Varenie

Čo dnes varíte? Máj 2023

kucharka - fotkakucharka, 2. mája 2023

Dúfam, že sa @haji nenahnevá, že som založila novú diskusiu…

@zareaguj


Diskusia k téme

kuko95
Tak priatelia ako ste na tom so špenátom ???ja ho mám veľmi rád raz za mesiac ale musí byť riadne smotanový ako je na obrázku 😁..horšie je že taký špenát sa blbo fotí ale so zemiakovou kašou a klobáskou ktorú na fotke nevidieť je to skvelý obed ..krásny máj prajem všetkých varechacom
kukulienka71
@kuko95 (2.5.2023 12:08) ak pišeš, že ho ješ pravidelne, tak sa nečudujem tvojmu obedu. Inak by som si myslela, že odľahčuješ😃u nás dnes praobyčajný zemiakový prívarok s neobvyklou prílohou. Ostal mi namočený cícer, tak som ho uvarila a opiekla na panvici na cibuľke, dochutila kurkumou a ČKM a mletou paprikou. Sú tu viaceré recepty na pečený cícer.




kuko95
Kuracinka pečená dobrota a k tomu najlepšie nejaká omáčka ja som si dal tatarku
kuko95
@mijaita (2.5.2023 19:44)

Ďakujem ale sú tam aj horné stehná nejak sa stratili ..ja zase k nim musím mať ryžu a kompót ..no dneska len tak s tatárskou. Taká dobrota k filmu ..mňam ! 😊
stefanm
@stefanm (3.5.2023 12:23)

...toto dnešné jedlo má poučný príbeh:

... dnes, skoro z rána, som mal dohodnutý "styk" s bankou. Pretože ja som celoživotný nevodič odviezla ma tam manželka s tým, že ona si ide vybavovať svoje záležitosti (prišla domov s "novými" nechtami) a ja sa vrátim mestskou dopravou.
Tak som v banke všetko úspešne vybavil, v centre som nastúpil do trolejbusu, štikol lístok a posadil sa na voľné sedadlo, takzvanú "štvorku". Vedľa mňa sedela pekná tridsiatnička, ale ešte celkom zachovalá 🙂 takže som už skoro začal nenútene konverzáciu o počasí,keď sa oproti začali rozprávať, pravdepodobne nevesta so svokrou, ktorá jej vysvetľovala ako sa zahusťuju zemiaky na kyslo s ky. smotanou. Samozrejme som si to rád vypočul a pred očami už sa mi premietalo čo a kde doma mám aby som nám ich dnes tiež pripravil. A obohatil som ich o pridanú hodnotu, karbanátok z bravčového mäsa.

... takže buďte pozorní a všímaví všade, aj v MHD a určite sa vám podarí uvariť nečakané ale kvalitné jedlo!!🙂
stefanm
@mijaita (4.5.2023 16:18)

...ani netušíš ako si mi týmto príspevkom pripomenula jedlo, ktoré som v minulosti často robil z lenivosti
...aj som tu jednú verziu v r. 2014 pridal... akurát ja, ako hrdý Slovák, som to obohacoval o čerstvú bryndzu, v ktorej moc a sila Slováka ukrytá je!🙂
...a vtedy som ešte pridával ako bonus hudobný klip

 varecha.pravda.sk/recepty/take-slovenske-take-jednoduche-...


...a tak som nám tieto obyčajné zemiaky s bryndzou urobil aj dnes...a neľutujem!!🙂😋


mijaita
@kukulienka71 (6.5.2023 12:39)

No joooo, když já to máslo tak rada :-) Ale jsem rada, ze se ti tak jednoduchy a vyborny recept libi! Zadny rec neni dogma, proč si tedy nepřizpusobitvlastní chuti a potrebam :-)
mijaita
Lahodná a silna, slepičí polévka s krupičnými noky. Jak uz rikala Magdalena Dobromila Rettigova, ze polévka se zlepsi, vhodí-li se do ní cela slepice. Ano, tahle polévka je vývar z celé slepice pomalu tažený v PH. Jen maso. Zeleninu jsem nastrouhala a oprazila na másle a každý si do talíře přidal sám. Noky byly z opražené krupice. Jedním slovem, delicous!!


