskusie a zážitky, potom si prezriem nové recepty, občas niečo okomentujem. Receptov nejak veľa nepridávam, pretože nemám foťák, ktorým by som mohla zverejniť aj obrázok, a viem zo svojej skúsenosti, že aj mňa zaujme hlavne ten recept, ktorý má aj foto, takže radšej vyskúšam
recepty ostatných varecháčok a musím priznať, ešte sa mi nestalo, že by nám nechutilo.
babi
Vidím že nie som sama , ale diskusie a zážitky sú ohromne zaujímavé čítanie.
babidka
ja zasa milujem recepty - odradit ma vie iba nevhodne zvoleny nazov alebo chronicky znamy recept ktory sa opakuje dookola po vsetkych webstrankach o vareni . Ale Varecha je v niecom predsa len ina - recepty tu sa mi zdaju zaujimavejsie a krajsie:-))) no a samozrejme nase diskusie a zazitky - ved niekedy sa smejem viac ako keby som pozerala komediu v TV:-))))))))))))))Niekedy je to iba taka nevinna poznamocka v komentaroch , inokedy vesely zazitok a ja sa uz smejem ....co smejem , rehocem sa :-)
jerica
@babi ja len dodám , veľké pozdravujem , cítim sa tu ako doma , recepty mám ako dobré čítanie , diskusie ako v poradni , zážitky pripomínajú moje , aj spomienky ! súhlasím aj s @babi dka .
bozulka
Súhlasím so všetkým čo ste tu napísali aj keď pozeranie je podľa toho čo ma viac zaujme.Pozerám od vrchu dolu a otváram podľa momentálnej nálady,ale postupne pozerám všetko.Mám šťastie,že počítač mám sama pre seba a s nikým sa nemusím deliť....Pozerala som všetky portály na nete o varení,ale Varecha je JEDINÁ....Už aj preto,že nikde nemajú Našu Sandru,Jarca a nesmiem zabudnúť ani Tomáša !!!!!!!!!!!
gittka
tak milé baby,ja som na tom tak isto.teraz nám nejako blbne internet a dnes po takmer týždni ide tak som na vareche a ako prvé sú diskusie.vždy milé čítanie ktoré poteší a zaujme.dakujem za skvelú VAREChU!!!!!!!!:-))))))))
frezia68
Tiež mám rada zážitky,diskusie....ale zatiaľ ani jedna netromfla @bozulkin zážitok " s podobenkou",ktorý mal viac,ako 100 komentárov a bol medzinárodný,plný humoru....skrátka ZÁBAVA.Podarí sa niekomu niečo podobné?
janaja
Tak som si teraz ten bozulkin zážitok vyhľadala a stálo to za to. Slzy mi tiekli od smiechu, manžel nechápal čomu sa tak smejem. No úžasná nálada a dobrá atmosféra je tu. Odkedy som objavila Varechu odpútala som sa, chválabohu od politiky a zloby a radšej sa pookrejem medzi Vami. Všetkých Vás srdečne zdravím.
cistinka
...a ja po dlhej dobe absencie prebehnem zaujímavé diskusie a zážitky a po nociach obdivujem skvelé recepty, čo ste tu nasúkali....
zvoncek
Aj mne to tak pripadá, ako keby som sa zrazu dostala do spoločnosti kamarátok ,ale i kamarátov, bez rozdielu veku,
v ktorej pookrejem, keď nie som práve v dobrej pohode,
s mnohými s Vami som na "rovnakej vlne", veľa vecí mi pripomína moju mladosť, spomienky na otecka i mamičku i súrodencov.
Obdivujem niektoré príspevky, sú písané takou rutinou, klobuk dolu.
No rada čítam aj komentáre k daným receptom, mnohokrát aj tie sú inšpirujúce. Ešte raz Vám všetkým vďaka.
zdezda
Všetci ste tu milí a aj mne ste svojimi zážitkami a diskusiami veľakrát zlepšili náladu a vyplnili nekonečný čas na PN :-). Najprv som sem šla iba kvôli receptom, no teraz si pozriem nadpisy receptov a hneď idem na diskusiu a až potom sa zas vrátim na recepty. Trochu ma mrzí, že tí naši noví kamaráti si nepozrú archív už daných receptov a mnohé sa fakt často opakujú, no ale nevadí, však oni tiež na to prídu, tak ako ja, neskôr :-)))