Rôzne

Ako pridať obrázok do diskusie?

veronika1984 - fotkaveronika1984, 15. novembra 2010

Mohol by mi niekto pomôcť a napísať ako sa pridávajú obrázky do diskusie? Nech sa pozerám, ako pozerám, nejako neviem nájsť spôsob ako ich tam vložiť... Ďakujem veľmi pekne.

@zareaguj


Diskusia k téme

tatranka
Aj mňa by to veľmi zaujímalo.Tak rada by som niekedy prispela obrázkom.No tiež to neviem.
dorisa
Citujem Sandru, redaktorku, je to jednoduché, aj ja som tak skusila pridat obrazok k diskusii. Skús kliknúť pravým tlačidlom na myši na obrázok a zaklikni "kopíruj adresu obrázka" . A potom sa nastav na diskusiu, opäť pravé tlačidlo a zaklikni "vložiť". Vtedy sa ti zobrazí obrázok priamo v diskusii. ndru, ja som podla toho pridávala, je to jednoduche:
dorisa
Nejako mi to tam zle naskočilo, ešte raz:Skús kliknúť pravým tlačidlom na myši na obrázok a zaklikni "kopíruj adresu obrázka" . A potom sa nastav na diskusiu, opäť pravé tlačidlo a zaklikni "vložiť". Vtedy sa ti zobrazí obrázok priamo v diskusii.
babi
ja som to skúšala presne tak a nefunguje mi to, tak neviem kde robím chybu
redakcia
Fotku musíš mať uloženú na blogu, alebo napríklad na gmaili vo fotkách.
dorisa
@babi , Mne to išlo, šup-šup., mám fotky na gmaili, len skúšaj, a teraz neviem, či som tu ftoku nedavala tam z facebooku.(?)
veronika1984
No už som to pochopila konečne, aj vďaka sprostredkovanému výkladu môjho manžela. Asi mi niekto stál na kábliku ... nečudo ... žena na materskej :))). Ďakujem vám všetkým za pomoc.