mijaita
@afataga (6.5.2023 19:42)
Musim zas nekdy, nejlip co nejdriv, uvarit. Dokonce jsem na to i nedavno vzpomnela. Bylo to vyborne.
stefanm
... dnes:
Seged klasik😋
...info pre @kimlo :... žiadna ČSN, všetko len tak "od oka"!🙂

... perlička:...toto je posledné jedlo z našej domácej ky. kapusty ročník 2022-2023...bola mimoriadne vydarená a asi preto sa tak rýchlo minula...po iné roky vydržala aj do augusta
... budeš mi v lete chýbať, kapustička kyslá!!!☹️


afataga
@2010 (10.5.2023 18:18)

Agave mi nekvitne, ale ked kvitne skalna ruza, tiez sukulent, potom zahynie. Ale mam ich mraky.
kucharka
Pred pár dňami sme mali zemiakovú kašu a cibuľové burgery. K tomu máme radi "tzatziki" na môj spôsob :-) postrúhanú uhorku, kyslá smotana, soľ + korenie, oliv.olej. A samozrejme kôpor.


kucharka
Včera boli u nás kuracie kúsky, marinované a opečené narýchlo na panvici. K tomu som robila arabskú ryžu, tiež na môj spôsob :-) s opraženou cibuľkou.


kucharka
Chrumkavý šalát, pomiešaný s farebným šalátom, paprika, jablko, oliváč a balzamikový ocot.

Dnes bude zeleninové karí s ryžou. Včera som piekla baklažán, ktorým dnes ( ošúpaným ) zahustíme karí, dodá to akoby trochu údenú chuť. Už sa teším, mňam .


mijaita
@kucharka (11.5.2023 08:31)

Tu rýži s nudličkama miluju od roku..... dávno, naučili me Arabové. A ted se zasmej, chci si udelat k obedu s kurecim satay v burakove omacce. Ale fakt to vím uz od vcera a ty mi je sem dneska vložíš!:-)
mijaita
@stefanm (11.5.2023 12:23)

Ona pak ta krupice má takovou lehce oriskovou chut, je lepsi, vid?
pali3000
Dnes: Cesnačka a Opečené zemiakové halušky, čínska omáčka s vegánskymi guľkami


kucharka
Až, zabudla som povedať, že tie jablkové, napriek tomu, že som z nich dobre vystísala šťavu, pri pečení trochu šťavy predsa len pustili, a tak ma napadlo, že ich pomocou druhého plechu prevrátím opačne a na pár minút ešte zapečiem. Kedysi tu mal @kimlo recept na pravé české buchty, tam robil niečo podobné, tak som si na to spomenula. Buchty neboli tým pádom zospodu vôbec vlhké.
stefanm
... dnes:
... poctivé Slovenské halušky s bryndzou a opraženou domácou slaninou...
...a k tomu nepoctivé kyslé mlieko (Acidofilne)
Mám z tohto "zmiešané" pocity!!

Poznámka:...ale ojedol som sa tak, že som si aj asi polhodinku zdriemol😋🥱


stefanm
...tak ako si Hamlet kladie otázku či má "Byť či nebyť"!...ta sa ja pýtam či som nám dnes na obed navaril "Perkelt či paprikáš"!😋

Poznámka:...ale ja viem, že bol z králika a bol výborný🙂


mijaita
@stefanm (14.5.2023 14:25)

Z PH take vune a navic, ve woku bych toho kohouta delala 2 dny :-)
mijaita
@cesminaz (15.5.2023 08:54)

Vzdycky se mi libily, rc mam, nikdy jsem nezkusila. Tak snad uz se do nich nekdy pustim!! :-) Mas je krasne!
cesminaz
@mijaita (15.5.2023 09:01)

Tento pita chlieb je super jednoduchý a bleskovo upečený. Určite raz skús!
kuko95
@kuko95 (15.5.2023 10:53)

Krkovička len ochutený chilli olej a soľ ..ešte ryžu spraviť a bude parádny obed
pali3000
Zeleninový vývar so cestovinovými špirálami a vegánsky gyros s hranolkami z kvaky


kuko95
Magane zemiaky so slaninkou treba mať domácu slaninu veeeela cesnaku a cibule a len to zmiešať dokopy ..najlepšie k tomu kapusta alebo uhorky ..už sa teším na obed 😁
bugout
Uvarené a zjedené.... To Ajitsuke vajce som urobil trochu moc, ale nie úplne zle... Inak som spokojný


cesminaz
Dnes som len rýchlo po raňajkách obalila kuracie mäso a dala do chladničky, upečiem ho v rúre potom na večeru. Zo včera je ešte mliečna špenátovo bulgurová polievka a cícerové pyré. Dnes je konečne krásne počasie, tak sme všetci vonku🙂 Je roboty až až po tom daždi...strihanie, kosenie...
Pekný slnečný deň všetkým!


bugout
A polievka bola jednoduchá zo zvyšného vývaru na včerajší ramen. Pridal som sklenené rezance, judášove ucho, trochu rias, čili olej a pár pečeňových knedličkov.


kucharka
Ja som dnes toho moc nevarila, mali sme odvčera : zemiaky, mäsové guľky a rajč.omáčku.
Dnes bolo “kuchynské voľno” :-))
Prechádzka, slniečko a keďže v noci po niekoľkých mesiacoch trochu spŕchlo, tak aj čerstvý a svieži vzduch!


pali3000
Zeleninová minestrone polievka a
Plnené gule so šamipiňónmi a červenou kapustou ako príloh


zolik
@stefanm (22.5.2023 12:45)
Ja tak isto. Tiež recyklujem kde sa dá. V prvom rade z presvedčenia, a aj kvôli peňaženke. Tu (Švajc) išli ceny potravín citeľne hore. Diétou mi našťastie nikto nehrozí 😂
Dusená kapusta, krkovička a zemiakové šúľance.


stefanm
@zolik (22.5.2023 14:34)

...ja keď robím šuľance (tu, u nás na Slovensku, kde ceny potravín radšej nekomentujem!), tak si občas urobím aj zopár maxi, dlhých a dám do mrazničky...a keď sa mi to hodí ako príloha tak je to rýchlo, chutné aj efektné

... pozdravujem a som zvedavý komu budeš fandiť vo finále!! MS v hokeji kde sa stretne Švajčiarsko so Slovenskom 😄


zolik
@stefanm (22.5.2023 15:10)
Vieš si asi predstaviť ako dnes budem fandiť Švajčiarom? Sused oproti nebude asi chápať. Alebo mu to dôjde.
stefanm
... dnes:
...dva hrste jarnej kapusty opraženej na karameli, mäsová guľka s ryžou (vydala mraznička!), opečené zemiaky so zbytkom škvariek a decko piva😋

Poznámka:...asi si idem na hodinku zdriemnuť...vonku jemne prší a šuchot kvapiek na okenný parapet mi "tlačí" na očné viečka 🙂🥱


mijaita
@zolik (24.5.2023 16:41)

to bych ti od toho rychle pomohla a hrnicek obdivovala az zavidela, je krasny!
1x zolik
kucharka
@kucharka (25.5.2023 15:53)

Akosi som poplietla fotky. Takže ešte raz :-)) Šalát z rajčín, uhorky, avokáda, fazuliek a syra. A olív.
bugout
Zhrniem to predbežne takto.
1. Dnes bude paprikáš s kolienkami (možno halušky uvidím) polievku operatívne vymyslím. Možno yayla alebo falošná tarhana
2. Zajtra bude ramen. Dnes budem robiť naň vývar a naložím si mäso, vajíčka sú naložené od včera.... Už teraz sa teším ako na dnes tak aj na zajtra. Pekný víkend všetkým
bugout
Moje domáce pokusi s Ramenom pokračovali. Dve postrehy 1. Ajitsuke tamago som marinoval skoro 30 hodín a je neskutočne, naozaj neskutočne dobré. (naposledy som ho robil na rýchlo len zhruba 8 hodín) 2. Vývar dnes bol kura + dashi a chutil mi menej ako naposledy, vtedy som mal vývar z kostí diviak + hovädzie kosti

Rozmýšľam či to vlastne patrí do tejto témy skoro všetko som varil včera až predvčerom 😂 dobrú chuť a príjemný zvyšok nedele.


pavlinkaab
stefanm Ako robíš šalát z čiernej šošovice? Výborný obed, pochutila by som si!

mijaita
@stefanm (28.5.2023 21:11)

S černou čočkou ted v tyhle dny laskuju, ale rajče chybí. Uvidíme, ale slíbila jsem si a sliby se mají plnit, ze jo! :-)
zolik
Tu je dnes sviatok a veľmi pekný deň, ide sa na malý výlet. Tak bol rýchly obed.
Čerstvá ryba, hrášok na masle (mrazený), pečene krokety (polotovar). Aj tak sa niekedy musí dať 😇




stefanm
@zolik (29.5.2023 13:41)

...áno!!!... prečo si občas nepomôcť polotovarom?
... lenže všade sa nájdu, ja som si ich nazval, "nešťastníci", ktorí ti pohania aj cestovinove kolienka pri paprikáši a pri tom si k nemu v živote neurobili domáce nokerle!
... chvála Bohu tu som sa s tým ešte nestretol

"Keď je človek nešťastný bolí ho aj smiech!! (...alebo tak nejak 🙂)

... pekný zbytok sviatku želám
1x zolik
zolik
@stefanm (29.5.2023 14:52)
Ďakujem za milý komentár. Za tie roky mám už odskúšané a vybraté niektoré polotovary, ktoré ma presvedčili svojou kvalitou a ktoré “viacmej” pravidelne kupujem.
Sú dni kedy nie je čas alebo chuť pravidelne všetko čerstvo variť, ale hlad je a to pravidelne 😊 tak si treba vedieť pomôcť. Ten obed bol na stole za 25 minút. Toľko potrebovali tie krokety. Medzitým som obalila a vysmažila rybu, udusila hrášok.
A takí tí “neštastníci” majú aj u mňa súcit. Treba si života vedieť aj užiť.
Prajem Ti pekný večer
kucharka
Dnes boli špagety s citrónom, žĺtkami a korením… pre nás to bola novinka, rýchlovka.
Ja som si to ešte hojne pokvapkala čili oliváčom.


farbuska
Na dnešný ľahký obed do horúceho poludnia boli zapečené volské oká podľa @kukulienka71 (nemala som bazalku, ale posypala som pažítkou) a biela špargľa. K tomu paradajkový šalát (nie je na fotografii).


zojenka
@kucharka , prosím o vymazanie mojho mylného komentáru včera 22:38 hod.
Veľmi pekne ďakujem.

mijaita
Pozdní snídaně, brzký oběd, ale tak vyživný, že je to snad i raná večeře!? :-)
Pytlík tvrdého pečiva, spíš chlebového, jsem vysypala do vody. Rychle se vsechno rozmocilo. Rozmixovala, pridala namočené houby a zelené lusky. Nechala varit s pridanim kmínu a soli a lžičkou hovezí šťívy, Nakonec vytunila vaječnou jíškou na másle. Syté, výborné jídlo s žitným rozhlíkem.


stefanm
@mijaita (31.5.2023 14:06)

... si mi pripomenula s tou chlebovou polievkou detstvo... takú nám robila mamka a furt sme si s bratom pridávali
... už som dávno, dávno nerobil lebo manželke nechutila...ale čoskoro si určite urobím (nesľubujem!🙂)

...a mám na ňu aj štýlový hrnček


1x zolik
mijaita
Kdyz mně se taaak nechce moc varit!! :-) Ale mohla bych, kdybys poslal trochu :-)
mijaita
@stefanm (31.5.2023 14:40)
Hrnek je krasny, obcas jsou i nekde jeste ke koupi. Ale uz ne asi tak hezké. Recept na hrnku je uplne jiny, ja ten chleba mam v podstate jen jako chutový a zahustovaci zaklad, pak uz tam davam uplne jine suroviny nez korenovou zeleninu. Jo a jeste pak do talire lzice zakysanky. Jsem polivkova, takze si dobrou polivku kdykoliv rada uvarim.

stefanm
@mijaita (31.5.2023 15:08)

...aj u nás musí byť aj polievka, niekedy "len" polievka!
...dnes som robil jednoduchý zeleninový vývar so zemiakom a trochou cestovín... úplne stačí...zasýti a zahreje

...bude aj na zajtra


bugout
@mijaita (1.6.2023 14:36)

Viem, že tu máš recept. V podstate robím rovnako. Len do cesta používam dashi. To je asi jediný rozdiel. Musím povedať, že tá chuť opečenej slaniny a katsobushi je úžasná kombinácia a samozrejme aj kewpie a okonomiyaki omáčka (mám kúpenú, nerobil som doma)
1x zolik
stefanm
@bugout (1.6.2023 14:31)

... zaujímavé... vidím prvý krát
...ja už sa do takýchto, pre mňa "experimentov" nepúšťam

... keď už "placku", tak len takú, našu, klasik zemiakovú 😋...ako dnes ku hrstkovej polievke 🙂


mijaita
@bugout (1.6.2023 14:48)

Tech variant je vic, co tak sleduju a videla jsem. Jiste rada nekdy udelam podle tebe. To je vlastni invence nebo mas nekde najite? Mne ty placky neskutecne chutnaj!
mijaita
Katsuobushi u me asi neprojde, ale vzorek bych ochutnala. Tak vezmi az pojedes kolem! :-)
U @stefanm nezastavuj, to je konzerva :-)
bugout
@stefanm zemiakovu placku a hŕstkovu polievku si dám kedykoľvek veľmi rád!!

@mijaita (1.6.2023 16:08) ano katsobushi by pre teba asi nebolo a v kombinácii s dashi by ťa to tiež asi nepotešilo 😂 Ako píšeš nenašiel som dva recepty na okonomiyaki, ktoré by boli rovnaké. A to nehovorím, že som bol dosť prekvapený keď som zistil, že toto čo robíme obaja je Osaka štýl a potom je ešte aj hiroshima štýl a ten je teda zasa úplne iný....

bugout
@mijaita ja mám ryby veľmi rád a katsobushi som skúsil prvý krát. Nevedel som si predstaviť ako to bude chutiť a čo s tým, chcel som to vyslovene vyskúšať na okonomiyaki. A je to taká výrazná rybacia chuť a v tej kombinácii s opečenou slaninou, okonomiyaki omáčkou a kewpie je úžasná.
mijaita
@bugout (1.6.2023 17:15)

Mam rada rc, ktere jsou variabilni. Pokud ne, tak je z nich vytvorim :-) Zadny rc neni dogma preci, ze? Ale libi se mi tam ta slanina, to urcite zkusim. I kdyz teda kaloricky masakr s tou majonezou :-) Tak jo, zitra nebo pozitri kleftiko :-)
bugout
@mijaita (1.6.2023 17:48)

Aj použitie slaniny alebo tenučkých plátkov bôčiku sa líšia. Ja keď dám cesto na panvicu ho utlapkam a na vrch plátky slaniny a potom otočím. Zdá sa mi, že to tak máš aj, napísané v tvojom recepte.
mijaita
@bugout (1.6.2023 18:11)

Mam, ale naposledy ho tam nechteli, tak jsem na to zapomnela!! Ono je to i tak dobre. Ale braborak tak delam. To mi nezakazou :-)
kucharka
Včera bol thajský stir-fry, mleté bravč.mäso, fazuľky a šprcnuté s rybaciou omáčkou. Trochu koriandru navrch.
Dnes ešte neviem čo bude… nieje veľa času, tak asi niečo rýchle… :-))


stefanm
...ja dnes:
Kelová polievka s údeným rebrom...a musím sa priznať, že som zabudol, že to rebro je už dosť slané a, samozrejme, som ju presolil...ale je to tak na hrane, že sa pri jedení netreba mračiť 🙂
...no a potom ešte lahodnú kôprovku, ktorá bola tak fantastický chuťovo "doladená", že lepšie sa už nedá...fakt!...a k tomu trhané mäso... výborné 😋🙂


zolik
Ja som dnes varila “Medzinárodnú Kuchyňu” 😂
Špargľa - Nemecko
Slanina - Taliansko
Šampióny - Holandsko
Petržlénová vňať - moja Terasa 😇
Zemiaky - Švajčiarsko
Kuracie prsia - Francúzsko

Prajem Vám všetkým na Vareche pekný, slnečný a pohodový víkend


zolik
@bugout (2.6.2023 18:03)
Tvoje jedlo vyzerá veľmi japonsky a veľmi chutne. 👍
bugout
@zolik (2.6.2023 20:51)

Ďakujem veľmi som sa snažil a veľmi zháňal japonské ingrediencie na kitsune udon. Okrem spomenutého narutonaki aj inari čo je vyprážané marinované tofu.... A togarashi (tzv. korenie siedmych vôní...)
mijaita
Vcera vyborne tomato keftedes, ktere mam hodne rada. Jen tady pridali par kapar a jsou k nim vyborne. Rc tady je echt recky. Skvela chutovka. Dneska si uselame hromadu zampionu na masle s linguine a okurkou s olivacem.